رفتن به مطلب

آموزش کرک کردن ویندوز ۸.۱

پست های پیشنهاد شده

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

سلام و خسته نباشید امروز سریع میریم سراغ آموزش !!!

اول از همه این نرم افزار رو با حجم 30 مگابایت رو دانلود کنید تا آموزش کرک کردن هم بهتون بدم البته یک فایل متنی هم قرار مییدیم دوست نداشتید این مطلبو بدون عکس بخونید :D !!!

فایل متنی داخل فایل فشرده شده است !!!!

۱-روی آیکون برنامه راست کلیک کرده و Run as administrator را بزنید

۲-روی علامت ویندوز کلیک کنید

3-به سربرگ Activation بروید. از منوی کرکره ای Auto KMS را انتخاب کنید.روی Install کلیک کنید.روی EZ-Activator کلیک کنید.

۴- بعد از آمدن پیغام زیر Product Keys کلیک کنید.

۵-از منوی کرکره ای Product نوع ویندوز و از منوی کرکره ای Edition مدل ویندوز را انتخاب کنید. برای مثال من ویندوز ۸.۱ Enterprise دارم و از منوی کرکره ای Product ویندوز ۸.۱ و از منوی Edition گزینه ی Enterprise را انتخاب کردم.

۶-روی Check کلیک کنید سپس عبارت جلوی Product Key را کپی کنید . چک باکس Enter Custom Key را تیک بزنید و سپس عبارتی که کپی کرده بودید در کادر Enter Custom Key ، Paste کنید .

۷- با آمدنپیغام زیر بدانید که ویندوز شما اکتیو شده و فقط کافی است که ویندوز ریستارت شود تا کاملا اکتیو شود اما قبل از ریستارت شدن یک Backup بگیرید برای اینکار روی زبانه License Backup کلیک کنید.

۸- در قسمت Backup Name نامی بنویسید مثلا من اسم خودم رو نوشتم و بعد روی Backup کلیک کنید.

۹- با آمدن پیغام زیر می توانید سیستم را ریستارت کنید.

تمام شد به همین آسودگی خوب امید وارم از مطلب خوشتون اومده باشه مطالب رو دنبال کنید نظر بدید مخصوصا تشکر کنید :D

:126:

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...