رفتن به مطلب

کسی اسکریپت انجمن بیست اسکریپت رو داره؟

mahdi4026

پست های پیشنهاد شده

خواهش میکنم

قالبش رو کسی نداره

باید مدیر لطف بکنه قالب رو انتشار بده

البته این امر دست خودشه که هروقت میخواد انتشار بده که مطمئنم یک سال باید صبر کرد

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خدمت دوستان گلم ، کسی اسکریپت انجمن بیست اسکریپت رو داره؟

همانطور که دوستمون گفتن اسکریپت ویبولتین هست.

در مورد قالب : با یه جستجوی ساده می تونید قالب های شیکی رو پیدا کنید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان . من اسکریپت رو نصب کردم حالا میخوام توی سایتم صفحه اولش مثه بیست اسکریپت موضوعات تازه ی انجمن رو به نمایش بزارم..اینطوری :

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

یه دو سه کدی رو بهم معرفی کردن ولی خیلی ضایع بود . بخوام با این گرافیک بیست اسکریپت داشته باشم میتونید کد بدید؟

شما بهترین قالب برای

ویبولتین رو چی معرفی میکنید؟

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان . من اسکریپت رو نصب کردم حالا میخوام توی سایتم صفحه اولش مثه بیست اسکریپت موضوعات تازه ی انجمن رو به نمایش بزارم..اینطوری :

یه دو سه کدی رو بهم معرفی کردن ولی خیلی ضایع بود . بخوام با این گرافیک بیست اسکریپت داشته باشم میتونید کد بدید؟

شما بهترین قالب برای

شاید این افزونه بتونه کمکتون کنه . این افزونه وردپرس که از ابزارک پشتیبانی می کنه رو روی وردپرس نصب کنید

توضیحات :

برای استفاده به بخش ابزارک ها بروید.

آدرس خروجی انجمن به این صورت ( لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ) آدرس خروجی انجمن غیره فعاله باید داخل کنترل پنل انجمن آن رو فعال کرد.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

شما بهترین قالب برای

قالب ها هر کدوم ویژگی خاص خودشون رو دارن و انتخاب قالب یک چیز سلیقه ای است .

و اگر من قالبی رو معرفی کنم از دید من اینگونه است که این قالب خوبی است و شاید عیب هایی داشته باشد که از چشم بنده دیده نشود.

برای انتخاب قالب بهتر است شما چندین قالب رو تست کنید و خودتون با کارایی قالب از بین آن ها انتخاب کنید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

افزونه بخوبی نصب شد خروجی انجمن رو هم گرفتم ولی وقتی تو بخش ابزارک سایتم اومدم ادرس انجمنمو با اسلش اخری قرار دادم نشون نداد.......

لینک به دیدگاه

سلام

افزونه بخوبی نصب شد خروجی انجمن رو هم گرفتم ولی وقتی تو بخش ابزارک سایتم اومدم ادرس انجمنمو با اسلش اخری قرار دادم نشون نداد.......

آدرس انجمن رو گذاشتید یا آدرس خروجی؟

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...