رفتن به مطلب

اندروید “ال” چگونه خواهد بود


پست های پیشنهاد شده

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

 

سیستم عامل اندروید نیازی به معرفی ندارد و با انقلابی که گوگل توسط اندروید به وجود آورد ، در حال حاظر در هر خانواده حداقل یک فرد گوشی مجهز به اندروید را دارد.

 

 

آخرین نسخه از اندروید ، نسخه ی کیت کت بود که هم اکنون ۱۵% از گوشی های جهان به آن مجهز هستند.

 

اما حالا گوگل دست به انتشار اندروید “ال” زده که احتمالا با دریایی از امکانات جدید خواهد بود.

 

اولین تغییری که سایت های معتبر به آن اشاره کرده اند ، تغییر در ظاهر و هوم اسکرین شما میباشد که در همه نسخه ها گوگل دست به بهینه کردن آن میزند.

 

دومین تغییر ، تغییر اساسی در لاک اسکیرین است ، همان طور که در تصویر زیر میبینید شما میتوانید توسط Notifiction ها ، به اس ام اس ها ایمیل ها و …. دسترسی سریع تری داشته باشید . شاید این کاری است که شما تا حالا با استفاده از لانچر ها و نصب نرم افزار انجام میدادید اما حالا گوگل کار را برای شما راحت تر کرده است.

 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

 

و اما یکی از مهمترین تغییرات در اندروید “ال” ، سریع تر شدن این نسخه از اندروید استت. شاید تا به حال یکی از دغدغه های شما کم شدن سرعت گوشی شما بعد از کمی استفاده از آن بوده اما با این نسخه از اندروید شما این مشکل را حد اقل کم تر خواهید داشت.

 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

 

در اندروید “ال” امکان دیگری هم برای شما فراهم شده ، در این نسخه باتری شما دیرتر خراب شده و بیشتر شارژ دهی میکند.

 

در کد نویسی جدید گوگل ، گوگل سعی کرده طوری اندروید “ال” را طراحی کند که مصرف باتری بهینه سازی شده و به صورت بهینه تر مصرف میشود. مثل اینکه فکر کنید یک ماشین کم مصرف تر دارید که بنزین کم تری مصرف میکند :))

 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

 

نسخه جدید اندروید برای همگام سازی دستگاه شما با اسمارت واچ ها نیز طراحی شده و شما میتوانید با خرید این ساعت های هوشمند دسترسی راحت تری داشته باشید.

 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
×
×
  • اضافه کردن...