رفتن به مطلب

چگونگی نصب اسکریپت شبکه اجتماعی اشتراک عکس ArtVenue v3.4.2

پست های پیشنهاد شده

سلام کسی میدونه چطور باید این اسکریپت رو راهندازی کرد من که اصلا از اموزش خودش حالی نشدم لطفا کمکی کنید با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 month پیش ...

لطفا کسی که نصب کرده اطلاع بده! منم خیلی نیاز دارم.

کد نصب هم نیاز داره اینجور که متوجه شدم، لطفا راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

درود .

آموزش نصب اختصاصی از بیست اسکریپت :

1. محتویات پوشه ی Main را در فایل منیجر و در public_html آپلود کنید . دقت کنید که فقط باید محتویات پوشه ی public را در public_html اپلود کنید. مابقی رو در مکانی که پوشه هایی مثل public_html و ftp و mail و tmp و... قرار دارن اپلود کنید.

جهت راحتی کار ، پوشه ی public که در دایرکتوری Main هست را به public_html تغییر نام دهید سپس تمامی فایل ها و پوشه های داخل Main را فشرده کنید و در Home فایل منیجر اپلود کنید. منظور از home بخشی است که پوشه هایی مثل public_html و ftp و mail و tmp و... قرار دارن.

2. یک دیتابیس جدید ایجاد کنید سپس یوزر نیم رو به اون متصل کنید .

3. وارد سایتتون بشید و سپس درصورتی که به صورت خودکار به مرحله نصب منتقل نشدید ، به آخر آدرس سایتتون install اضافه کنید . به صورت زیر :

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  

4. از شما نام کاربری و لایسنس می خواهد . در صورتی که نسخه ی نال شده دانلود کرده باشید ، در این دو قسمت هر چه می خواهید وارد کنید !

5. در مرحله ی نصب ، اطلاعات دیتابیس رو وارد کنید + اطلاعات مورد نیاز دیگه .

6. پس از کامل شدن نصب ، فایل Routes.php رو که در پوشه ی app وجود داره رو باز کنید و کد زیر رو حذف کنید :

Route::resource('install', 'InstallController');

7. برای ورود به مدیریت هم از اطلاعاتی که در هنگام نصب وارد کرده اید استفاده کنید . پنل مدیریت :

+ دقت کنید که محتویات پوشه ی public رو داخل public_html آپلود کنید و مابقی پوشه ها و فایل ها رو در روت .

تصاویری داخل فایل install.html داخل فایل دانلودی از این اسکریپت وجود داره که این نکته ی آخری رو براتون روشن می کنه . لطفا به آموزش بنده اکتفا نکنید . حتما به فایل install.html برید و بخونید و مشاهده کنید عکسارو /

• Like 4
لینک به دیدگاه

بهتر از این اسگریپت رو میتونید استفاده کنید به نام سوشیال کیت

نسخه فارسی رایگان هستش و امکانات عالی ای داره

این هم دمو

لینک به دیدگاه

بهتر از این اسگریپت رو میتونید استفاده کنید به نام سوشیال کیت

نسخه فارسی رایگان هستش و امکانات عالی ای داره

این هم دمو

درود .

1. هر اسکریپتی قابلیت ها و امکانات خاص خودش رو داره که کاربر با دید خودش اسکریپت رو انتخاب میکنه .

2. اسکریپت سوشیال کیت مانند شیرترانیکس و phpfox رواج یافته است و استفاده نکردن از اون بهتر از استفاده کردنشه! منظورم از لحاظ تک بودن رابط کاربری

3. سوشیال کیت دارای مشکلاتی هست که به صورت متداول با اون رو به رو نمی شید اما در برخی از قسمت ها خودشون رو بروز میدن .

هدفم روشن کرن دید شما نسبت به سوشیال کیت و معرفی این اسکریپت هست . البته مورد اول مربوط به مضمون پاسخ شما بود .

اگر هم خواستند از اسکریپت دیگه ای استفاده کنند بهتره اسکریپت های تست شده و جدید رو معرفی کنید که کاربر بتونه روی معرفی شما آیندش رو بسازه :72::61:

• Like 3
لینک به دیدگاه

• 1 month پیش ...

سلام من مرحله 2 رو کامل رفتم وقتی که ادرس سایتو زدم

این اخطار میاد چه کنم؟

Parse error: syntax error, unexpected 'class' (T_CLASS), expecting identifier (T_STRING) or variable (T_VARIABLE) or '{' or '$' in /home/abdolrez/public_html/1/index.php on line 53

لینک به دیدگاه

سلام

حداقل نسخه php در 3.4.2 باید 5.4 و همچنین در نسخه 5.0.1 فکر میکنم باید حداقل 5.5 باشه بررسی بفرمائید .

لینک به دیدگاه

• 2 سال پیش...

من رو هاستم ساستم هست حالا میخوام اینو تو یه فولدر نصب کنم به عنوان ساب چیکار کنم این لامصب دیووونم کرد نصب نمیشه که نمیشه

ویرایش شده توسط mo-hammad
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، mo-hammad گفته است :

من رو هاستم ساستم هست حالا میخوام اینو تو یه فولدر نصب کنم به عنوان ساب چیکار کنم این لامصب دیووونم کرد نصب نمیشه که نمیشه

دوست عزیز،

یک ساب دامین جدید ایجاد کنید و این مراحل رو انجام بدید :

• Like 1
لینک به دیدگاه

به خدا همه مراحل رو میرم نمیشه - ببینید درست میگم 

من سایتم اداخل پوشه public_htnl هست حالا تو همین پوشه پابلیک اچ تی ام ال یه پوشه ساختم واسه این افزونه به عنوان ساب به اسم گالری مثلا

من محتویات پوشه main رو میریزم تو این پوشه گالریم حالا باید چیزای داخل پوشه public رو بریزم تو public_html یا خود کلا پوشه public رو ؟ 

اصلا آیا باید بریزم تو public_html ؟ اگر آره فایلهاشو فقط یا کلا خود پوششو ؟ واینکه من سایت اصلیم تو public_html هست که ! فایلها قاطی میشن که!

بعد باید تو مرحله  آخر چون ساب دامین دارم اینجوری آدرس بدم ؟ mysite.com/gallery/install              ?????

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mo-hammad گفته است :

به خدا همه مراحل رو میرم نمیشه - ببینید درست میگم 

من سایتم اداخل پوشه public_htnl هست حالا تو همین پوشه پابلیک اچ تی ام ال یه پوشه ساختم واسه این افزونه به عنوان ساب به اسم گالری مثلا

من محتویات پوشه main رو میریزم تو این پوشه گالریم حالا باید چیزای داخل پوشه public رو بریزم تو public_html یا خود کلا پوشه public رو ؟ 

اصلا آیا باید بریزم تو public_html ؟ اگر آره فایلهاشو فقط یا کلا خود پوششو ؟ واینکه من سایت اصلیم تو public_html هست که ! فایلها قاطی میشن که!

بعد باید تو مرحله  آخر چون ساب دامین دارم اینجوری آدرس بدم ؟ mysite.com/gallery/install              ?????

شما کلا اشتباه فهمیدید جریان رو. ببینید :

1. از پنل هاستتون (سی پنل یا دایرکت ادمین، هر چی که هست) ، از قسمت Subdomain ، یک سابدامین جدید ایجاد می کنید. یک prefix که بعنوان سابدامین استفاده میشه. مثلا gallery رو وارد کنید که در نهایت میشه > gallery.site.ltd
  2. در بخش Document Root باید پوشه ی مربوط به روت این سابدامین رو مشخص کنید. می تونید خارج از public_html در نظر بگیرید یا داخل اون. اگر در این قسمت، چنین چیزی وارد کنید : folder-for-gallery در واقع این پوشه با همین نام در خارج از پوشه ی پابلیک ساخته میشه. و این پوشه میشه روت سابدامین شما. هر چی داخل این پوشه آپلود کنید، با وارد شدن به سابدامین قابل دسترس خواهد بود. حالا اگه موقع آدرس دهی Document Root آدرس رو به صورت public_html/folder-for-gallery وارد کنید، پوشه ی folder-for-gallery داخل پوشه ی پابلیک ساخته میشه.
  3. الان که یک پوشه برای سابدامین ساختید، داخل پوشه ی Main ، یک پوشه هست به نام public . وارد این پوشه بشید، محتویات این پوشه رو با فرمت ZIP فشرده کنید و  داخل پوشه ی folder-for-gallery آپلود می کنید. (اول فشرده کنید، آپلودش کنید و بعد Extract کنید)
  4. حالا مراحل نصب رو طبق لینک زیر، از مرحله ی شماره 2 به بعد رو انجام میدید.

در واقع اصلا نیازی نیست فایل های موجود در public_html فعلی هاستتون رو داخل این سابدامین کپی کنید.

• Like 1
لینک به دیدگاه

من قدم به قدم رفتم میرم ولی باز نمیشه ! این مرحله اول ساخت ساب دامین که ساختم 

1.png

بعدش اون فولدر مورد نظر هم تو ساخت ساب دامین نام گزاری کردم در داکیومنت روت 

2.jpg

بعد فقط محتوای فایل پابلیک رو ریختم تو اون پوشه فولدر فور گالری

3.jpg

بعد آدرسو دادم تو نوار آدرس هم با اینستال آخرش هم بدون اون ولی هیچی نیاورد

4.jpg

حتی گفتم آدرس خود سایت رو بزنم بعد آخرش همون مسیر فولدر فور گالری رو شاید بیاد ولی بازم چیزی نیاورد

5.jpg

من قدم به قدم انجام دادم چرا نشد ؟
بقیه فایلهای main رو هم محتویاتش رو فقط ریختم تو اینجا 

6.jpg

ویرایش شده توسط mo-hammad
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، mo-hammad گفته است :

من قدم به قدم رفتم میرم ولی باز نمیشه ! 

طبق تصویری که دادید، شما خطای 500 دریافت کردید.

فایل .htaccess رو موقتا محتویاتش رو خالی کنید و تست کنید که صفحات باز میشن یا خیر.

احتمالا دستوری داخل .htaccess بکار رفته که در سرور شما توسط کانفیگ یا محدود شده یا قابل استفاده نیست.

• Like 1
لینک به دیدگاه

ولی به سوال تا حالا هیچ افزونه ای فایل هاش و نگفته بریزید تو home یعنی وقتی رو فایل منیجز کلیک میکنی اولین صفحه ای که باز میشه و همه ی پوشه ها  مثل www و یا public_html توش هست ! ولی اینوو میگید فایلهای main رو به جز پابلیک html بریزید اینجا! مطمئنید ؟

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، mo-hammad گفته است :

ولی به سوال تا حالا هیچ افزونه ای فایل هاش و نگفته بریزید تو home یعنی وقتی رو فایل منیجز کلیک میکنی اولین صفحه ای که باز میشه و همه ی پوشه ها  مثل www و یا public_html توش هست ! ولی اینوو میگید فایلهای main رو به جز پابلیک html بریزید اینجا! مطمئنید ؟

ببینید دوست عزیز.

فایل فشرده ای که از بیست اسکریپت دانلود کردید، در واقع یک فول بک آپ هست که می تونید ریستور کنید. این ریستور کردن زمانی مفید هست که هاستتون کاملا خالی هست و قراره اسکریپت روی پوشه ی public_html نصب بشه.

اما وقتی بخواهید روی ساب دامین نصب کنید، یا قبلا روی هاستتون، سایتی راه اندازی کردید که دیگه نباید ریستور کنید یا از فایل های اضافه ی داخل فایل دانلود شده استفاده کنید. بنابراین شما فقط باید فایل های موجود داخل پوشه ی public_html دانلود شده رو فشرده کنید و داخل پوشه ی مربوط به ساب دامین آپلود کنید و مراحل نصب رو طی کنید.

اصلا کاری به پوشه های اضافه مانند www یا mail  و... در فایل دانلود شده از بیست اسکریپت نداشته باشید!

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...