رفتن به مطلب

انتقال Save بازی با استفاده از برنامه ی iFunbox در آیفون ، آیپاد

پست های پیشنهاد شده

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

درصورتی که بخواهید iOS دیوایس خود را ریستور کنید با سیو های بازی هایی که برایشان چند ماه زحمت کشیده اید چه میکنید؟ راه هایی برای انتقال سیو های بازی بعد از ریستور وجود دارد مثلاً اگر گیم سنتر شما روشن باشد سیو های بازی را می توانید انتقال دهید و یا اگر در iCloud لوگین شده باشید و گزینه ی Documents در دیوایس شما روشن باشد آی کلود سیو ها و اطلاعات نه تنها بازی ها بلکه برنامه های دیوایس شما را ذخیره میکند تا در صورت نیاز بتوانید از آن استفاده کنید

اما اگر آن بازی برای شما بسیار مهم باشد چه؟ آیا حاضرید سرنوشت چندین ماه تلاش شبانه روزیتان را به دست تکنولوژی بسپارید؟ مطمئناً برای شما نیز پیش آمده است که با استفاده از آیتونز از دیوایستان backup بگیرید ولی بعد از ریستور موقع backup restore با ارور مواجه شده باشید.

اگر میخواهید کمی جانب احتیاط را رعایت کنید این آموزش را مطالعه بفرمایید

برای آموزش این کار من سیو های بازی Clearvision3 را روی دیوایس خودم انتقال خواهم داد. توجه کنید این آموزش برای بازی های آنلاین مانند Clash of Clans معمولاً جواب نمیدهد و بهتر است برای بازی های آنلاین از همان گیم سنتر استفاده کنید.

عکس زیر صفحه ی اصلی نقشه ی بازی Celarvision3 در آیفون من هست که همونطور که میبینید تمام قسمت های بازی آنلاک هست

گام اول – ابتدا باید برنامه ی iFunbox را دانلود کنید و در کامپیوتر خود نصب کنید. برای اینکار از لینک های زیر استفاده کنید

**توجه** عزیزانی که دیوایسشان جیلبریک است حتماً باید توییک Afc2add رو از سیدیا نصب کنند تا برنامه ی iFunbox دیوایسشون رو بشناسه**توجه**

گام دوم – دیوایس را با کابل به کامپیوتر وصل کنید و برنامه ی iFunbox رو اجرا کنید سپس از منوی سمت چپ وارد User Application می شویم و Clearvision3 را پیدا کرده و آن را انتخاب میکنیم

گام سوم – وارد پوشه ی Library شده و هرچه داخلش هست را انتخاب میکنیم و روی Copy to Computer کلیک می کنیم.

سپس کافیست یک پوشه روی دسکتاپ را انتخاب کنید تا تمام فایل ها آنجا کپی شوند.

حال من بازی را از روی آیفونم پاک میکنم و دوباره نصب میکنم. بعد از نصب نقشه ی بازی به این صورت هست همانطور که میبینید سیو های بازی پاک شده اند

گام جهارم- حال دوباره دیوایس را به کامپیوتر وصل کرده و برنامه ی iFunbox را اجرا میکنیم و به همان مسیری که قبلاً رفته بودیم می رویم

گام پنجم – فایل هایی که روی دسکتاپ ذخیره کرده ایم را Drag کرده و در پوشه ی Library داخل برنامه Drop می کنیم تا جایگزین پوشه های موجود شود و صبر میکنیم تا کار کپی کردن تمام شود

حال دوباره وارد بازی می شویم میبینیم که سیو ها دوباره برگشته اند.

خوب اینم از این امیدوارم مفید باشه تشکر یادتون نره

:126:

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...