رفتن به مطلب

اسکریپت تم فارست فارسی و بهینه شده

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان میگن نسخه رایگان اسکریپت تم فارست خیلی ایراد داره و اصلا نمیشه باهاش کار کرد راسته ؟! این نسخه ای هم که در 20 اسکریپت و پرشین اسکریپت و سایت های دیگه بود تست کردم دیدم اصلا بدرد نمیخورن و خیلی ایراد دارن!

یکی از آشناهای ما این اسکریپت رو از سایت filestan.biz خریده که کاملا بهینه شده و فارسی هست همراه با درگاه های بانکی و اینجور چیزا، الان خیلی راضیه ! البته سایت اصلیشون javancomputer.com هست!

کسی از این سایت خرید کرده این اسکریپت رو؟ خوبه آیا ؟ پشتیبانیشون چطوره ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ببنید... این نسخه بهینه شده رو نخرید... نسخه بهینه شده مجانیش هم هست... یعنی علاوه بر تم فارست معمولی... بهینه شده اون هم که حجمش 18 مگابایت هست... مثلا داخل پرشین اسکریپت و امثال اونا وجود داره و خواستم بگم با filestan هیچ فرقی نداره

لینک به دیدگاه

ولی هرجوری دارم بانسخه بهینه شده اون ور میرم نمیاد بالا... دوستان راهنمایی کنن... من نتونستم نسخه بهینه شده اون رو بالا بیارم...

لینک به دیدگاه

• 1 month پیش ...
با سلام کسی هست ای اسکریپت برام نصب که که بهینه شده و با درگاه باشه.

بهترین نسخه برای سایت آقای وردپرس هستش اما در کل باید بگم که دست خیلی زیاد شده و اسکریپت های بهتری در این زمینه وارد شده اند...

الان روش های خیلی جدیدتری برای کسب درآمد هستش که میتوانید از آنها استفاده نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به صوت پیام خصوصی در ارتباط باشید تا شماره تلگرامم رو براتون ارسال کنم

لینک به دیدگاه

نسخه ی اقای وردپرس از همیار وردپرس خرید شده. کلا همشون مشکل دارن و نواقص زیاده. نسخه های رایگان ارجح تر هستند تا پولی.

رایگانش رو بگیرید خودتون روش کار کنید

• Like 3
لینک به دیدگاه

نسخه ی اقای وردپرس از همیار وردپرس خرید شده. کلا همشون مشکل دارن و نواقص زیاده. نسخه های رایگان ارجح تر هستند تا پولی.

رایگانش رو بگیرید خودتون روش کار کنید

لطف میکنید لینک دسنرسی بهبهترین نسخه رایگان رو در همین تاپیک منتشر نمایید؟

لینک به دیدگاه

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

این قالب در زمانی که بنده جزء تیم آقای وردپرس بودم زیر نظر خودم بوده . بهترین نسخه ی موجود همین هست چون خودم قبلا ویرایش هایی در آن انجام دادم و چند مشکلش رو برطرف کردم . همانطور هم که گفتم این قالب هم از همیار وردپرس خریداری شده بود .

نصب کنید اگر مشکلی داشت در انجمن مطرح کنید . اگر فرصت شد خودمان جواب مشکلات را خواهیم داد در غیراینصورت شما را به انجمن دیگری خواهیم فرستاد . یا شخص کدنویسی که با دریافت هزینه این کار را انجام دهد .

موفق باشید.

• Like 3
لینک به دیدگاه

• 4 هفته پیش...

سلام

من آپلودش کردم روی هاست موقع نصب این ارور میاد

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

Untitled.png

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون از اشاره زیباتون

من متوجه شدم چی میگه اما اینکه از کجا باید این کار رو انجام بدم رو پرسیدم

باید کدی رو برای دسترسی تغییر بدم یا پوشه ها رو حذف کنم؟

لینک به دیدگاه

روی پوشه کلیک راست کن پوشه هایی که گفته سطح دسترسیشون رو به0777 تغییر بده

وقتی کلیک راست کردی روی گزینه ی Permissions کلیک کن

• Like 1
لینک به دیدگاه

قالب وردپرسی این نسخه بهتره یا اسکریپتش ؟ و یه سوال از مسیحا بنظرت این نسخه از قالب تم فارست لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. با اینی که تو زدی و تو سایت هست : لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. . کدوم نسخه بهتریه ی نگا به جفتشون بنداز و ی جمع بندی کن . ممنون

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون و تشکراز راهنمایی هاتون تونستم نصبش کنم

و الان وارد سایت میشه ولی هیچ صفحه ای رو باز نمیکنه و ارور میده

نه به پنل ادمین میره و نه صفحه ای از سایت رو باز میکنه

ارور 404 میده

--------

Not Found

The requested URL /help/getting_started was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

--------------

برای بخش ادمین

Not Found

The requested URL /admin/ was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

لینک به دیدگاه

من از این اسکریپت استفاده نکردم ولی نصبشم کار خاصی نداره

مسیرهایی رو که اعلام کردن بررسی کن ببین موجود هستش!!

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...