رفتن به مطلب

آموزش تنظیمات افزونه فید وردپرس FeedWordPress

پست های پیشنهاد شده

• مدیریت کل سایت

[h=2]دریافت افزونه فید وردپرس[/h] افزونه را از آدرس

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

دریافت و دایرکتوری plugins نصب کنید

[h=2]تنظیمات post & links [/h] شرایط انتشار را انتخاب کنید

• Publish syndicated posts immediately
    مطالب دریافت شده به صورت خودکار در سایت منتشر شوند
  • old syndicated posts for review; mark as Pending
    مطالب دریافت شده به لیست در انتظار تایید اضافه شوند
  • Save syndicated posts as drafts
    مطالب دریافتی پیش نویس شوند
  • Save syndicated posts as private posts
    مطالب دریافتی در مطالب خصوصی ذخیره شوند

[h=3]برای مطالبی که در به روز رسانی ها تغییری داشته اند تعیین تکلیف کنید :[/h] بله مطالب تغییر یافته را کپی کن

Yes, update the syndicated copy to match

تغییر یافته ها را ترک کن

No, leave the syndicated copy unmodified

آدرس پیوند پایدار مطلب :

The copy on the original website

به مطلب در سایت اصلی پیوند داده شود

The local copy on this website

مطلب را بر روی هاست خود ذخیره و نمایش دهید

[h=3]نحوه ی دریافت خوراک[/h] Give the aggregator itself as the source of posts from an aggregator feed.

از خوراک فقط خلاصه مطلب را بگیر

Give the original source of the post as the source, not the aggregator.

مطلب را به صورت کامل دریافت کن

(این گزینه در صورتی عمل می کند که سایت منبع اجازه استفاده از کل مطلب در فید را داده باشد)

[h=3]Formatting filters[/h] یک منوی کشویی دارید با این توضیح:

اگر با افزونه هایی مثل افزونه اشتراک گذاری مشکل دارید حالت را تغییر دهید و امتحان کنید

[h=3]Relative URIs[/h] آدرس پیوندها و عکس ها را از آدرس سایت اصلی به نقطه مقابل در این سایت برگردان (مانند آدرس های دانلود نرم افزارها)

آدرس ها را رها کن و از منابع اصلی استفاده کن

[h=3]Comments and Pings[/h] اجازه نظر گذاشتن بده

اجازه .. نده

اجازه دریافت پینگ بده

اجازه .. نده

خوراک آر اس اس برای بخش نظرات درست کن

خوراک … درست نکن

[h=2]تنظیمات Authors[/h] در این بخش یک نوار کشویی می بینید که مضمونش این است

از نام نویسنده موجود در منبع استفاده کن یا به نام نویسنده را به نام هریک از اعضا تغییر بده

در مرحله بعد یک گزینه برای تیک زدن دارید برای اینکه به نویسنده اصلی از طریق ایمیلش در سایت اصلی اطلاع رسانی بشود (تیک دار) یا نشود

قسمت بعد کادری دارد برای ساخت بک لینک (بک لینک ها ارجاعات مطالب ما هستند به موتورهای اندیکس ساز یا سایت های خدماتی یا وبلاگ های مرتبط با یک مطلب ) در مورد بک لینک ها در بخش سئو دنبال توضیحات بیشتر بگردید و در این قسمت در هر سطر می توانید یک بک لینک را اضافه کنید

[h=2]تنظیمات Categories[/h] کارایی سه گزینه اول : دسته بندی مطالب رسیده را با دسته بندی های من – برچسب مطالب من – ساختار مطالب من مقایسه کن

یعنی اگر فرضا من 6 مطلب با برچسب مقاله دارم و از طریق فید یک مطلب با دسته بندی مقاله دریافت شد آن دسته بندی را حذف کن و مطلب را به مطالب با برچسب مقاله اضافه کن

اگر مطلبی با دسته بندی جدید دریافت کردی آن دسته را به دسته های من – بر چسب مطالب من – ساختار مطالب من اضافه کن

و همین دو دستور در مورد برچسب ها

[h=3]فیلتر ها:[/h] مطالبی که حداقل در یک دسته بندی با دسته بندی های سایت من مطابقت ندارند حذف کن

به عنوان مثال فرض کنید سایتی دارید با موضوعیت فوتبال – والیبال – بسکتبال و می خواهید از چند سایت ورزشی سایت فقط مطالبی را دریافت کنید که در رابطه با یکی از این رشته ها باشند در این صورت این گزینه را فعال می کنید

مطالبی که حداقل یک برچسب مشترک با مطالب من ندارند حذف کن

مطالبی که حداقل در یک ساختار با ساختار مطالب من مشترک نیستند حذف کن

در بخش بعد ابتدا عناوین دسته بندی هایتان را می بینید و در دو کادر بعدی فیلدهایی برای نوشتن برچسب و ساختار علامت زدن دسته ای خاص یا اضافه نمودن برچسب یا ساختار باعث می شود که آن دسته بندی – برچسب – ساختار به تمام مطالبی که از فید گرفته می شوند اضافه شود

[h=3]زمینه های دلخواه[/h] این افزونه به همراه هر مطلب اطلاعاتی را به صورت زمینه دلخواه اضافه می کند

مهمترین این زمینه ها عبارتند از:

rss:comments

خوراک نظرات

syndication_feed

آدرس خوراک

syndication_permalink

پیوند پایدار مطلب اصلی

syndication_source

نام سایت مرجع

syndication_source_uri

آدرس سایت مرجع

[h=2]افزونه های مرتبط با فید وردپرس[/h] برای استفاده راحت تر و بهتر از این افزونه چندین افزونه دیگر نیز تهیه شده

برای مشاهده به پیوند زیر بروید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

20اسکریت فضولی نباشه این عکس دخترته گذاشتی روی پرفایلیت ،توی خصوصی نپرسیدم چون می دونم جواب نمیدی عمومی پرسیدم شاید جواب بدی :86:

لینک به دیدگاه

اموزش درج لینک منبع در افزونه feedwordpress

اموزش درج لینک منبع در افزونه feedwordpress

این پست رو میزارم چون خیلی دنبالش گشتم و هیچ اموزش ساده و کامل پیدا نکردم.چون من مبتدی هستم اینو برا مبتدی ها مینویسم.

خب این افزونه بصورت خودکار لینک مطالب جمع اوری شده رو در انتهای خبر درج نمیکنه.برای اینکه این کار بصورت خودکار انجام بشه.مراحل زیر رو طی کنید

وارد پنل ادمین وردپرس بشید و از قسمت Appearance و Editor رو کلیک کنید در این صفحه تمام فابلهای قالب سایت شما قابل ویرایش هست به دنبال فایلی با نام single.php یا Single Post بگردید(هردوش یکیه).کلیک کنید تا در سمت مقابل باز بشه حالا کد زیر رو در این فایل قرار بدید و ذخیره کنید.

<?php  $syndication_source =  get_post_meta($post->ID,'syndication_source',true);  $syndication_permalink =  get_post_meta($post->ID,'syndication_permalink',true);?>Read  More at : <a href="https://go.20script.ir/index.php?url=<?php echo  $syndication_permalink;?>"><?php echo  $syndication_source;?></a><br/>

اما اینکه این کد رو در کجای این فایل و درون کدهاش قرار بدید.فرض میکنیم شما Php بلد نیستید بنابراین اول از محتویات فایل یک کپی بگیرید.

و بعد این کد رو در جاهای مختلف فایل بزارید و تست کنید.مثلا اخر تگ </div> یا انتهای علامت های ?> چندبار امتحان کنید بعد سایت رو ببینید که کد در کجای صفحه قرار گرفته.اونقدر ازمون خطا کنید تا محل مناسب رو پیدا کنید منم همین کارو کردم :laughingsmiley: یکم مدل بی سوادی نوشتم ولی کار رو راه میندازه.

نمونه اجرا شده این کد رو در این سایت میتونید ببینید که با همین افزونه ایجاد شده

لینک به دیدگاه

20اسکریت فضولی نباشه این عکس دخترته گذاشتی روی پرفایلیت ،توی خصوصی نپرسیدم چون می دونم جواب نمیدی عمومی پرسیدم شاید جواب بدی :86:

منم میخواستم بپرسم:86:

لینک به دیدگاه

• 4 هفته پیش...
  • مدیریت کل سایت
منم میخواستم بپرسم:86:

سلام بله عکس دخترمه :biggrinsmiley:

لینک به دیدگاه

باور کن اصلا قیافش به تو نرفته با این عینک چیزی معلوم نیست ولی به تو نرفته

خدا نگهش داره خوشکله

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...