رفتن به مطلب

ترجمه چندین نسخه اسکریپت (دوستیابی،همسریابی)(مشابه دوهمدم)

sebaloot

پست های پیشنهاد شده

اسکریپت هایی (دوستیابی،همسریابی،مشابه دوهمدم) به دستم رسیده،کسی میتونه باگ های اونا حذف کنه و پشتیبانی کنه؟قبلاً سایت سه بلوط این کارو میکرد که تعطیل شد و من دامین اونا ثبت کردم

سایت سازنده ی اصلی نسخه ای از اون را با قیمت حدود 1 میلیون تومان میفروشه که مثل این سایت میشه (donami.ir)،من حوصله دردسر ندارم،اگه کسی میتونه من کمک میکنم،فقط تسلط بر برنامه نویسی php میخواد و ...

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگر تمایل درای پشتیبانی راه بندازیم

ولی سود داره ؟ بجز این که وقت گیره ؟ چون میدونی که این اسکریپت ها اکثر فیلتر میشن

مگه به اسم دیگه هم ازشون استفاده بکنیم

اگه میخوای راه بندازی میتونم همکاری بکنم

ولی شاید یکم بهتر بود اینقدر موضع تایپک رو داغ نمیزدی

ایمیل بده

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

سایت سازنده ی اصلی نسخه ای از اون را با قیمت حدود 1 میلیون تومان میفروشه که مثل این سایت میشه (donami.ir)،من حوصله دردسر ندارم،اگه کسی میتونه من کمک میکنم،فقط تسلط بر برنامه نویسی php میخواد و ...

عرض کردم اگر میخواید انجام بدید میتونم کمکتون بکنم و به همکاری بپردازیم

ایمیل بدید چون من ایمیلتون رو ندارم

لینک به دیدگاه

بخوای من باگ گیری میکنم برات.(پ.خ کن برام اسکریپت رو).فقط اجازه هست بعد از باگ گیری خودمم اسکریپت رو داشته باشم؟

لینک به دیدگاه

بخوای من باگ گیری میکنم برات.(پ.خ کن برام اسکریپت رو).فقط اجازه هست بعد از باگ گیری خودمم اسکریپت رو داشته باشم؟

:116:

لینک به دیدگاه

من هستم اسکریپت نویس هم هستم فقط تمام توضیحاتتون رو برام بنویسید

با تشکر

اسکریپت هایی (دوستیابی،همسریابی،مشابه دوهمدم) به دستم رسیده،کسی میتونه باگ های اونا حذف کنه و پشتیبانی کنه؟قبلاً سایت سه بلوط این کارو میکرد که تعطیل شد و من دامین اونا ثبت کردم

لینک به دیدگاه

من هستم اسکریپت نویس هم هستم فقط تمام توضیحاتتون رو برام بنویسید

با تشکر

دقیقاً چی لازم دارید؟

بهترین حالت:واگذاری دامنه سه بلوط و تحویل اسکریپت در قبال یه هزینه است.

اگه موافقید قیمت پیشنهادی خودتون را خصوصی بفرستید

لینک به دیدگاه

سلام به همه

اسکریپت سایت "همکلاسی هایم" درحال فارسی سازی و راست چین شدن هست

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

برای داشتن این اسکریپت پیام خصوصی بدید

لینک به دیدگاه

ناراحت نشی اینها همشون یه مشت دزد بی سرپا هستند من بهت خوبشو معرفی می کنم رضا شیرازی

www.rezashirazi.com

متخصص این فن

سلام .

دوست عزیز در ابتدا لازم هست بهتون یک نکته رو متذکر بشم و اونم اینه که هر فردی در این دنیای مجازی (اینترنت)به روش خودش فعالیت می کنه و سعی در کسب درآمد داره .

در ثانی جمع بستن و زیر سوال بردن فعالیت افراد در صورتی که مدرک و دلیلی برای این کار ندارید شایسته نیست.

هستند افرادی که در انجام کارهای متقبل شده صراحت و صداقت بالایی داشته باشند اما قیمتی که به مشتری معرفی می کنند نجومی باشه! این طیفه ی مشتری هست که قبل از سفارش کار ، خوب بگرده و پلن های مورد نظر خودش رو پیدا کنه .

دوستان دیگه ای که در این تاپیک پاسخ ارسال کرده اند ، سعی در انجام کار خودشون رو دارند ، چه قیمت بالا ، چه رایگان و چه ارزان .

شما هم مانند یکی از همین دوستانی هستید که سعی در جذب مشتری دارید اما نه با روش خراب کردن فعالان دیگر !

لطفا این نکته رو در ارائه خدمات به مشتری های خود رعایت فرمایید و به خودتان این اجازه رو ندهید که برای جذب مشتری و کسر یک مشتری از فرد دیگر ، شخصیت و ارزش کاری اونها رو پایین بیارید .

این حرف رو فردی بهتون میزنه که یک روز و دو روز در این عرصه ای که شما به خودتون می گید متخصص ، وارد نشده! تجربه هایی که در 9 سال فعالیت جدی خودم داشتم دارند به شما یک نکته ی اخلاقی رو گوش زد می کنن .

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

ناراحت نشی اینها همشون یه مشت دزد بی سرپا هستند من بهت خوبشو معرفی می کنم رضا شیرازی

www.rezashirazi.com

متخصص این فن

- آیا کسی که دیگران را تخریب میکنه برای تقویت خودش قابل اعتماد هست؟

- از نظر مادی بی نیازم و تنها هدفم از ایجاد تاپیک ارائه اسکریپت و دامنه و هاست لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. به کسی بود که ارزشش را داشته باشه و ازش استفاده کنه

- از راست چین و فارسی سازی و امنیت اسکریپت هم مطمئن بشیم برای عموم انتشار میدیم

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...