رفتن به مطلب

فارسی سازی

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.

من دنبال قالب فارسی شده ی shop keeper می گردم تو نت که خیلی گشتم نبود همش انگلیسی هست

اگه کسی سایتی میشناسه که بفروشه ممنون میشم معرفی کنه اگه نه دوستان برای فارسی سازیش قیمت بدین.

یا حتی اگه قالب شبیه این میشناسین معرفی کنید من یه فروشگاه نیاز دارم ولی می خوام چند مدل استایل داشته باشه چون توی فروشگاه قراره قاب موبایل لیوان تیشرت بشقاب فروخته شه و من برای فروش لباس نیاز به این دارم که کاربر سایز لباسش رو انتخاب کنه ( این قالب داره همچین چیزی )

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام .

قالب های دیگه ای که رایگان هستند رو جستجو کنید . ممکنه چند قالب رایگان به کارتون بیاد . وقتی یه چیز رایگان موجوده چرا تا وقتی نیاز نشده پول خرج کنید ؟

داخل بیست اسکریپت بگردید یا گوگل کنید .

• Like 3
لینک به دیدگاه

شما معرفی کنی خیلی بهتره دوست عزیز حتما گشتم چیزی به دردم نخورده

فروشگاهی که مدنظر من هست باید امکان انتخاب رنگ سایز و ... باشه

لینک به دیدگاه

سلام .

بفرمایید : یکی رو خودتون انتخاب کنید . بنده این ها رو قبول دارم و اماکانات زیادی هم دارند :

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• Like 3
لینک به دیدگاه

بازم اگه قالب حرفه ای تر خواستید باید قالب بخرید .

البته باید اضافه کنم که این قالب هایی که معرفی کردم مربوط به ووکامرس هست و استفاده از این افزونه و وردپرس رو بهتون خیلی پیشنهاد می کنم چون انعطاف پذیرترین فروشگاه سازه و با افزونه های زیادی می تونید سایتتون رو حرفه ای تر کنید .

اگه هنوز شروع به کار نکردید پیشنهاد می دم ووکامرس استفاده کنید . اما اگه قالبی داشته باشید مربوط به سیستم مورد نظرتون می تونیم فارسی سازی و راستچین اون رو انجام بدم .

• Like 3
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...