رفتن به مطلب

آموزش نصب قالب بسیار زیبای فراهیم نسخه یک

پست های پیشنهاد شده

• مدیریت کل سایت

[h=1]طریقه نصب قالب و افزونه[/h]

[h=2]نصب قالب در پنل وردپرس[/h] وارد پنل وردپرس خود شوید و از منوی کناری بخش نمایش را انتخاب نمایید . در زیرگروه بخش نمایش پوسته ها را انتخاب کنید ، در صفحه ی باز شده در قسمت بالا دو تب نمایان است ، مدیریت پوسته ها و نصب پوسته

نصب پوسته را انتخاب کنید و از لینک های موجود بر روی لینک بارگذاری کلیک کنید . کادری نمایان میشود که در آن کادر باید مسیر فایل زیپ قالب را بدهید و بر روی دکمه نصب کلیک کنید . اگر فایل زیپ شده کامل و صحیح باشد پیغامی با عنوان پوسته به خوبی نصب شد برای شما نمایش داده میشود ، توجه داشته باشید فایلی که دانلود میکنید پکی است که شامل قالب و افزونه های آن است و اگر آن فایل را بخواهید نصب کنید با پیغام خطا مواجه میشوید . ابتدا فایل دانلود شده را از حالت زیپ خارج کرده و سپس محتویات آن را نصب نمایید .

[h=2]نصب قالب از طریق هاست[/h] برای نصب قالب از طریق هاست ابتدا باید وارد کنترل پنل هاست خود شوید و در قسمتی که وردپرس را نصب کرده اید به آدرس /wp-content/themes رفته و فایل زیپ را بارگذاری نمایید و پس از بارگذاری آن را از حالت زیپ خارج کنید . در مرحله بعد به پنل وردپرس آمده و در قسمت پوسته ها در تب مدیریت پوسته ها قالب را فعال نمایید

[h=2]نصب افزونه در پنل وردپرس[/h] وارد پنل وردپرس خود شوید و از منوی کناری بخش افزونه ها را انتخاب نمایید . در زیر گروه این بخش افزودن را انتخاب کرده و همانند نصب قالب مسیر فایل زیپ را مشخص نمایید . اگر افزونه صحیح باشد و مشکلی نداشته باشد پیغام نصب صحیح را نمایش میدهد .

افزونه هایی که برای قالب ها آماده میشوند در بعضی مواقع در بخش های مختلف با قالب هماهنگ میشوند . لذا بروزرسانی آنها توصیه نمیشود . البته سعی شده افزونه ها نیز در قالب یک پک برای کاربران بروز شود .

[h=2]نصب افزونه از طریق هاست[/h] برای نصب افزونه از طریق هاست ابتدا باید وارد کنترل پنل و در قسمتی که وردپرس را نصب کرده اید به آدرس /wp-content/plugins رفته و فایل زیپ را بارگذاری نمایید و پس از بارگذاری آنها را از حالت زیپ خارج کنید . در مرحله بعد به پنل وردپرس آمده و در قسمت افزونه ها آنها را فعال نمایید .

[h=2]متن کپی رایت[/h] در بخش متن کپی رایت میتوانید از کدهای اچ تی ام ال نیز استفاده نمایید . در زیر کد نمونه ای برای این بخش قرار داده شده است .

[TABLE]

[TR]

[TD=class: gutter]1

2

[/TD]

[TD=class: code]قدرت گرفته از <a href='https://go.20script.ir/index.php?url= لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. rel='external'>وردپرس</a>. فارسی شده توسط

<a href='https://go.20script.ir/index.php?url= لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. rel='external'>20script.ir</a>.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[h=2]اسلایدر[/h] برای وارد کردن مطالب در بخش اسلایدر میبایست به بخش تمام نوشته ها مراجعه کنید ، در این قسمت در آخرین ستون بخشی به نام Featured اضافه شده است . در این بخش مواردی که میخواهید وارد اسلایدر شوند را با ستاره روشن مشخص نمایید . این کار با کلیک بر روی ستاره انجام میشود . همچنین برای غیر فعال کردن مجدد بر روی ستاره کلیک نمایید .

• Like 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون ولی با اینکه تمام افزونه ها رو نصب کردم اروور میده

public_html/wp-content/themes/Farahim-1/functions/caching.php is not permissioned for 46.4.74.56 in Unknown on line 0

لینک به دیدگاه

سلام

منم وقتی پوسته رو تو لوکال نصب می کنم همین پیام بالا رو میده

وروی هاست کلا سایت از کار می افته

راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

• 2 هفته پیش...
  • 2 سال پیش...

Fatal error: Cannot redeclare get_the_post_thumbnail_url() (previously declared in /home/siteinte/public_html/....../wp-includes/post-thumbnail-template.php:190) in /home/siteinte/public_html/....../wp-content/themes/Farahim-1/functions.php on line 159

این ارور میاد موقع نصب

مشکل از چی هست؟؟؟

لینک به دیدگاه

Fatal error: Cannot redeclare get_the_post_thumbnail_url() (previously declared in /home/siteinte/public_html/....../wp-includes/post-thumbnail-template.php:190) in /home/siteinte/public_html/....../wp-content/themes/Farahim-1/functions.php on line 159

این ارور میاد موقع نصب

مشکل از چی هست؟؟؟

• این افزونه رو نصب شده دارین ؟؟؟

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• Like 1
لینک به دیدگاه

• این افزونه رو نصب شده دارین ؟؟؟

بله دارم ولی غیر فعال و حذف هم میکنم بازهم همان مشکل هست

لینک به دیدگاه

بله دارم ولی غیر فعال و حذف هم میکنم بازهم همان مشکل هست

• کلا خذف کنین و یک بار دیتابیس رو ریپیر کنین اگر بازم مشکل رفع نشد اطلاعات هاست و سایت خودتون رو برای من خصوصی کنین

• Like 1
لینک به دیدگاه

• 5 ماه پیش ...
منم همین مشکل رو داشتم هنوز درست نشدnarhat!

• باید افزونه ی معرفی شده در این پست رو نصب و فعال کنین

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...