رفتن به مطلب

سوال از دوستان برای تغییرات در قالب وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.

من تا الان با وردپرس کار نکردم و تجربه در حد چرخیدن تو مدیریت رو داشتم ولی قالب های جوملا طراحی می کردم.

در حال حاضر یه سایت بهم دادن ( لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ) که می خوان فقط تغییراتی توی سایت اعمال بشه که ممنون میشم منو راهنمایی کنید یه مقدار یاد بگیرم ساختار وردپرس چجوریه.

این عکس سایت جدیدی هست که می خوان :

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

ممنون میشم ۲ زبانه کردنش رو هم بهم بگین

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سایتی که دادین لینکش باز نمیشه. اما برای چند زبانه کردن می تونید از افزونه wpml استفاده کنید.

سوالی داشتین اگه تونستم جواب بدم در خدومتم

لینک به دیدگاه

سایتی که دادین لینکش باز نمیشه. اما برای چند زبانه کردن می تونید از افزونه wpml استفاده کنید.

سوالی داشتین اگه تونستم جواب بدم در خدومتم

داداش سایت که باز میشه !!!!

سوال که اگه سایت رو بتونی باز کنی کلی سوال توشه :thumbsupsmileyanim:

یه توضیحی راجب افزونه میدی

لینک به دیدگاه

ساختار وردپرس بسیار ساده و کاربردی هست به سادگی میتونید تغییرات مورد نظر خودتون رو اعمال کنید :hmmsmiley02:

با جملا بسیار متفاوت هست به گفته بعضی ها سخت تره و به تجربه شخصب بنده بسیار ساده تر هست از سایر سیستم های مدیریت محتوا حتی نیوک

شما میتونید تمام افزونه های و قالب ها رو به زبان های گوناگون استفاده بکنید

میتونید با استفاده از ابزار های مترجم گوناگون با استفاده از موقعیت آی پی شخص بازدیدکننده سایت رو تغییر زبان بدید یا تغییر زبان دستی توسط کاربر رو فعال بکنید

میتونید قالبتون رو چپ چین و راست چین برای زبان های گوناگون طراحی کنید

و خیلی کارهای دیگه

لینک به دیدگاه

ساختار وردپرس بسیار ساده و کاربردی هست به سادگی میتونید تغییرات مورد نظر خودتون رو اعمال کنید :hmmsmiley02:

با جملا بسیار متفاوت هست به گفته بعضی ها سخت تره و به تجربه شخصب بنده بسیار ساده تر هست از سایر سیستم های مدیریت محتوا حتی نیوک

شما میتونید تمام افزونه های و قالب ها رو به زبان های گوناگون استفاده بکنید

میتونید با استفاده از ابزار های مترجم گوناگون با استفاده از موقعیت آی پی شخص بازدیدکننده سایت رو تغییر زبان بدید یا تغییر زبان دستی توسط کاربر رو فعال بکنید

میتونید قالبتون رو چپ چین و راست چین برای زبان های گوناگون طراحی کنید

و خیلی کارهای دیگه

پس شما که بلدی بیا یه کمکی به من بکن برای ویرایش این قالب.

لینک به دیدگاه

پس شما که بلدی بیا یه کمکی به من بکن برای ویرایش این قالب.

بنده کوچیک تمام دوستان انجمن هستنن

میگم بلدم نمیگم بلد هم نیستم و

لی در حد توانم در خدمتم هر کمکی از دستم بربیاد میتونم کمکتون بکنم

مشکلاتتون رو میتونید داخل همین انجمن هم بگید و سایر دوستان هم راهکارهایی ارائه بدن

لینک به دیدگاه

بنده کوچیک تمام دوستان انجمن هستنن

میگم بلدم نمیگم بلد هم نیستم و

لی در حد توانم در خدمتم هر کمکی از دستم بربیاد میتونم کمکتون بکنم

مشکلاتتون رو میتونید داخل همین انجمن هم بگید و سایر دوستان هم راهکارهایی ارائه بدن

شما آقایی.

داداش الان منو وسط هست من می خوام ببرم سمت چپ سایت ولی توی css هر چی می گردم چیزی راجبش پیدا نمی کنم

لینک به دیدگاه

شما اول برسی بکن ببین اون فهرست هست یا دستی واردش کردن

بعدش از فایل سربرگ اقدام بکن

اگر نتونستی موقعیت بدی برو به css

اگر جایی نتوستی با مکان دادن به دایو ها جابجایی انجام بدی از دستوران جابجایی کلی مثل <center></center> استفاده بکن

لینک به دیدگاه

شما آقایی.

داداش الان منو وسط هست من می خوام ببرم سمت چپ سایت ولی توی css هر چی می گردم چیزی راجبش پیدا نمی کنم

برای انتقال منو کافیه کلاس .av-main-nav رو توی فایل css پیدا کنی بعدش دستو زیر رو بدی

float:left;

اینجوری منو میره سمت چپ. سوالات مربوط به طراحی وب رو بپرس در خدمتم.

افزونه هم که پرسیدی چیه اون شکلی که من می فهمم ازش رو برات توضیح می دم. در واقع افزونه ها یه سری کدهای آماده هستن که به دارندگان وب بیشتر کمک می کند و کارشان را راحتتر. برای مثال افزونه ثبت نام پاپ آپی. خب اگه افزونه نباشه کاربران معمولی نمی تونن یک پاپ آپ درست کنن که بشه توش ثبت نام کرد.

لینک به دیدگاه

شما اول برسی بکن ببین اون فهرست هست یا دستی واردش کردن

بعدش از فایل سربرگ اقدام بکن

اگر نتونستی موقعیت بدی برو به css

اگر جایی نتوستی با مکان دادن به دایو ها جابجایی انجام بدی از دستوران جابجایی کلی مثل <center></center> استفاده بکن

:D

حسین جان من از center استفاده نکن. پسر الان این دستور دیگه نبایستی استفاده بشه چون تا css هست کدا کوچیکتر شدن درسته؟

برای وسط چین کردن به صورت افقی یکی از راه هاش اینه که به کلاس درخواهت margin:0 auto; بدی

لینک به دیدگاه

:D

حسین جان من از center استفاده نکن. پسر الان این دستور دیگه نبایستی استفاده بشه چون تا css هست کدا کوچیکتر شدن درسته؟

برای وسط چین کردن به صورت افقی یکی از راه هاش اینه که به کلاس درخواهت margin:0 auto; بدی

دادا منم طرف دار سادگی ام :87:

بعدش آخری گفتم که دیگه اگه هیچکدوم از شیوه هایش جواب نداد استفاده بکنه :55:

:130: بگو هلو بعدش بپر داخل گلو :hmmsmiley02:

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...