رفتن به مطلب

لینک دار کردن قسمت کامنت در فوتر سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام ببخشید باز سوال میپرسم . یه سوال داشتم . در قسمت فوتر سایتم یه قسمتی هست که اخرین نظرات رو نمایش میده...اواتار و اسم رو قشنگ نشون میده..میخام یه کاری کنم هر کامنتی که نشون میده لینک صفحه همون کامنت هم بیاد ...ینی وقتی یه کامنتی نشون داد اگه روی اسم نویسنده ی کامنت کلیک کنه کاربر ، انتقال داده شه به صفحه کامنت مربوطه

این کد کامنت من در فوتر سایتم هست

<?php $comments = get_comments('status=approve&number=8'); ?>

<aside class="fboxs">

<div class="widget_top"><h3>آخرین نظرات</h3></div>

<div class="text">

<?php foreach ($comments as $comment) { ?>

<blockquote class="quet">

<div class="cm-pic non-mob">

<?php echo get_avatar( $comment, '70' ); ?>

</div>

<div class="cm-text">

<?php echo wp_html_excerpt( $comment->comment_content, 100 ); ?>[...]

</div>

<span class="cm-name non-mob"><?php echo strip_tags($comment->comment_author); ?></span>

</blockquote>

<?php } ?>

</div></aside>

بخش کد کامنت رو در بیست اسکریپت مطالعه کردم و نمیدونم چه کدی رو در کجای این کد قرار بدم..راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لطفا جواب بدید !!!!!!!!!

چقد عجولین شما. مگه 7 ماهه به دنیا اومدین. هنوز 24 ساعت نگذشته از ایجاد تاپیک. تازه این فروم مگه چندتا کاربر فعال داره؟ یه خورد دندون رو جیگر بزارین

لینک به دیدگاه

ابتدا یک فایل جدید با نام box-comments.php در پوشه پوسته سایتتون ایجاد کنید. این پوشه رو می تونید در محل نصب وردپرس > پوشه wp-content پیدا کنید که معمولا اسم پوسته فعال وب سایتتون هست.

سپس کد های زیر رو درون اون قرار بدید:

<?php
function src_simple_recent_comments($src_count=7, $src_length=60, $pre_HTML='<li><h2> Recent Comments </h2>', $post_HTML='</li>') { global $wpdb;
$sql = "SELECT DISTINCT ID, post_title, post_password, comment_ID, comment_post_ID, comment_author, comment_date_gmt, comment_approved, comment_type, SUBSTRING(comment_content,1,$src_length) AS com_excerpt FROM $wpdb->comments LEFT OUTER JOIN $wpdb->posts ON ($wpdb->comments.comment_post_ID = $wpdb->posts.ID) WHERE comment_approved = '1' AND comment_type = '' AND post_password = '' ORDER BY comment_date_gmt DESC LIMIT $src_count"; $comments = $wpdb->get_results($sql);
$output = $pre_HTML; $output .= "\n<ul>"; foreach ($comments as $comment) { $output .= "\n\t<li><strong><a href=\"" . get_permalink($comment->ID) . "#comment-" . $comment->comment_ID . "\" title=\"on " . $comment->post_title . "\">" . $comment->comment_author . "</a></strong>: " . strip_tags($comment->com_excerpt) . "...</li>"; } $output .= "\n</ul>"; $output .= $post_HTML;
echo $output;
}
?>

حالا به سراغ فایلی برید که می خواهید نظرات رو در اونجا نمایش بدید و کد زیر رو در اون قرار بدید.

<?php include (TEMPLATEPATH . '/box-comments.php'); ?>	<?php if (function_exists('src_simple_recent_comments')) {     src_simple_recent_comments(5, 50,'', ''); }?>

تموم شد! برای تنظیم تعداد نظراتی که نمایش داده میشه و طول هر نظر هم باید خط ۳ کد دوم رو ویرایش کنید. به جای ۵ تعداد نظر و به جای ۵۰ طول نظر رو بر حسب کاراکتر تعیین کنید.

لینک به دیدگاه

سلام

ممنون از پاسختان...ولی من اینو نمیخاستم....ببینید من یه فایل دارم به کامنت در قالبم...اون حله...توی فوتر هم یه قسمت هست بنام اخرین نظرات..اونجا قشنگ به حالت اسلایدری محوی ، میاد 5 تا از اخرین نظرات سایتم رو نشون میده همراه با اواتار و نام نویسنده...حالا من میخام لینک اخرین نویسنده ی کامنت رو به اسم نویسنده اضافه کنم که وقتی در فوتر کامنت همراه با تصویر و نام نویسنده دیدگاه اومد روش کلیک شد بره صفحه ی نویسنده ی کامنت......همین.......فقط بگید چه کدی رو کجا قرار بدم تا لینک صفحه ی دیدگاهی که در فوترم نشون میده فعال شده......

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...