رفتن به مطلب

ساخت فرم تماس با ما

M E Y S A M

پست های پیشنهاد شده

سلام کسی میتونه برام فرم تماس با ما بسازه ؟ من خودم تست کردم برای ساخت اما نتونستم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فرم تماس با ما چی؟ از وردپرس استفاده میکنید یا میخواهید فرم تماس با ما html باشه؟

وردپرس هستش نگاه کن این سایت موزیک لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. میخوام فرم تماس با ما داشته باشه

لینک به دیدگاه

سلام .

در وردپرس با افزونه ی contact form 7 می تونید به راحتی فرم تماس بسازید .

به صورت HTML هم بخواهید خیلی زیادن با انواع و قالب های مختلف . در اینباره کمی در داخل نت جستجو کنید . فرم تماس های php و html زیادی تحویل میگیرید.

• Like 3
لینک به دیدگاه

دانلود آهنگ | میهن رپ | آهنگ ایرانی[/url] میخوام فرم تماس با ما داشته باشه

پس از افزونه ی contact form 7 استفاده کنید .

این افزونه پس از نصب در قسمت منوهای کنار سایت یک گزینه به نام "تماس" ایجاد می کنه که از اون قسمت می تونید فرم خودتون رو ایجاد کنید و یا به اون فیلد و گزینه های بیشتری اضافه کنید . سپس یک شورت کد بهتون میده بعد از ذخیره کردن که اون رو می تونید داخل یک برگه ی دلخواه قرار بدید و فرم رو داخل سایتتون به نمایش در بیارید .

• Like 3
لینک به دیدگاه

پس از افزونه ی contact form 7 استفاده کنید .

این افزونه پس از نصب در قسمت منوهای کنار سایت یک گزینه به نام "تماس" ایجاد می کنه که از اون قسمت می تونید فرم خودتون رو ایجاد کنید و یا به اون فیلد و گزینه های بیشتری اضافه کنید . سپس یک شورت کد بهتون میده بعد از ذخیره کردن که اون رو می تونید داخل یک برگه ی دلخواه قرار بدید و فرم رو داخل سایتتون به نمایش در بیارید .

این افزونه 7 که میگین یه کد اون بالا میاد یک سری کلمات انگلیسی در هم هستش من متوجه نمیشم چطوری باید تکمیل کنم

لینک به دیدگاه

این افزونه 7 که میگین یه کد اون بالا میاد یک سری کلمات انگلیسی در هم هستش من متوجه نمیشم چطوری باید تکمیل کنم

دوست عزیز منظورتون شورت کده؟؟!

شورت کد باید در برگه یا پست و در قسمتی که متن مینویسید قرار بدین.

اگه با نحوه کار افزونه اشنا نیستید داخل گوگل اموزش contact form 7 رو جستجو کنید

• Like 3
لینک به دیدگاه

دوست عزیز منظورتون شورت کده؟؟!

شورت کد باید در برگه یا پست و در قسمتی که متن مینویسید قرار بدین.

اگه با نحوه کار افزونه اشنا نیستید داخل گوگل اموزش contact form 7 رو جستجو کنید

شما میتونین برام نصبش کنید ؟ من از آموزش ها هم سر در نمیارم یعنی آموزش و طریقه و شکل آموزش با این چیزی که تو پنل من هستش فرق میکنه فرم اموزش با فرم پنل من فرق میکنه یکی نیستن

لینک به دیدگاه

شما میتونین برام نصبش کنید ؟ من از آموزش ها هم سر در نمیارم یعنی آموزش و طریقه و شکل آموزش با این چیزی که تو پنل من هستش فرق میکنه فرم اموزش با فرم پنل من فرق میکنه یکی نیستن

اطلاعات رو بفرستید براتون نصب میکنم

لینک به دیدگاه

اطلاعات رو بفرستید برای دوست خوبمون seatra.ir . وقت انجام دادن ندارم . امیدوارم بودم بتونید خودتون انجامش بدید .

• Like 3
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...