رفتن به مطلب

ارور 500 مربوط به فید در گوگل وبمستر

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

همه میدونیم که سایت های فیدخوان واقعا یکی از معضلات برای وبمستران شده اند.

بنده سال گذشته یک سایتی تاسیس کردم وکلی کار کردم روش و سئو اون رو بالا بردم ولی متاسفانه سایت های فیدخوان نذاشتن سایت بالا بره و پس از انتشار مطلبم سریعا در ده ها فیدخوان دیگر مطلب منتشر میشد.

از راه های زیادی هم استفاده کردم مثل به تاخیر انداختن فید سایت که اونم تاثیری نداشت.خب بگذریم.

10 روز پیش مجددا سایتی تاسیس کردم و الان متوجه شدم هنوز هیچی نشده 5 تا سایت فیدخوان دارن مطالبم رو کپی میکنند.از اونجایی هم که سایت تازه تاسیسه و هنوز سرعت ایندکس بالایی نداره در نتیجه آخرین سایتی که مطلبش ایندکس میشه سایت منه و این به ضرر سایت من میشه.

پس فید سایتمو بستم که دیگه فیدخوان ها نتونن مطلبی از فید کپی کنن ، الان پس از دو روز در گوگل وبمسترم 160 ارور 500 سرور بوجود اومده که آدرس اون ها به feed ختم میشه.پس مشخصه این ارورها از بستن فید صورت داده.

آیا این ارور ها مهم هستن؟

از دوستان با تجربه اگر کسی میدونه باید چکار کرد؟لطفا توجه داشته باشید هدف اصلی من اینه که دست فیدخوان ها رو از سایتم کوتاه کنم.

پیشاپیش ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز افزونه هایی تولید شده برای وردپرس که جلوی کپی کردن مطالب رو توسط فیدخوان ها میگیره

و همینطور افزونه هایی دیگه هستن که جلوی آی فریم رو میگیرن

البته اگر از وردپرس استفاده میکنید

درمورد گوگل فید باید خدمتتون عرض بکنم مشکل خاصی میتونه وجود نداشته باشه

ولی مطالب شما ایندکس گوگل نمیشن چون فید شما بستس که این خودش یک مشکله

ولی به شما یک پیشنهاد میکنم

بصورت دستی مطلب رو انتشار بدید و لینک مطلب رو کپی کنید و در انتهای مطلبتون با ذکر منبع : وبسایت فلان قرار بدید لینک رو هم روی متن قرار بدید

اینجور مطالب شما هم کپی میشن هم لینک میشن

از اونجایی که اون سایت فیدخوان رتبه بهتری از شما داره زمانی که مطلبی از شما قرار بده که لینک شما داخلش درج شده گوگل بصورت خودکار رتبه ای بهتر از رتبه داده شده به اون سایت به سایت شما اختصاص میده

و همینطور اگر کسی اون مطالب رو بخونه برای مطالعات بیشتر با دیدن لینک شما به سایت خودتون مراجعه میکنه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز افزونه هایی تولید شده برای وردپرس که جلوی کپی کردن مطالب رو توسط فیدخوان ها میگیره

و همینطور افزونه هایی دیگه هستن که جلوی آی فریم رو میگیرن

البته اگر از وردپرس استفاده میکنید

درمورد گوگل فید باید خدمتتون عرض بکنم مشکل خاصی میتونه وجود نداشته باشه

ولی مطالب شما ایندکس گوگل نمیشن چون فید شما بستس که این خودش یک مشکله

ولی به شما یک پیشنهاد میکنم

بصورت دستی مطلب رو انتشار بدید و لینک مطلب رو کپی کنید و در انتهای مطلبتون با ذکر منبع : وبسایت فلان قرار بدید لینک رو هم روی متن قرار بدید

اینجور مطالب شما هم کپی میشن هم لینک میشن

از اونجایی که اون سایت فیدخوان رتبه بهتری از شما داره زمانی که مطلبی از شما قرار بده که لینک شما داخلش درج شده گوگل بصورت خودکار رتبه ای بهتر از رتبه داده شده به اون سایت به سایت شما اختصاص میده

و همینطور اگر کسی اون مطالب رو بخونه برای مطالعات بیشتر با دیدن لینک شما به سایت خودتون مراجعه میکنه

ممنون دوست عزیز

افزونه برای شکستن ای فریم هست ولی برا جلوگیری از کپی نیست اگه هست لطفا معرفی کنید؟

تا اونجایی که بنده اطلاع دارم ضمنا ایندکس شدن ربطی به فید نداره گوگل بیشتر از سایت مپ ایندکس میکنه.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...