رفتن به مطلب

مشکل باز نشدن سایت در بار اول

bloodthirsty

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان...سایت من جدیدا یه مشکل عجیب بعد از انتقال سرور به ایران پیدا کرده...اونم این که تمام صفحه های سایت ( به جز صفحه اصلی و دیریت ) رو بار اول که باز میکنی باز نمیشه و باید باز رفرش کنی تا باز بشه...کسی میدونه مشکل از چیه؟

آدرس : لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان...سایت من جدیدا یه مشکل عجیب بعد از انتقال سرور به ایران پیدا کرده...اونم این که تمام صفحه های سایت ( به جز صفحه اصلی و دیریت ) رو بار اول که باز میکنی باز نمیشه و باید باز رفرش کنی تا باز بشه...کسی میدونه مشکل از چیه؟

آدرس : لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

واقها تو طراح سایتی وقتی نمیتونی مشکل سایتت رو برطرف کنی ببخشید این قدر صریح گفتم

بازم معذرت

لینک به دیدگاه

واقها تو طراح سایتی وقتی نمیتونی مشکل سایتت رو برطرف کنی ببخشید این قدر صریح گفتم

بازم معذرت

یعنی شما خودت همه چیو میدونی و هر مشکلی واست پیش میاد خودت حلش میکنی نابغه؟ بچسب به اس ام اسو جمله عاشقانت :biggrinsmiley::83::116::73:

لینک به دیدگاه

بازم معذرت

داداش ایشون طراح نیستن فقط قالب های مارکت وردپرس و تاپ تمز و راست چین رو میفروشن

ولی به اسم خودشون این وسط یه نونی هم خودش میخره

لینک به دیدگاه

یعنی شما خودت همه چیو میدونی و هر مشکلی واست پیش میاد خودت حلش میکنی نابغه؟ بچسب به اس ام اسو جمله عاشقانت :biggrinsmiley::83::116::73:

هم ایشون هم بنده کوچیک هم اکثر دوستانی که سال ها تلاش کردن و مطالعه کردن 99% مشکلات رو خودشون رفع میکنن

بعدشم شمای نابغه اگر میدونستید این شمکل رو باید به پشتیبانی هاستینگتون گذارش میدادید نه در تایپیک های بیست اسکریپت

درضمن انتظار بیشتری هم برای سرورهای شخصی در ایران نیست اونم برای یک سرکت بی نام و نشان مثل کوکاهاستینگ که داره شمارو میزبانی میکنه

الان میزبانی ایران میخوای یا آسیاتک باید بگیری یا پارس آنلاین نه چیز دیگه

مشکلی در خصوص اسکریپت و برنامه نویسی وب بود این انجمن در خدمت شماست

موفق باشید آقا کورش شهریاری مدیر محترم وبسایت طراحی سایت با دوز و کلک وب لیان

لینک به دیدگاه

هرچی هست ادعا طراحی نمی کنم در حالی که اسکریپت این سایت طراحی شده به دست خودمه از صفر تا صد شاید بگی قالب بله قالب ریپ شده از سایت پیامکز هست که طراحش ای وحید هست و اجازه هم گرفتم باز هم چون اگر طراح و کاردان باشی حقوق طرف برات مهمه من هم در قسمت در باره ی ما این مسئله رو ذکر کردم که قالب اختصاصی نیست.

من هم میتونم مثل شما دو روزه یه شرکت طراحی بزنم:115:

موفق باشید

لینک به دیدگاه

ممنون از حمایتت

هم ایشون هم بنده کوچیک هم اکثر دوستانی که سال ها تلاش کردن و مطالعه کردن 99% مشکلات رو خودشون رفع میکنن

بعدشم شمای نابغه اگر میدونستید این شمکل رو باید به پشتیبانی هاستینگتون گذارش میدادید نه در تایپیک های بیست اسکریپت

درضمن انتظار بیشتری هم برای سرورهای شخصی در ایران نیست اونم برای یک سرکت بی نام و نشان مثل کوکاهاستینگ که داره شمارو میزبانی میکنه

الان میزبانی ایران میخوای یا آسیاتک باید بگیری یا پارس آنلاین نه چیز دیگه

مشکلی در خصوص اسکریپت و برنامه نویسی وب بود این انجمن در خدمت شماست

موفق باشید آقا کورش شهریاری مدیر محترم وبسایت طراحی سایت با دوز و کلک وب لیان

لینک به دیدگاه

ممنون از حمایتت

:116: به امید پاک شدن وب فارسی از اینجور چیزا که اسم نمیشه بیارم :whistle:

لینک به دیدگاه

والا من نمیدونم چه هیزم تری به شما ها فروختم که میگین دوزو کلک...کلا فعلا سایت موفقی هم ندارم اونچنان که بگم دارین حسودی میکنین..خدا داند شما چرا اینجوری میکنین...ولی بازم ممنون واسه توضیحات...ایشالا شما موفق باشین

لینک به دیدگاه

والا من نمیدونم چه هیزم تری به شما ها فروختم که میگین دوزو کلک...کلا فعلا سایت موفقی هم ندارم اونچنان که بگم دارین حسودی میکنین..خدا داند شما چرا اینجوری میکنین...ولی بازم ممنون واسه توضیحات...ایشالا شما موفق باشین

هیزم ترب فروخته نشده دوست عزیز

ولی بحث روی این بود که شما اسم خودتون رو گذاشتید طراح و دارید بازار سیاه ایجاد میکنید و بازار کار برنامه نویسان و طراحان رو رکود میدید

و همینطور به نظر دانش کافی درباره مکان مورد نیاز برای پشتیبانی یا حتی دانش کافی درباره ساختار سی ام اس مورد اتسفاده خودتون رو ندارید

که اینا باعث میشه افراد دیگه ای هم بدنام بشن زمانی که شخص ساده ای برای هزینه کمتر به شما اعتماد میکنه و شما به شکست میکشونیدش اوشون نمیتونن به برنامه نویسان و طراحان خبره هم اعتماد بکنن اگر قیمت واقعی پایین یا بالایی داشته باشن

مثل این میمونه که شما میگید پرواز بلدید درصورتی که روزی اسباب بازی هواپیما یا هلیکوپتر هم دستتون نگرفتید

تایپیک بسته شد

ادامه ندهید با تشکر

لینک به دیدگاه

ببخشید ولی کار ایشون بنظرم توی انجمن به این بزرگی اینه که به بقیه گیر بدن و بهشون تهمت بزنن

آغا شما کمی مواظب باش اگه یکی ازتون پسورد و رمزتو میخواست و میرفت میزد تموم اطلاعاتت پاک میشد و به قولشون هکت میکرد (بعضیا اینطورن) اون وقت چی کار میکردی :132:

لینک به دیدگاه

هیزم ترب فروخته نشده دوست عزیز

ولی بحث روی این بود که شما اسم خودتون رو گذاشتید طراح و دارید بازار سیاه ایجاد میکنید و بازار کار برنامه نویسان و طراحان رو رکود میدید

و همینطور به نظر دانش کافی درباره مکان مورد نیاز برای پشتیبانی یا حتی دانش کافی درباره ساختار سی ام اس مورد اتسفاده خودتون رو ندارید

که اینا باعث میشه افراد دیگه ای هم بدنام بشن زمانی که شخص ساده ای برای هزینه کمتر به شما اعتماد میکنه و شما به شکست میکشونیدش اوشون نمیتونن به برنامه نویسان و طراحان خبره هم اعتماد بکنن اگر قیمت واقعی پایین یا بالایی داشته باشن

مثل این میمونه که شما میگید پرواز بلدید درصورتی که روزی اسباب بازی هواپیما یا هلیکوپتر هم دستتون نگرفتید

تایپیک بسته شد

ادامه ندهید با تشکر

به نظر من شما تنها کاری که توی این انجمن داری اینه که بیای به اونایی که دارن هزینه های واقعی رو از مردم میگیرن گیر بیجا بدی و اونا رو کلاهبردار بنامی درسته یا نه :124::124::124:

دوستان برای ایجاد یه سایت وردپرسی با افزونه فروشگاهی و انجمنی و غیره و یه دامنه 5 ساله ملی و یه هاست 200 مگ با ترافیک 50 گیگ 30 تومن چطوره ؟ اگه کمه بگین تا زیادش کنم

لینک به دیدگاه

ببخشید ولی کار ایشون بنظرم توی انجمن به این بزرگی اینه که به بقیه گیر بدن و بهشون تهمت بزنن

آغا شما کمی مواظب باش اگه یکی ازتون پسورد و رمزتو میخواست و میرفت میزد تموم اطلاعاتت پاک میشد و به قولشون هکت میکرد (بعضیا اینطورن) اون وقت چی کار میکردی :132:

شما آزادی هرجور درمورد من فکر بکنی

ولی بهتره بدونید من نگفتم گرون فروشی کنید ولی هزنیه کاری که ایشون میکنن با هدفشون کاملا متفاوته

ایشون میخوان کسب درآمد بکنن

درصورتی که هزینه خام و پایه راه اندازی خودش 30 هزار تومن هست تازه با حساب کردن کمترین قیمت ممکن

پس این میشه دو چیز که ایشون هدفشون کسب درآمد نیست یا این که دامنه و هاست رایگان میخوان ارائه بدن به مشتریان که درست نیست

یا این یک ...... هست

و در صورت برسی صحیح شاید رفتار من تند بوده باشه ولی شماهم الان به بنده تهمت زدید

درمورد هک کردن هم باید بگم گرفتن پسورد هک کردن نیست و همینطور افرادی که اسم اینو میزارن هک کردن بهتره برن یه وبلاگ بلاگفا بسازن و به زندگی وبلاگ نویسی با قالب های سفید و مشکی و یاسی خود بلاگفا ادامه زندگی خودشون رو سپری بکنن

لینک به دیدگاه

به نظر من شما تنها کاری که توی این انجمن داری اینه که بیای به اونایی که دارن هزینه های واقعی رو از مردم میگیرن گیر بیجا بدی و اونا رو کلاهبردار بنامی درسته یا نه :124::124::124:

دوستان برای ایجاد یه سایت وردپرسی با افزونه فروشگاهی و انجمنی و غیره و یه دامنه 5 ساله ملی و یه هاست 200 مگ با ترافیک 50 گیگ 30 تومن چطوره ؟ اگه کمه بگین تا زیادش کنم

شما بطور 100% هیچ دانشی از وب و کسب و کار مجازی ندارید

و همینطور آگاهی از قیمت ها ندارید

پس داخل کار دخالت نکنید سنگین تر و بهتر هست

دامهن آی ار بصورت رسمی 14 هزار تومن هست

هاست 200 مگابایت هم سالانه 10 هزار تومن اونم هاست آلمان با ضعیف ترین سرورها

لینک به دیدگاه

شما بطور 100% هیچ دانشی از وب و کسب و کار مجازی ندارید

و همینطور آگاهی از قیمت ها ندارید

پس داخل کار دخالت نکنید سنگین تر و بهتر هست

دامهن آی ار بصورت رسمی 14 هزار تومن هست

هاست 200 مگابایت هم سالانه 10 هزار تومن اونم هاست آلمان با ضعیف ترین سرورها

آقا شما اگه هاست و دامنه میخوای رو میخوای بهم 30 تومن بده تا یکی برات بدم نه نه سی تومن واسه درست کردن سایت باهم بود شما همون 25 تومن بده تا برات یه دامنه 5 ساله و هاست 200 مگ سالانه بهت بدم اگه میخوای بهم بگو تا برات بسازم یا حداقل برای مشتری هات بسازم و پورسانت رو بهت بدم

آقا شما طراح من کلاهبردار باشه الان بنظرم بهتر شد آره

اگه میخوای بیا سفارش بده اگرم نمیخوای دیگه مزاحم من نشو این انجمن و اون پست هایی که گذاشتیم هم شاهد قضیه

لینک به دیدگاه

داداش یه طوری حرف میزنی انگار اینجا از اون کشورایی هست که توش مردمش به حقوق همه چیز احترام میذارن..اینجا ایرانه..من نکنم 1000 تا دیگه داره میکنه..شما فقط زورت به من رسیده؟ ... من یه سواد کوچیک در حد بالا اوردن سایت خودم تو گوگل دارم و یه نون بخور نمیر هم دارم در میارم . اون کسی هم که سایتشو واسش میسازم بسیار راضی هست..مهم همینه...شما هم طوری رفتار نکنین انگار تو اوروپا زندگی میکنین و همه چی عالیه به جز این مورد..موفق باشید

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...