رفتن به مطلب

مشکل باز نشدن قالب سی موزیک در موبایل

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان من قالب سی موزیک رو خیلی وقته که نصب کردم و هیچ مشکلی نداشتم تا این ک چند وقت پیش به این مشکل برخوردم که وقتی ادرس سایت رو در گوشیم میزنم سایت کامل لود نمیشه وتقریبا ب انتهای لود شدن ک میرسه ی پاپ اپ باز میشه ووقتی کنسل رو میزنم از سایت من خارج و به سایت html5fa.ir وصل میشه نمیدونم مشکل از کجاس البته با چنتا گوشی دیگه ام تست کردم همیشه اینجوری نمیشه گاهی اوقات این طوری میشه . ممنون میشم اگه راهنماییم کنید این هم ادرس سایت من هست لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

دوستان من قالب سی موزیک رو خیلی وقته که نصب کردم و هیچ مشکلی نداشتم تا این ک چند وقت پیش به این مشکل برخوردم که وقتی ادرس سایت رو در گوشیم میزنم سایت کامل لود نمیشه وتقریبا ب انتهای لود شدن ک میرسه ی پاپ اپ باز میشه ووقتی کنسل رو میزنم از سایت من خارج و به سایت html5fa.ir وصل میشه نمیدونم مشکل از کجاس البته با چنتا گوشی دیگه ام تست کردم همیشه اینجوری نمیشه گاهی اوقات این طوری میشه . ممنون میشم اگه راهنماییم کنید این هم ادرس سایت من هست لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

سلام این قالب از سایت html5fa دانلود شده.

تو فایل هدر سایتت یه کدی انتقالی وجود داره به احتمال زیاد که به این سایتی که میگین منتقل میکنه.کد رو پیدا و حذف کنین.

منم قبلا این قالب رو داشتم مشکلش همین بود.

لینک به دیدگاه

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ممنون از لطفت فقط میدونی دقیقا چه کدی هست ک باید پاک کنم؟

لینک به دیدگاه

azad123[/url] ممنون از لطفت فقط میدونی دقیقا چه کدی هست ک باید پاک کنم؟[/color][/b][/font][/center]

دقیقا نمیدونم دوست عزیز یک سال پیش با این مشکل برخورد داشتم.

راستی من این قالب رو دارم شخصی سازی شده با ظاهر و رنگبندی کاملا زیباتر و سئو شده توسط یکی از تیم های سئوی حرفه ای.

اگه تمایل داری میتونم بهت بدمش با قیمت مناسب.

قالب شخصی سازی شده.

پیام خصوصی بدین تا تصویر های قالب رو براتون ارسال کنم.

لینک به دیدگاه

دوستان کسی نمیدونه باید کدوم کد رو پاک کنم تا درست شه ؟ خیلی برام مهمه خواهش میکنم اگه کسی میدونه راهنماییم کنه

لینک به دیدگاه

دوستان کسی نمیدونه باید کدوم کد رو پاک کنم تا درست شه ؟ خیلی برام مهمه خواهش میکنم اگه کسی میدونه راهنماییم کنه

سلام

اگه در اواخر لود شدن هست امکان داره کد در فوتر جاساز شده باشه.

یا ممکنه کد در هیدر باشه ولی زمان بندی شده باشه.

ابتدا سایت رو با فایرفاکس باز کنید و از برگه source بگیرید و چک کنید ادرس سایت هست یا خیر.

احتمالش هم هست کد از فایل js لود بشه.این فایلها رو در سورس بررسی کنید

یه احتمال دیگه هم هست و اونم اینه که برای قالب کپی رایت گذاشتن و از ویرایش یا حذف اون جلوگیری کردن.

ابتدا بررسی کنید این مواردی که گفتم و خبر بدین

• Like 3
لینک به دیدگاه

خودتو ناراحت نکن

برو به فایل پانوشت ( footer.php ) برو آخرش

کد زیر رو پیدا بکن

<iframe width="1" scrolling="no" height="1" frameborder="0" hspace="0" vspace="0" marginwidth="0" marginheight="0" src="http://html5fa.ir"></iframe>

حذفش بکن

مشکل حل شد 137.gif

تشکر یادت نره whistle.gif

لینک به دیدگاه

دوستان من کار هایی که گفتین کردم ولی مشکل اینه ک تو هیچ کدوم از فایل های قالب اسمی از سایت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. پیدا نمیشه متاسفه نه تو فایل footer نه هیچ فایه دیگه ای

لینک به دیدگاه

دوستان من کار هایی که گفتین کردم ولی مشکل اینه ک تو هیچ کدوم از فایل های قالب اسمی از سایت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. پیدا نمیشه متاسفه نه تو فایل footer نه هیچ فایه دیگه ای

دوست عزیز فایل هدر و فوتر رو بفرست تا اگه شد اوکی کنم

لینک به دیدگاه

درود .

اگه کد آی فریم یا پاپ آپ موجود در پایین صفحه رو پیدا نمی کنید پس فایل های js رو بگردید .

• Like 3
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...