رفتن به مطلب

راهنمایی در انتخاب قالب، اسکریپت و افزونه سایت دانلود و فروش

پست های پیشنهاد شده

سلام. وقت بخیر

من یه سایت دانلود مقاله و سخنرانی دارم راه اندازی میکنم و می خوام 2 حالت برای پرداخت داشته باشه.

یک اینکه طرف با پرداخت مبلغی مثل 2 تومان یه دسترسی چند روزه مثل یک ماهه به مطالب بگیره

دوم اینکه افرادی که توانایی دانلود ندارن بتونن بتونن خرید پستی انجام بدن( پرداخت انلاین و پرداخت در محل)

سایتم بر پایه وردپرس است. لطفا راهنمایی کنید که چه افزونه هایی نصب کنم. ای بهتره اسکریپت دیگه ای نصب کنم؟ و چه قالبی نیازه؟

می خوام تو صفحه اصلی هم ادامه مطلب برای دانلود داشته باشه و هم یه دکمه برای افزودن به سبد خرید و پرداخت پستی.

هزینه ای هم اگه هست بگید. وضعیت مالی فعلا افتضاحه. لطفا اچیزای رایگانی هم که به کارم میاد بگید. a050.gif

ممنون میشم راهنمایی کنید.

با تشکر 106.gif

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

هرآنچه نیاز دارید پی لاین قرار داده .

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

روی بخش وردپرس کلیک کنید تا پلاگین ها به نمایش در بیان.

این هم پلاگین خرید و فروش پستی

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

سلام

ممنون بابت کمکتون

من این افزونه ها رو قبلا دیده بودم ولی به نظرم زیاد جالب نیومد.

افزونه Advanced vip این امکان رو میده که فایلی رو که تو یه vps دیگه آپلود کردیم لینکش رو کد کنه تا استفاده عموم نشه؟

از این اسکریپت ها خوشم اومده ولی نمیدونم اسمشون چیه.

وو کامپرس عالیه فقط چون سایت من برای دانلود است پوسته مناسب ندیدم. من پوسته دانلود ها رو از این سایت گرفتم و روش کار کردم دیگه حیفم میاد وقتی که گزاشتم از دست بره.

لطفا باز هم منو راهنمایی کنید . ممنون

لینک به دیدگاه

دوست عزیز تمامی این هایی که خودتون معرفلی کردید اسکریپت های حرفه ای هستن و هزینه زیادی برای شما داره و میتونم بگم باید 500 هزار تومان رو بزاری کنار

خیلی خوب اول از همه باید بگم همه امکان دانلود فایل رو دارن اگه حجیم نباشه

اگه هم حجیم باشه اولویت باید با ارسال پستی باشه

بازهم بگذریم

شما وردپرس رو نصب بکنید

ووکامروس رو نصب بکنید

افزونه ارسال پستی ووکامروس رو نصب بکنید

یه قالب مناسب پیدا بکنید و نصب بکنید

یکی از درگاه های پرداخت عضو بشید

افزونه پرداخت ووکامروس رو دریافت و نصب بکنید

حالا سایت شما قابلیت سفارش پستی + سبد خرید + دانلود رو دارا هست

البته برای شما باید عرض بکنم عضویت ویژه ماهانه زیاد جالب در نمیاد برای سایت هایی با مقاله های عظیم

درباره پرداخت پستی گفتید

باید بگم برای شما غیرممکنه باید شرکت و یا مدرک اموزشگاهی داشته باشید + باید با پست قرار داد ببندیو سرمایه اولیه بزارید داخل پست + قرار دادن محصولاتتون بصورت آماده در انبار پست

که شخص بتونه پرداخت در محلل داشته باشه

سوالی بود بازم در خدمتم

لینک به دیدگاه

• 2 سال پیش...

سلام من هم همین مشکل داشتم و حل نتونستم بکنم به چند دلیل
اول دقت بفر مایید دانلود حجم بالا فر مودنند مثال و تجربه خورم - فیلم و فایل گیف و صوتی در مورد بافندگی شال و پیراهن و.... تهیه کردم هر کدام حدود 1 گیگ  _ نسخه دانلودی 500 تومان نسخه تحویلی مثالا 5000 تومان .
حالا ده تا خرید می کنه و در جمع ده تا مثلا میشه 10 گیگ__  و نمی خواد و نمی تونم هم همان لحظه دانلود کنه .
اینجا دو تا مشکل است لینک دانلودی باید یک جایی باشد که مشترک بیاد بعد روز های اتی دانلود کند ؟ 
گفتند می تونه در ووکامرس اول ثبت نام کندو لینک ها در حساب کاربری اش باشد و برای لینک ها هم تاریخ بزارید، خود این هم دو مشکل دارد اول تاریخ بزاریم مثلا یک ماه شاید تو یک ماه نتونه دانلود کند دوم جه تضمینی است در یک ماه لینک پخش نشود؟    راه حل اینه که لینک وقتی کلیک می کند و شروع دانلود می کند یک بار مصرف باشد (خود این هم من نتونستم راهی پیدا کنم 
و مشکل دوم در مورد مورد اول این است که باید هاست دانلود و اپلود بگیری که خود این هزینه است . راه حل می ریم مکانهایی که هاست رایگان می دهند (نام نمی برم تبلیغ بشه 20 گیگی دارم الان 5 سالم هست محفوظ است)  بریم انجان اپلود کنیم و لینک بدیم به وکامرس، باز یک مشکل وکامرس لینک های داخلی را قبول می کند و لینک های بیرونی را قبول نمی کندو  در کل شخصا وکامرس را برای فروشگاه به 3 دلیل زیاد جالب نمی دونم_ اول همین مشکلات و نمونه های دیگر . دوم پشتیبانی بسیار پایین و خود وکامرس که ساده ترین قالب را 50-60 هزار تومان قیمت زده ولی افزونه رایگان (کمی درست نیست ) مخصوصا یک نمونه رایگان از افزونه و ... در سایت ووکامرس فارسی نمی تونی پیدا کنی
سومی هم شاید تعدادی دوستان ناراحت شوند همین پرشین ایگریپ و پشتیبانی های بسیار پایین و عدم توجه مدیرانش به کاربر ها- هر محصولی که می بینند و درست و نادرست می اندازند سایتشان دریغ از یک پاسخ گویی درست -فوقش تومنینه  به درد نخور یک چیزی بعد هفته های می فرستند که مثلا راهنمایی شد. ته اعتراض هم مشخص است بدهکار کسی نیستیم که.
فروشگاه ساز های دیگر هم خیلی پیچیده هستند مخصوصا برای مشتری که تجربه بالای 70 درصد وسط راه پشیمان می شوند- بغیر یک فروشگاه ساز فایر شاپ که در پست فروشگاه ساز اضافه کردم که بلکه بر نامه نویس های مشکلات جزیی اش را بر طرف کنند.  مهم اینه مشتری راحت و کمترین زمان خردیدش را انجام بدهند - چون خیلی ها هستند که اصلا کاربری نمی دانند جی هست جه برسد به مراحل پیچیده_ من دو ماه سوال کردم در ووکامرس قسمت شرکت را جه طور اسمش را عوض کنم فقط پاسه برو scc و تمام .  یا یک افزونه معرفی کردنند که 90 درصد صالب ها کار نمی کرد- ادرس می نوشتی اخرش بازم ادرس می خواست- 99 درصد مشتری های خودم بخاطر همین ریزش کردنند. 
من معتقدم 90 درصد فروشگاه باید ساده و راحت  و بدون مراحل پیجیده وبا کمترین تعداد صفخات تا اتمام خرید .

لینک به دیدگاه

@sarac130

درود.

اگه فروشگاهتون صرفا برای فروش فایل هست، بهترین راه استفاده از EDD هست . این افزونه وردپرسی خودش ادان های زیادی برای کنترل روی لینک دانلودی داره که بهتر میشه لینک های دانلود رو مدیریت کرد.

افزونه ووکامرس در وردپرس، با کارایی اصلی فروش فایل های حقیقی و ارسال اونها با پست طراحی شده. فروش فایل مجازی کارایی دوم این افزونه هست. البته در ووکامرس هم میشه تعداد مجاز دانلود فایل و تعداد روزهای مجاز برای دانلود رو تعیین کرد اما چه ووکامرس و چه EDD تنظیمات و کدگذاری لینک فایل و محافظت از دانلود مستقیم فایل بدون مجوز رو برای لینک هایی که داخل همون صفحه ارسال محصول آپلود شدن اعمال می کنند. لینک های خارجی یا حتی لینک های مستقیم که از هاست دانلودتون قرار داده بشه شامل اعمال این تنظیمات مثل تاریخ انقضا و تعداد دانلود نخواهند بود.

یکی راه های خوب برای فروش فایل های پرحجم، قرار دادن اونها برای اعضای ویژه هست! یعنی اجازه بدید کاربران اکانت ویژه تهیه کنند. یا می تونید از اسکریپت های مدیریت دانلود و مدیریت فایل استفاده کنید و روی لینک ها محدودیت اعمال کنید. این اسکریپت رو هم می تونید روی خود هاست دانلود نصب کنید و فایل هاتون رو اونجا آپلود کنید. از این طریق کمی میشه محدود تر کرد کاربران رو برای انتشار و لو رفتن لینک دانلود فایل ها.

چیزی که واضحه اینه که افزونه ها و اسکریپت ها همیشه اون نیازی که شما دارید رو نمی تونند به صورت مستقیم و مستقل برآورده کنند. به همین دلیل افزونه های مکمل و ماژول ها برای همین منظور طراحی میشن. اگه نیازهای خاصی دارید که توی افزونه ها پیدا نمیشه، یکم باید بیشتر بودجه مصرف کنید و به یک طراح سفارش بدید تا یا یک سیستم اختصاصی براتون بنویسه یا اسکریپتی رو شخصی سازی کنید تا بتونید امکانات مورد نظرتون رو داشته باشید. در غیراینصورت بجای اینکه اسکریپت رو تغییر بدید، باید روندکاری سایتتون رو مناسب اسکریپت تطبیق بدید تا بتونید فعالیتتون راحت تر بشه.

• Like 3
لینک به دیدگاه

ممنون 
فروش من هم فایل هر نسخه دانلودیو هم ارسال درب منزل
البته موارد ک سیستم های پرداخت هم درست کردنند هم فعلا  همان مشکلات را دارندو مخصوصا برای دانلود فایل های بزرک
در تلگرام راهی داستیم که متاسفانه - طبق معمول گشتندو گشتند و دیدن جند نفر دارند  کارو نان در می اورند اونم زدنند ف ل تر کردن .
ویزه کردن هم مقرون نیست و بر می دارندو تمام فایل ها را کپی می کنن و لینک را کپی می کند و بعد میان دانلود می کنند
تنها راه  اینه - لینک ها یک بار مصرف باشند _ بطوری که اگر همزمان دو نفر بیان خرید کنند لینک های متفاوت برای هر کدام نشنا داده بشود - البته برای اونم راه حلی فعلا پیدا نکردم .

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...