رفتن به مطلب

کمک (معرفی اسکریپت بارگذاری صفحه در ازای پرداخت مبلغ

saeednazemi

پست های پیشنهاد شده

با سلام و درود فراوان به کاربران عزیز

کسی اسکریپتی رو میشناسه که وقتی کاربر پول رو پرداخت کرد صفحه مورد نظر (حالا هر صفحه ای) برایش بارگذاری شود.

خواهش میکنم کسی میدونه کمک کنه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ووکامرس بهترین گزینه برای فروش هست .

هم امنیت بالا هم کارایی مناسب.

اسکریپت های مشابهی هم هستن.شما در پرتال بیست اسکریپت بگرد

لینک به دیدگاه

اسکریپت نمیشناسم

ولی شما میتونی روی صفحه رمز بذاری و اقدام به فروش رمز بارگذاری صفحه بکنی

برای رمز گذاشتن روی صفحات میتونی از این آموزش کمک بگیری

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

برای فروش هم که افزونه های زیادی هست

لینک به دیدگاه

اکه بخواین رایگان براتون می نویسم

داداش گلم اگر این کارو برام انجام بدی خیلی خیلی لطف در حقم کردی :61::61::61::61:

این افزونه رو خیلی لازم دارم

یه صفحه ای هست که میخوام وقتی کاربر پول رو پرداخت کرد صفحه مورد نظر براش بارگذاری بشه و اون کارش رو در صفحه انجام بده

لینک به دیدگاه

راستی داداش شما میتونی از صفحات پرداخت انلاین درگاه ها استفاده بکنی و صفحه فرود پس از پرداخت رو صفحه مورد نظرت قرار بدید

اگر شخص پرداخت رو موفقیت آمیز انجام داد وارد اون صفحه میشه

لینک به دیدگاه

راستی داداش شما میتونی از صفحات پرداخت انلاین درگاه ها استفاده بکنی و صفحه فرود پس از پرداخت رو صفحه مورد نظرت قرار بدید

اگر شخص پرداخت رو موفقیت آمیز انجام داد وارد اون صفحه میشه

سلام .

این نظریه ی شما کمی مشکل داره !

برگه باید کاملا اختصاصی برای پرداخت کننده باشه و اگه یکی آدرس رو مستقیما وارد کنه وارد اون برگه میشه !

+ استفاده از CallBack توصیه میشه . نمی دونم به صورت رایگان موجود هست یا خیر اما اگه از اسکریپت متفرقه می خواهید استفاده کنید باید بدین براتون اختصاصی بنویسن .

لینک به دیدگاه

از همگی داداشام خیلی خیلی ممنونم بابت پاسخشون

داداش masih1994 اگر کسی برام کد نویسیش کنه هزینه اش چقدر در میاد

داداش masih1994 یه شبکه اجتماعی دارم میخوام وقتی کسی درخواست صفحه رسمی داد بره و هزینه صفحه رسمی رو پرداخت کنه و که پرداخت کرد بتونه صفحه رسمی ایجاد کنه

لینک به دیدگاه

از همگی داداشام خیلی خیلی ممنونم بابت پاسخشون

داداش masih1994 اگر کسی برام کد نویسیش کنه هزینه اش چقدر در میاد

داداش masih1994 یه شبکه اجتماعی دارم میخوام وقتی کسی درخواست صفحه رسمی داد بره و هزینه صفحه رسمی رو پرداخت کنه و که پرداخت کرد بتونه صفحه رسمی ایجاد کنه

1. این بستگی به کدنویس داره که چقدر هزینه دریافت کنه . من تاحالا قیمت از 10 تومن دیدم تا 70 - 80 تومن . بستگی به میزان حرفه ای بودن اون چیزی که می خواهید داره . اگه فقط بخواهید تعیین کنید که کاربر بعد از پرداخت وارد یک برگه با محتوای ثابت بشه و کاربرای دیگه به صورت مستقیم با وارد کردن آدرس اون برگه در مرورگر ، نتونن واردش بشن ، فکر نکنم چیزی بالای 15 تا 20 تومن باشه .

اما اگه محتوا تغییر کنه و یا امکانات خاص دیگه ای مد نظرتون باشه طبیعتا قیمتش بالاتر خواهد بود .

پارسال بود یکی از افراد داخل انجمن پرشین تولز ، برای یک خدمات دهنده ی اینترنت ، حدود 90 تومن گرفت . باز شما فردی رو پیدا کردید ازش بپرسید قیمت رو .

2. مورد دوم هم که فتید چیزی شبیه به همین callback هست . ولی می تونید اون رو کمی ساده تر کنید . یعنی امکان پرداخت رو به کاربرا بدید و هر کسی بعد از پرداخت بتونه شناسه پرداخت رو براتون ارسال کنه و در یک فرم تماس بتونه درخواستش رو اعلام کنه .

چیزی که برای مورد دوم می خواهید مثل همونه . اگه قسمت ثبت اکانت ویژه یا همون رسمی ، در دسترس باشه و کاربرا از اون طریق می تونن این نوع اکانت رو ثبت کنند ، می تونید باز از این قابلیت callback استفاده کنید و به کدنویس بگید این رو هم براتون درست کنه .

اما می تونید از روش ساده ی اعلام پرداخت توسط کاربر و انجام عملیات توسط خودتون استفاده کنید . هم خرجی نداره و هم دردسر! چون ممکنه گاهی اوقات به دلیل مشکلات هاست و سرور ، این تابع callback به درستی کار نکنه و کاربر فکر کنه سایت شما کلاهبرداریه و کار به شکایت کشی برسه . حداقلش هم اینه که شما توی هر انجمنی می بینید! یکی میاد میگه فلان سایت کلاهبرداره و اعتبار چندین و چندساله یک سایت رو میبره زیر سوال !

لینک به دیدگاه

داداش masih کسی رو میشناسی اینو برام طراحی کنه همین یه قسمتو که خودتم اشاره کردی

(اگه فقط بخواهید تعیین کنید که کاربر بعد از پرداخت وارد یک برگه با محتوای ثابت بشه و کاربرای دیگه به صورت مستقیم با وارد کردن آدرس اون برگه در مرورگر ، نتونن واردش بشن ، فکر نکنم چیزی بالای 15 تا 20 تومن باشه .)

چون من این یه قسمتو فقط میخوام

لینک به دیدگاه

کسی رو که نمی شناسم اما میتونم بگردم واستون!

شما هم بگید از وردپرس استفاده می کنید یا اسکریپت دیگه ؟

لینک به دیدگاه

من از اسکریپت استاده میکنم

من میگردم تا آخر شب اگه کسی پیدا شد که هیچ ، اگه نشد در انجمن های تخصصی اینکار مثلا پرشین تولز می تونید درخواست بدید . سرو دست میشکونن واسه کار :106:

اگه تا آخر شب جوابی ارسال نکردم یا پیام خصوصی ، در انجمن ها درخواست بدید .:116:

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...