رفتن به مطلب

درخواست تبدیل عکس محصولات از jpg به png

پست های پیشنهاد شده

درود

بنده تعدادی عکس از تیزر محصولات یک شرکت را دارم ولی متاسفانه فرمت تصاویر jpg و زمینه دار میباشند اینک از دوستان تقاضا دارم اگر میتوانند تصاویر را به فرمت PNG تبدیل نمایند با بنده در تماس باشند.

باتشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام . به راحتی می تونید با فتوشاپ ، زمینه ی اون ها رو حذف کنید و با فرمت png ذخیره کنید . یا ابزارهای آنلاین برای این کار .

+ اگر هم خواستید یکی دیگه انجام بده ، تعداد تصاویر و حجم تقریبی اونها رو بگید .

• Like 4
لینک به دیدگاه

با استفاده از نرم افزار فرمت فکتوری تمامی تصاویر خودتون رو یکجا به فرمت دلخواه تغییر بدید

کافی یه سرچ کوچولو داخل گوگل بدی تا آخرین نسخه نرم افزار رو دانلود بکنید

نرم افزار دارای زبان فارسی هست و کار باهاش بسیار ساده هست

• Like 1
لینک به دیدگاه

با استفاده از نرم افزار فرمت فکتوری تمامی تصاویر خودتون رو یکجا به فرمت دلخواه تغییر بدید

کافی یه سرچ کوچولو داخل گوگل بدی تا آخرین نسخه نرم افزار رو دانلود بکنید

نرم افزار دارای زبان فارسی هست و کار باهاش بسیار ساده هست

دوست عزیز خیلی ممنون بابت راهنماییتون

راستش من میخوام کاری کنم که تصاویر بک گراند نداشته باشن دقیقا مثل لوگو ها که بدون زمینه هستن ولی این نرم افزار که شما معرفی کردین فقط فرمتو تغییر میده و پس زمینه رو حذف نمیکنه.

لینک به دیدگاه

سلام . به راحتی می تونید با فتوشاپ ، زمینه ی اون ها رو حذف کنید و با فرمت png ذخیره کنید . یا ابزارهای آنلاین برای این کار .

+ اگر هم خواستید یکی دیگه انجام بده ، تعداد تصاویر و حجم تقریبی اونها رو بگید .

با سپاس از شما دوست خوبم.

با چیزایی که شما گفتین خودم تونستم بیشتر تصاویرو ویرایش کنم و به فرمت png در بیارم ولی تصاویری هستن توشون که تقریبا هم رنگ پس زمینه هستن که در آوردنشون یه مقدار مشکله.

بازم تشکر میکنم از اینکه راهنماییم کردین.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز خیلی ممنون بابت راهنماییتون

راستش من میخوام کاری کنم که تصاویر بک گراند نداشته باشن دقیقا مثل لوگو ها که بدون زمینه هستن ولی این نرم افزار که شما معرفی کردین فقط فرمتو تغییر میده و پس زمینه رو حذف نمیکنه.

برای این کار باید از نرم افزاری که بک گراند رو حذف بکنه استفاده بکنید

بعضی سایت ها هستن ( نمیشناسم فقط میدونم هست ) که شما تصاویر رو بهشون میدید و بک گراند رو بصورت پیش فرض خذف میکنن ولی خوب لازمه بکگراندتون یک رنگ و یک دست بدون سایه باشه

ولی اگر میخواید دقیق و به تمایل خودتون این کار رو انجام بدید بهتره از فتوشاپ استفاده بکنید

تصاویر رو وارد فتوشاپ بکنید ( با فرمت png راحت ترید ) پاکن رو روی حالت magic eraser tool قرار بدید و روی بک گراند تصویر مورد نظر کلیک بکنید تا بک گراند حذف بشه

بعدش تصویر رو ذخیره کنید

توجه داشته باشید پسوند تصویر ذخیره شده حتمی باید png باشه

سوال یا مشکلی بود در خدمتیم

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سپاس از شما دوست خوبم.

با چیزایی که شما گفتین خودم تونستم بیشتر تصاویرو ویرایش کنم و به فرمت png در بیارم ولی تصاویری هستن توشون که تقریبا هم رنگ پس زمینه هستن که در آوردنشون یه مقدار مشکله.

بازم تشکر میکنم از اینکه راهنماییم کردین.

خواهش می کنم .

اگه کاملا همرنگ نباشن مثل روشی که برای باقی تصاویر انجام دادین می تونید پس زمینه رو حذف کنید ، ولی قبلش باید کنتراست تصویر رو بالا ببرید تا تفکیک رنگ برای برنامه راحت تر باشه .

می تونید یک بار امتحان کنید ، اگه تصویر اصلی با پس زمینه کاملا همرنگ نباشند و حتی 1 درجه تفاوت رنگی داشته باشند، برنامه قابل تفکیک اونها هست اما در بعضی حالات هم فتوشاپ ممکنه امتداد یک تصویر رو که درواقع سایه ی یک شی در نظر می گیره رو هم پاک کنه و به این ترتیب ، تصویر اصلی رو خراب می کنه

بهترین روش همون افزایش کنتراست از قسمت Edit یا Tools هست .

• Like 3
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...