رفتن به مطلب

مشکل ادامه مطلب در قالب real homes

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت مهندسای عزیز

خسته نباشین.

من این قالب رو دانلود کردم و نصب کردم ولی حالا هرچی ملک اضافه میکنم توی سایت و بعد میزنم که روی عکس تا بره توی ادامه مطلب که جزییات ملک رو نشون بده بهم میگه برگه یافت نشد.

حالا چیکارش کنم؟

مرسی اگه کمک کنین.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خدمت شما کاربر و دوست گرامی

لطفا لنک صفحه دانلود اسکریپت + آدرس سایتتون رو جهت برسی دقیق تر قرار بدید

لینک به دیدگاه

سلام .

این مشکل ناشی از اشتباه بودن آدرس مطلب یا مشکل در پیوندیکتا سایتتون داره . دو دلیل می تونه باشه :

1. آدرس ادامه مطلب برای هر مطلب ، از توابع درستی استفاده نکرده و در جایی از کدهای قالب ، قبل یا بعد آدرس مطلب یک کلمه یا عددی نوشته شده که باعث خراب شدن لینک میشه .

(برای بررسی این مورد که آیا مشکل این هست یا خیر ، وارد پیشخوان بشید و در قسمت "همه ی نوشته ها" یکی از مطلب ها رو باز کنید . با استفاده از لینک زیر هر مطلب "نمایش" . اگه مطلب باز شد به قالب مراجعه کنید و مشکل رو در اونجا رفع کنید .

2. پیوندهای یکتای سایتتون رو بررسی کنید : تنظیمات > پیوند یکتا

اگه با روش اول به جواب نرسیدید ، و باز هم با روش بالا مشکل داشتید و مطلب باز نمیشد ، به تنظیمات پیوند یکتا برید . قبل از اون وارد فایل منیجر بشید و فایل .htaccess رو به 777 تغییر پرمیژن بدین .

حالا به تنظیمات برید و مجددا پیوندیکتا رو ذخیره کنید .

حالا یکی از مطالب رو تست کنید .

اگه مشکل رفع نشد ، پیوند یکتا رو به حالت "پیش فرض" تغییر بدین و مجددا تست کنید .

یادتون نره در آخر کار فایل htaccess رو تغییر پرمیزن بدید به 444 یا 644

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام .

این مشکل ناشی از اشتباه بودن آدرس مطلب یا مشکل در پیوندیکتا سایتتون داره . دو دلیل می تونه باشه :

1. آدرس ادامه مطلب برای هر مطلب ، از توابع درستی استفاده نکرده و در جایی از کدهای قالب ، قبل یا بعد آدرس مطلب یک کلمه یا عددی نوشته شده که باعث خراب شدن لینک میشه .

(برای بررسی این مورد که آیا مشکل این هست یا خیر ، وارد پیشخوان بشید و در قسمت "همه ی نوشته ها" یکی از مطلب ها رو باز کنید . با استفاده از لینک زیر هر مطلب "نمایش" . اگه مطلب باز شد به قالب مراجعه کنید و مشکل رو در اونجا رفع کنید .

2. پیوندهای یکتای سایتتون رو بررسی کنید : تنظیمات > پیوند یکتا

اگه با روش اول به جواب نرسیدید ، و باز هم با روش بالا مشکل داشتید و مطلب باز نمیشد ، به تنظیمات پیوند یکتا برید . قبل از اون وارد فایل منیجر بشید و فایل .htaccess رو به 777 تغییر پرمیژن بدین .

حالا به تنظیمات برید و مجددا پیوندیکتا رو ذخیره کنید .

حالا یکی از مطالب رو تست کنید .

اگه مشکل رفع نشد ، پیوند یکتا رو به حالت "پیش فرض" تغییر بدین و مجددا تست کنید .

یادتون نره در آخر کار فایل htaccess رو تغییر پرمیزن بدید به 444 یا 644

خیلی ممنون از شما و توضیحات کامل

منم یه توضیح بدم واسه کسی که به مشکلی مثل مشکل من برخورد اونو بتونه حل کنه.

من از قسمت ویرایش پست گزینه ی نمایش رو زدم ولی بازم نیاورد(با راهنمایی پست قبلی رفتمااا تشکر میکنم)

پس حدس زدم مشکل از ادرس دهی توی برنامه نویسی نباشه

با راهنمایی دوست خوبمون رفتم قسمت سی پنل هاست و همه اون کارارو کردم باز درست نشد.

و راه حل آخر رو امتحان کردم و مشکل حل شد

یعنی زدم پیوند یکتارو گذاشتم روی حالت پیشفرض.

با تشکر از مهندس گرامی که راهنمایی کردن.

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون از شما و توضیحات کامل

منم یه توضیح بدم واسه کسی که به مشکلی مثل مشکل من برخورد اونو بتونه حل کنه.

من از قسمت ویرایش پست گزینه ی نمایش رو زدم ولی بازم نیاورد(با راهنمایی پست قبلی رفتمااا تشکر میکنم)

پس حدس زدم مشکل از ادرس دهی توی برنامه نویسی نباشه

با راهنمایی دوست خوبمون رفتم قسمت سی پنل هاست و همه اون کارارو کردم باز درست نشد.

و راه حل آخر رو امتحان کردم و مشکل حل شد

یعنی زدم پیوند یکتارو گذاشتم روی حالت پیشفرض.

با تشکر از مهندس گرامی که راهنمایی کردن.

موفق باشید و خواهش میکنم.

بعضی هاست ها هستن شخصی سازی ادرس در اونها امکان نداره یا باید ترفندهای خاصی رو دنبال کرد.

همیشه گفته شده که وردپرس با هر هاستی درست جواب نمیده.

خوشحالم که مشکلتون حل شد

خوش باشید

• Like 3
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...