رفتن به مطلب

مشکل در به روز رسانی وردپرس

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من نسخه انگلیسی وردپرس را نصب کردم سپس پوشه language وردپرس فارسی را در پوشه wp-content کپی کردم و بخش زبان فارسی هم اضافه شد. مشکلی که وجود دارد این که وقتی آپدیت جدید می آید و آپدیت می کنم صفحه آپدیت در وضعیت غیرفعال کردن گیر می کند یعنی به شکل زیر

به‌روزرسانی وردپرس

دریافت به‌روزرسانی از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

گشودن (باز کردن) بسته به‌روزرسانی…

در حال بازبینی پرونده‌هایی که از حالت فشرده خارج شده‌اند…

در حال آماده‌‌سازی جهت نصب آخرین نگارش…

فعال کردن حالت تعمیر…

در حال کپی پرونده‌های مورد نیاز…

غیرفعال کردن حالت تعمیر…

و جالت تر این که وقتی با کلیک روی پیشخوان صفحه جذید باز می کنم، هنوز پیغام وجود آپدیت می دهد که باید بروز رسانی شود؟

لطفاً راهنمایی کنید؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

اولا پیشنهاد میکنم از وردپرس فارسی استفاده کنی. Wp-persian.com

مورد بعدی ، در نسخه های جدید وردپرس گاهی اوقات این مشکل بخاطر سرعت پایین اینترنت بوجود میاد.اما اپدیت کامل انجام میشه.

احتمالا اون اپدیتی هم که عددش رو میزنه مربوط به خود وردپرس نیست.شاید ترجمه ها اپدیت میخوان.

• Like 3
لینک به دیدگاه

برو به این آدرس

fa.wordpress.com

آخرین نسخه وردپرس فارسی بصورت رسمی وجود داره

دانلود و نصب بکن و استفاده بکن

بعدشم اینقدر به آپیدیت وردپرس توجه نکنید ازوقتی وارد نسخه 4 شده همش آپدیت بیخود و بی جهت میده

حتی برای وردپرس فارسی آپدیت انگلیسی میده

لینک به دیدگاه

بعدشم اینقدر به آپیدیت وردپرس توجه نکنید ازوقتی وارد نسخه 4 شده همش آپدیت بیخود و بی جهت میده

حتی برای وردپرس فارسی آپدیت انگلیسی میده

روند آپدیت هسته ی وردپرس همیشه به همین صورت بوده .

زمانی که آپدیت برای هسته در زبان انگلیسی وجود داشته باشه ، اون رو پیشنهاد میده (در صورتی که در زبان فارسی آپدیتی موجود نباشه )

اما پس از اینکه در زبان فارسی آپدیت وجود داشته باشه ، فقط آپدیت فارسی رو بهتون نمایش و پیشنهاد میده .

+ آپدیت انگلیسی روی فارسی طبق تجربه ی خودم مشکلی به وجود نمیاره . در نسخه های جدید هم که فایل ترجمه از آپدیت هسته جدا شده و آپدیت ها فقط برای فایل های هسته و سیستمی وردپرس ارائه میشن که نسخه ی فارسی یا انگلیسی اونا هم فرقی نداره :80:

البته برای جلوگیری از ایجاد مشکل های ناخواسته بهتره از آپدیت فارسی استفاده کنید .

موفق باشید

• Like 3
لینک به دیدگاه

روند آپدیت هسته ی وردپرس همیشه به همین صورت بوده .

زمانی که آپدیت برای هسته در زبان انگلیسی وجود داشته باشه ، اون رو پیشنهاد میده (در صورتی که در زبان فارسی آپدیتی موجود نباشه )

اما پس از اینکه در زبان فارسی آپدیت وجود داشته باشه ، فقط آپدیت فارسی رو بهتون نمایش و پیشنهاد میده .

+ آپدیت انگلیسی روی فارسی طبق تجربه ی خودم مشکلی به وجود نمیاره . در نسخه های جدید هم که فایل ترجمه از آپدیت هسته جدا شده و آپدیت ها فقط برای فایل های هسته و سیستمی وردپرس ارائه میشن که نسخه ی فارسی یا انگلیسی اونا هم فرقی نداره :80:

البته برای جلوگیری از ایجاد مشکل های ناخواسته بهتره از آپدیت فارسی استفاده کنید .

موفق باشید

والا برای من هم آپدیت فارسی هم انگلیسی هم زمان میده

الانم که رفتم زیر مرگ سفید قالب flat theme رو اجرا کردم همش سفید شده

تورو خدا اگه یه قالب خوب میشناسی معرفی بکن

شرکتی وبلاگی باشه یه چیز قشنگ

راستی امضات داغونم کرده :90: :5:

لینک به دیدگاه

والا برای من هم آپدیت فارسی هم انگلیسی هم زمان میده

الانم که رفتم زیر مرگ سفید قالب flat theme رو اجرا کردم همش سفید شده

تورو خدا اگه یه قالب خوب میشناسی معرفی بکن

شرکتی وبلاگی باشه یه چیز قشنگ

راستی امضات داغونم کرده :90: :5:

اما همیشه زبان اصلی مدیریت محتوا بر زبان انگلیسی ارجح تره و وردپرس آپدیت فارسی رو به عنوان پیش فرض برای شما نشون میده و اگه برای هر دو آپدیت موجود باشه ، در منوها عدد آپدیت های فعال رو 1 میزنه .

+ من الان از flat theme استفاده می کنم ، مشکلی هم نداره .

قالب های اینچنینی که مد نظر داری زیاد هستند . یه جستجو کوچیک بزن .

نوکرم :80:

• Like 3
لینک به دیدگاه

اما همیشه زبان اصلی مدیریت محتوا بر زبان انگلیسی ارجح تره و وردپرس آپدیت فارسی رو به عنوان پیش فرض برای شما نشون میده و اگه برای هر دو آپدیت موجود باشه ، در منوها عدد آپدیت های فعال رو 1 میزنه .

+ من الان از flat theme استفاده می کنم ، مشکلی هم نداره .

قالب های اینچنینی که مد نظر داری زیاد هستند . یه جستجو کوچیک بزن .

نوکرم :80:

آپدین رو بیخیال

والا چی بگم دیدم که شما دارید استفاده میکنید

کی یگه هم بدون مشکل استفاده میکنن

امکانش هست در اختیار منم قرار بدید فایل قالب خودتون رو یا این که بهتون اطلاعات وردپرس رو بدم نصب بکنید ؟؟

چون من به محض فعل کردن مرگ سفید میگیرتم

لینک به دیدگاه

آپدین رو بیخیال

والا چی بگم دیدم که شما دارید استفاده میکنید

کی یگه هم بدون مشکل استفاده میکنن

امکانش هست در اختیار منم قرار بدید فایل قالب خودتون رو یا این که بهتون اطلاعات وردپرس رو بدم نصب بکنید ؟؟

چون من به محض فعل کردن مرگ سفید میگیرتم

پس بهتره DEBUG رو در فایل wp-config.php فعال کنی تا ببینی مشکلش از کجاست و رفعش کنی .

نسخه ای که خودم استفاده می کنم با این که رایگان گرفتم ولی کارهای زیادی برای سئو و رفع چند مشکل CSS استفاده کردم که نمی تونم اونو بهتون بدم . ولی اگه بخواهید می تونم براتون نصب کنم .

شما این قالب رو آپلود کنید و مشخصات بدین نصب کنم .

• Like 3
لینک به دیدگاه

با سلام و ضمن تشکر

به نظر پاسخ بیان شده متناسب با مشکل مطرح شده نبود، زیرا بنابه جهات شخصی، بنده چنین اقدامی کردم، کما این که دیگران هم چنین می کنند و اصلاً وجود افزونه پارسی ساز و فارسی ساز هم به این دلیل است که اگر کسی خواست نسخه انگلیسی را نصب کند فارسی سازی برایش میسر باشد. وانگهی آموزش هایی که در این زمینه وجوددارد هم حکایت از ضرورت هایی است که احساس می شود. اما سئوال این بود که مشکل بیان شده وجود دارد، حال برای رفع آن چه باشد. البته نه با نصب مجدد وردپرس بلکه با رفع خطاء؟

با نمایش عدد عدم آپدیت به خاطر ترجمه ها با شما موافقم که گاهی پیش می آید اما با عدم توجه به آپدیت های وردپرس خیر.

باز هم متشکر

لینک به دیدگاه

با سلام و ضمن تشکر

به نظر پاسخ بیان شده متناسب با مشکل مطرح شده نبود، زیرا بنابه جهات شخصی، بنده چنین اقدامی کردم، کما این که دیگران هم چنین می کنند و اصلاً وجود افزونه پارسی ساز و فارسی ساز هم به این دلیل است که اگر کسی خواست نسخه انگلیسی را نصب کند فارسی سازی برایش میسر باشد. وانگهی آموزش هایی که در این زمینه وجوددارد هم حکایت از ضرورت هایی است که احساس می شود. اما سئوال این بود که مشکل بیان شده وجود دارد، حال برای رفع آن چه باشد. البته نه با نصب مجدد وردپرس بلکه با رفع خطاء؟

با نمایش عدد عدم آپدیت به خاطر ترجمه ها با شما موافقم که گاهی پیش می آید اما با عدم توجه به آپدیت های وردپرس خیر.

باز هم متشکر

متاسفانه این مشکل در اثر TimeOut به وجود میاد و به دلیل عدم سرعت کافی برای پاسخگویی سریع به نهایی شدن عملیات آپدیت .

گاهی اوقات سرعت پاسخگویی سرور هم مد نظر قرار می گیره .

اگه آپدیت بدون مشکل انجام میشه ، پس مشکلی که هست همون timeout سرور هست . اما اگه انجام نمیشه باید به صورت دستی آپدیت انجام بدید .

(البته پیشنهاد بنده نصب مجدد وردپرس فارسی به جای نسخه ی فعلی شما هست)

موفق باشید.

• Like 3
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...