رفتن به مطلب

قالب فارسی ترو هاست مخصوص وردپرس رایگان

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستداران وب همان طور که قول داده بودیم طرح روزانه فارسی سازی پوسته های وردپرس را برای شما عزیزان شروع کرده و قالب فارسی ترو هاست را برای شما عزیزان آماده سازی کرده ایم که امیدواریم از قالب فارسی ترو هاست استفاده کنید و لذت ببرید.

preview.__large_preview.pngقالب فارسی ترو هاست

[h=2]قالب فارسی ترو هاست مخصوص وردپرس[/h]این قالب دارای امکانات فوق العاده ای است . از خوبی های قالب فارسی ترو هاست میتوان به موارد زیر اشاره کرد و توضیحاتی در رابطه با امکانات قالب فارسی ترو هاست به شما عزیزان ارائه میدهیم پس با ما همراه باشید…صفحه ساز آنلاین : با استفاده از این امکان شما عزیزان میتوانید صفحه نخست و سایر صفحات سایت خود را خودتان راه اندازی کنید و چیدمان آنرا خودتان تعیین کنید که چه آبجکتی در کجا قرار گیرد . برای استفاده از این امکان فقط کافیست افزونه های مربوطه کنار پوسته که فارسی سازی نیز شده اند را نصب کنید تا این امکان عالی در قالب فارسی ترو هاست برای شما عزیزان درست شود و شما عزیزان از آن استفاده لازم را ببرید.

truehost-features-1030x1030.jpgقالب فارسی ترو هاست

واکنشگرا بودن : قالب فارسی ترو هاست یکی از خوبی های دیگری که دارد واکنشگرا است به طوری که در صفحه نمایش سیستم کامپیوتر و موبایل و تبلت به نسخه های مختلف دیده میشود و لازم به بزرگ و کوچک کردن صفحه نیست و آبجکت ها زیر هم چینده میشوند.متصل شدن به سیستم هاستینگ : با استفاده از قالب فارسی ترو هاست میتوانید به سیستم هاستینگ متصل شده و فروش خود را آغاز کنید و دیگر نیازی به طراحی پوسته برای قسمت جلویی کار خود نداشته باشید.فایل راستچین پوسته و فنت ها : فایل راستچین شده پوسته هم در فایل قرار دارد و ما براساس بعضی از المان ها تا جایی که تونستیم فنت پوسته را تغییر داده و از فنت یکان استفاده کرده ایم تا پوسته شکیل تر باشد.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

[MENTION=1]20script[/MENTION]@

سلام خدمت مدیر گرامی لطفا این تایپیک رو حذف کنید با تشکر

@ لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. @

دوست عزیز نسخه وردپرس و whmcs این قالب توسط بنده بصورت شخصی فارسی سازی شده و متاسفانه عده ای ریپ انجام دادن و درحال انتشار و بعضا فروش هستن

لطفا لینک دانلود رو از سایتتون حذف کنید

بنده حسین معتمدزاده هستم

مدیر وبسایت جی هاستینگ به آدرس ghosting.ir

میتونید سایت رو مشاهده بکنید هم صفحه اصلی هم ناحیه کاربری

ممنون میشم حذف بکنید و نسخه انگلیسی رو میتونید قرار بدید

با تشکر از شما

لینک به دیدگاه

به نظر میرسه این پوسته کار خود بچه های لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. باشه

لینک به دیدگاه

این پوسته کار خود بچه های اپ پی سی دات آی آر است و نسخه اصلی پوسته است نه ریپ

نسخه خارجی دانلود شده و فارسی سازی شده و در خدمت عزیزان قرار گرفته شده است

موفق باشید

لینک به دیدگاه

این پوسته کار خود بچه های اپ پی سی دات آی آر است و نسخه اصلی پوسته است نه ریپ

نسخه خارجی دانلود شده و فارسی سازی شده و در خدمت عزیزان قرار گرفته شده است

موفق باشید

دوست عزیز اول از همه انجمن قوانینی داره که شمارو از تبلیغات منع میکنه

پس خواهشن در انجمن تبلیغ نکنید برای قالب هاتون

و اما مورد دوم

شما میتونید به وبسایت دیتاسنتر جی هاستینگ مراجعه کنید به آدرس ghosting.ir

هم قالب وردپرس و هم قالب whmcs نسخه های اصلی هستن و فارسی سازی شده و رایت چین شده توسط بنده هستن

و مورد سوم آیا شما عضو تیم اپ پیسی هستید که میگید کار خودشون هست ؟

و مورد چهارم آیا حذف کپی رایت کار سختی هست ؟

درمورد کپی برداری از طرح های خارجی موضوع فرق داره ولی درحال حاضر چنانچه کپی برداری از طرح بنده شده باشه من این اجازه رو دارم پیگیری هایی لازم رو به عمل بیارم

در موردهای سه و چهار سوء تفاوهمی خدمت مدیر محترم و اعضای اپ پیسی نباشه جهت گفتگو عرض کردم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اول از همه انجمن قوانینی داره که شمارو از تبلیغات منع میکنه

پس خواهشن در انجمن تبلیغ نکنید برای قالب هاتون

و اما مورد دوم

شما میتونید به وبسایت دیتاسنتر جی هاستینگ مراجعه کنید به آدرس ghosting.ir

هم قالب وردپرس و هم قالب whmcs نسخه های اصلی هستن و فارسی سازی شده و رایت چین شده توسط بنده هستن

و مورد سوم آیا شما عضو تیم اپ پیسی هستید که میگید کار خودشون هست ؟

و مورد چهارم آیا حذف کپی رایت کار سختی هست ؟

درمورد کپی برداری از طرح های خارجی موضوع فرق داره ولی درحال حاضر چنانچه کپی برداری از طرح بنده شده باشه من این اجازه رو دارم پیگیری هایی لازم رو به عمل بیارم

در موردهای سه و چهار سوء تفاوهمی خدمت مدیر محترم و اعضای اپ پیسی نباشه جهت گفتگو عرض کردم

سلام

بنده مدیر سایت اپ پی سی هستم

همان طور که بچه های گروه بهتون عرض کردن این تم فارسی سازی شده از روی نسخه انگلیسی و رایگان پوسته است که بچه های گروه فارسی سازی کردن و در دسترس عزیزان قرار داده اند

لینک خارجی پوسته هم براتون پیوست شد

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

در مورد آقای رضاییان ایشون خودشون طراح پوسته هستند و بنده را میشناسن بخاطر همین عرض ادب کردند و به شما توضیح دادند و شما این طوری با ایشون برخورد کردید.

در مورد اینکه بچه های گروه بهتون عرض کرده بودند که ایمیل ارسال کنید نمیدونم ارسال کردید یا خیر بنده ایمیلی دریافت نکردم/

بنده هم مطمئن هستم کار ریپ نیست و لینک هم براتون فرستادم

الان هم تا اینکه پیام ها تمام بشه 2 روزی هست که لینک برداشته شده امری داشتید بفرمایید

یک چیز دیگر هم عرض کنم فارسی سازی پوسته این روزها خیلی خیلی رواج پیدا کرده . اگر شما پوسته ای را فارسی سازی کردید دلیل نمیشه فقط این پوسته در دسترس شما باشد.

اگر میخواید از تم های اختصاصی استفاده کنید تا مورد سوء تفاهم قرار نگیرید عزیز.

امری بود در خدمتتون هستم

باتشکر از شما و سایت خوب بیست اسکریپت

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...