رفتن به مطلب

فراخوانی فایل جی کوئری

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

یک قالب HTML دارم ک میخاستم ی بخشیش رو ب قالب وردپرسم اضافه کنم

کد اون بخشو ک میخام صفحه اول سایت نشون بده بایستی در فایل index قرار بدم؟؟؟؟

در این صورت کد CSS و جی کوئری چ شکلی باید به قالب فراخوان بدم؟؟؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تبدیل html به وردپرس؟ php بلدی؟

ن زیاد میدونم از چ دستوری باید استفاده کنم اما نمیدونم توی کجا باید قرارش بدم؟؟؟؟

توی فایل هدر یا ایندکس؟؟؟

لینک به دیدگاه

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

و

لینک به دیدگاه

Please Wait ...[/url]

و

دوست عزیز من کد htmll , scc , js صفحه زیر رو دارم میخام فقط از نقشش توی وردپرس استفاده کنم

لینک به دیدگاه

سلام .

برای افزودن بخش مورد نظر از یک قالب به وردپرس ، شما ابتدا باید کدهای CSS مربوط به همون بخش و زیرمجموعه های احتمالی رو در فایل style.css قالب وردپرستون کپی کنید .

بعد از منتقل کردن استایل ، حالا باید کد HTML یا PHP بخش مورد نظر رو در مکانی که قصد نمایش اون رو دارید قرار بدین .

برای مثال قصد دارید در صفحه ی اصلی سایتتون نمایش بدین ، باید کد رو در جای مناسبی از فایل index.php واقع در پوشه ی قالب وردپرس قرار بدین .

نکات :

1. برای به دست آوردن کد استایل ، شما باید در سورس قالب بگردید و ببینید در class مربوط به Dive های بخش مورد نظر ، کدوم خط از استایل فراخوانی میشه . برای اینکه سریع تر پیش برید با استفاده از Inspect Elements در فایرفاکس می تونید class استایل بخش مورد نظر رو پیدا کنید .

2. اگر کد php یا html بخش مورد نظر را می خواهید در index.php قالب قرار دهید دقت کنید که در تگ post ها قرارش ندین چون هر اندازه تعداد پست در سایتتون موجود باشه به همون اندازه هم نشون میده کد رو .

3. اگه بخش مورد نظر فایل JS هم داره می تونید اون فایل رو در مکانی در پوشه قالب وردپرس آپلودش کنید و در فایل header.php اون رو لینک کنید.

4. اگه کد مورد نظر در نمایش در داخل سایتتون مشکل اندازه داشت باز هم از قابلیت Inspect Elements در فایرفاکس می تونید تنظیمات رو به صورت زنده انجام بدین و نتیجه رو مشاهده کنید سپس کد استایل رو جایگزین قبلی کنید .

امیدوارم فهمیده باشید .

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام .

برای افزودن بخش مورد نظر از یک قالب به وردپرس ، شما ابتدا باید کدهای CSS مربوط به همون بخش و زیرمجموعه های احتمالی رو در فایل style.css قالب وردپرستون کپی کنید .

بعد از منتقل کردن استایل ، حالا باید کد HTML یا PHP بخش مورد نظر رو در مکانی که قصد نمایش اون رو دارید قرار بدین .

برای مثال قصد دارید در صفحه ی اصلی سایتتون نمایش بدین ، باید کد رو در جای مناسبی از فایل index.php واقع در پوشه ی قالب وردپرس قرار بدین .

نکات :

1. برای به دست آوردن کد استایل ، شما باید در سورس قالب بگردید و ببینید در class مربوط به Dive های بخش مورد نظر ، کدوم خط از استایل فراخوانی میشه . برای اینکه سریع تر پیش برید با استفاده از Inspect Elements در فایرفاکس می تونید class استایل بخش مورد نظر رو پیدا کنید .

2. اگر کد php یا html بخش مورد نظر را می خواهید در index.php قالب قرار دهید دقت کنید که در تگ post ها قرارش ندین چون هر اندازه تعداد پست در سایتتون موجود باشه به همون اندازه هم نشون میده کد رو .

3. اگه بخش مورد نظر فایل JS هم داره می تونید اون فایل رو در مکانی در پوشه قالب وردپرس آپلودش کنید و در فایل header.php اون رو لینک کنید.

4. اگه کد مورد نظر در نمایش در داخل سایتتون مشکل اندازه داشت باز هم از قابلیت Inspect Elements در فایرفاکس می تونید تنظیمات رو به صورت زنده انجام بدین و نتیجه رو مشاهده کنید سپس کد استایل رو جایگزین قبلی کنید .

امیدوارم فهمیده باشید .

ممنون خیلی خوب بود اما اون قسمت نقشه ی فایل css مجزا واسه خودش داره (map.css)

من میتونم همونو لینک کنم

یا باید محتوای اونو توی style.css بزارم

لینک به دیدگاه

ممنون خیلی خوب بود اما اون قسمت نقشه ی فایل css مجزا واسه خودش داره (map.css)

من میتونم همونو لینک کنم

یا باید محتوای اونو توی style.css بزارم

خواهش میکنم.تشکر فراموش نشه.

بله میتونی فایل رو توی هاست و پوشه قالبت اپلود کنی و بهش لینک بدی.

توی فایل header.php کدهای جاوا و استایل لینک شده اند ، میتونی یکی از خط کدهای استایل رو کپی کنی و ادرسش رو به ادرس فایل استایل جدید تغییر بدی.

1. مهم نیست فایل استایل کجا اپلود شده باشه .

2. اگه فایل استایل ، داخلش تصاویری لینک نشده باشند کار راحت تره .

ولی اگه داخل استایل چند تصویر لینک خورده باشه ، باید تصاویر رو هم ذخیره و در هاستتون اپلود کنید و داخل کدهای استایل ، ادرس عکس ها رو تغییر بدید

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام .

نکات :

امیدوارم فهمیده باشید .

اگه من ی فایل map.php جداگانه بسازم و کد مربوط به نقشه رو مثل heade , footer توی فایل index فراخوان بدم؟؟؟

لینک به دیدگاه

اگه من ی فایل map.php جداگانه بسازم و کد مربوط به نقشه رو مثل heade , footer توی فایل index فراخوان بدم؟؟؟

بله اونطوری هم میشه.

میتونید داخل فایل جداگانه ای در قالب قرار بدید و با تابع فرخوانیش کنید

ولی استایل و فایل js باید در هیدر قرار بگیره

• Like 3
لینک به دیدگاه

بله اونطوری هم میشه.

میتونید داخل فایل جداگانه ای در قالب قرار بدید و با تابع فرخوانیش کنید

ولی استایل و فایل js باید در هیدر قرار بگیره

اگر اسم اون فایل map.php باشه توی فایل index باید ب صورت زیر قرار بدم

<?php get_map(); ?>

لینک به دیدگاه

اگر اسم اون فایل map.php باشه توی فایل index باید ب صورت زیر قرار بدم

<?php get_map(); ?>

خیر!

از کد زیر باید استفاده کنید :

<?php include (TEMPLATEPATH . '/map.php'); ?>

• Like 3
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...