رفتن به مطلب

بالاخره یکی از شبکه های crea8social راه افتاد

پست های پیشنهاد شده

فارسی سازی در حال انجام شدن است

به زودی . . .

نرم افزار ios و اندروید به زودی در تمام مارکت ها

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

قبلا بود. من خودم فارسی و راستچین کرده بودم. 1 ماه هم رو سرور بود. یه مشکل بزرگ داره.

میشه بپرسم مشکلش چیه ؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

عالی بود اگه خدا بخواد فارسی سازی هم زود تر تموم بشه و ما هم عضو ویژه شما بشیم ولی من از انگلیسی بیشتر خوشم میاد:83:

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

عالی بود اگه خدا بخواد فارسی سازی هم زود تر تموم بشه و ما هم عضو ویژه شما بشیم ولی من از انگلیسی بیشتر خوشم میاد:83:

ممنونم

منم انگلیسی راحترم

ولی برای ثبت سایت در ساماندهی شاید گیر بدن که فارسی هم باشه

لینک به دیدگاه

خسته نباشی پهلوان! قبلا 3 تا سایت اینکارو کردن. حالا جدا از اون مگه شاخه قوله؟ من خودم زودتراز هر کسی انجام دادم دموشم هست همینجا سرچ کن. حالا بر فرضم که کردی ، خوب اخه خره نفهم اینکه نال شدشو اوکی کنی چ فایده؟ پراز باگ که هست هیچی! تازه آپدیتم نمیشه! :biggrinsmiley: :62: :83:

لینک به دیدگاه

خسته نباشی پهلوان! قبلا 3 تا سایت اینکارو کردن. حالا جدا از اون مگه شاخه قوله؟ من خودم زودتراز هر کسی انجام دادم دموشم هست همینجا سرچ کن. حالا بر فرضم که کردی ، خوب اخه خره نفهم اینکه نال شدشو اوکی کنی چ فایده؟ پراز باگ که هست هیچی! تازه آپدیتم نمیشه! :biggrinsmiley: :62: :83:

اقا مهدی جان من قبلا با شما تماس گرفته بودم درباره نسخه لایسنس که قیمت خون باباتون رو میدادید ، پیشنهاد همکاری هم دادم که قبول نکردید / ببخشید که اینطوری صحبت میکنما / چون دیدم ادب ندارید گفتم وگرنه بی ادبی نکردم

ما هم داریم انجمن پیشتیبانیش رو راه اندازی میکنیم

شما هم سعی کن توی این کارا و اسکریپت و شبکه و اینترنت و موبایل و برنامه نویسی و . . . این چیزا نیایی

همیشه اول ادب مهمه

ادب داشته باشی خیلی چیزا درست میشه

البته اینم بگما مشکل از شما نیست از ریشست اینگار

• Like 1
لینک به دیدگاه

• 4 هفته پیش...

منه ساده دل پاک زاد قبلا همه این راه هارو رفتم تهش بن بست بود.......

اینو بدونید اسکریپت قدرتمندی هست..چون طراحاش قدرتمند هستن و وقتی که طراح قدرت مند باشه....برادره من عزیز من هیچ وقت نمیذاره حاصل دست رنج و زحماتش به باد بره...اگه قرار بود نال شدش جواب بده این اسکریپت به اینجا نمیرسید. البته البته به ایرانی بودن خودتون شک نکنید ادامه بدید انشاالله که موفق بشید. یا حق

لینک به دیدگاه

• 2 سال پیش...

با سلام
دوستان عزیز قسمت منوهای بخش ادمین از کجا میخونه؟
یه چنتاشو میخوام هیدن کنم ولی هرچی میگردم پیدا نمیکنم.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

باسپاس

لینک به دیدگاه

• 9 ماه پیش ...

من اسکریپت wowonder 2 v رو دارم ولی مشکل فارسی و راه اندازی اندرویدشو دارم کسی هست کمک کنه ؟ 

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...