رفتن به مطلب

دانلود رایگان مجموعه لیست 18000 ایمیل فعال ایرانی واقعی

پست های پیشنهاد شده

سلام به کاربران بیست اسکریپت .

این بار قصد انتشار یک پکیج ایمیل 18000 تایی ایرانی رو دارم که اکثرا Yahoo و Gmail هستند و توسط چند نرم افزار فیلتر شدن و تمامی ایمیل ها تایید هویت شده هستند . این پکیج از بین لیست های موجود در اینترنت گرفته شده که تمامی ایمیل ها تک تک توسط برنامه های قدرتمند تست شده و تماما فعال هستند . البته فعال به این معنا که همچین ایمیلی واقعا ثبت شده در سرویس دهنده ی ایمیل هست .

یکی از راه هایی که ایمیل ها تست شده ، ارسال یک ایمیل تست با محتوای "Hello" به آدرس های ایمیل هست . در این روش ، اگه ایمیل ارسال بشه و گزارش ارسال از طرف سرویس دهنده دریافت بشه ، ایمیل در لیست فعال ها قرار می گیره.

این لیست رو هم که طی 1 هفته جمع آوری کردم رو تقدیم به شما می کنم . امیدوارم کم ایمیل تبلیغاتی ارسال کنید :106:

دانلود :

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• Like 3
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خیلی ممنون بابت وقت گذاشتنت.

خواهش میکنم. امیدوارم مورد استفاده قرار بگیره

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام متشکرم. آیا اسکریپتی یا نرم افزاری هست که بشه خیلی راحت باهاش ایمیل رو ارسال کردن

لینک به دیدگاه

تشکر این بزرگترین خدمت به 20اسکریت هستش

خواهش می کنم . خدمت رسانی به کاربران یکی از صفات بارز بنده هست :23:

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام متشکرم. آیا اسکریپتی یا نرم افزاری هست که بشه خیلی راحت باهاش ایمیل رو ارسال کردن

نرم افزار که زیاده اما اکثرا کار نمی کنن و اونهایی هم که کار می کنن محدودیت دارند . چون برای ارسال ازتون آدرس جیمیل یا یک ایمیل معتبر می خوان که از اون طریق ارسال کنه ! در این برنامه ها خطر بلاک شدن ایمیل از سمت سرویس دهنده و یا سرقت ایمیل و سوء استفاده پیش بیاد .

اسکریپت هم که فراوان! کافیه یک هاست برای ایمیل مارکتینگ تهیه کنید که تعداد ارسال و دریافت ایمیل ها در اون بالا باشه . بعد با نصب اسکریپت می تونید ایمیل انبوه بفرستید .

اسکریپت های این کار رو هم می تونید از بیست اسکریپت دانلود کنید . زیادن و من پیشنهادی نمی تونم بدم .

• Like 3
لینک به دیدگاه

• 10 ماه پیش ...

خیلی از سایت ها متاسفانه این ایمیل هارو بفروش گذاشتن

ممنون که به اشتراک گذاشتید

ولی روش ارسال ایمیل انبوه به نظرم بی فایدس الان

من که کلا ایمیل هامو نخنده همه رو پاک میکنم روش های جدید تری هستheart

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...