رفتن به مطلب

هک بازی های اندروید با GameCih

پست های پیشنهاد شده

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

سلام و خسته نباشید به دوستان عزیز و گرامی

ت دارم همه مثل خودم بتونن بازی هاشون رو هک کنن این مطلب رو منتشر کردم در ضمن باید بگم که کسانی که گوشیشون روت هست این مطلب رو بخونن و اگر هم نیست بازم هم بخونن چون خالی از لطف نیست و اگر دوست داشتید گوشیتون رو روت کنین در خواست بدید آموزش روت کردن هم براتون قرار بدم

اگر نمی دونید روت چی هست و یا دوست دارید اطلاعات بیشتری داشته باشید در نظرات اعلام کنید تا من مطلبی در این باره بنویسم و توضیحی مختصری در مورد روت”ROOT یعنی برداشتن قفل موبایل برای دسترسی به تنظیمات و فایل های اصلی موبایل به منظور تغییر ظاهر کلی نصب برنامه و غیره

خب بریم سراغ آموزش

۱-برنامه را دانلود و نصب نمایید پس رفتن به داخل برنامه از طرف برنامه مدیریت برنامه های روتی به شما پیغامی میده که شما اون رو قبول کنید و بر روی دکمه Disable کلیک کنید

2-تا صفحه ای به شکل زیر باز بشه بعد از باز شدن یک کلید سخت افزاری مثل کم کننده صدا رو فشار بدید

3-بعد از اینکه کلید سخت افزاری را فشار دادید نام آن کلید به نمایش در میاید مثلا من کلید Volume Down (کم کردن صدا) رو انتخاب کردم و نام آن به نمایش در آمد بعد از اینکه تغییراتی که گفتم انجام دادید روی کلید Home(در تبلت من این کلید با علامت خانه مشخص شده است) کلیک کنید

4-بعد از اینکه از برنامه بیرون اومدید این نوار مشاهده میشود

5-وارد بازی مورد نظر شوید مثلا من بازی Temple Run 2 را برای هک سکه انتخاب کردم

6-کلیدی را که برای هک در نظر گرفته بودید فشار دهید اگر یادتان باشد من کلید کم کننده صدا را انتخاب کرده بودم بعد از فشار دادن این سه گزینه به نمایش در میاید شما گزینه اول را انتخاب کنید

7- بعد از انتاب گزینه اول این پنجره به نمایش در میاید شما عدد پول خود یا هر چیز دیگری که میخواهید هک کنید را در اینجا وارد کنید

8- به این پنجره نیازی ندارید پس بدون هیچ کاری دکمه Back (برگشت) را انتخاب کنید و به ادامه بازی بپردازید و عدد چیزی که می خواستید را هک کنید را افزایش دهید

9- بعد از بازی کردن و زیاد کردن و یا کم کردن متغیر(عدد)هک شونده روی Input Number کلیک کنید تا این پنجره برای شما باز شود و عدد زیاد شده را وارد کنید و بر روی OK کلیک کنید و منتظر بمانید (اگه دقت کنید پول من با مرحله قبل فرق داره)

10- هر چیزی که برای هک انتخاب کردید در این مرحله اگر کلمه (۲-bytes) رو مشاهده کردید بدون هیچ تغییری دکمه Ok را بزنید

11- هر چیزی که برای هک انتخاب کردید در این مرحله اگر کلمه (۴-bytes) رو مشاهده کردید عدد دلخواه را وارد کنید و روی OK کلیک کنید تا عدد موردنظر برای هک به این عدد تغییر پیدا کند مثلا من عدد ۹۹۹۹۹۹۹۹۹ را انتخاب کردم

12- حال بر روی لامت قفل کلیک کنید و اگر پنجره زیر برای شما به نمایش در آمد روی هیچ چیز کلیک نکنید تا عدد گفته شده تمام شود

13- خب پول شما هک شد در تصویر زیر پول ما برابر با ۹۹۹۹۹۹۹۹۹ است

امید وارم خوشتون اومده باشه تشکر یادتون نره

:126:

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...