رفتن به مطلب

مشکل در نصب قالب مگا شاپ

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خسته نباشید اگر امکان داره راهنمایی کنید.

در نصب قالب مگا شاپ به مشکل خوردم

نه اسلایدرش نصب میشه و نه خیلی چیزای دیگه مثل صفحاتش اصلا شبیه دمو نیست اگر کسی بلده به نگاه بندازه راهنمایی کنه، ممنون میشوم

nazlo.ir

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

اولا این قالبی که شما تهیه کردید اصلا راست چین نیستش یعنی فایل rtl داره اما کار نمیکنه، تنها دلیلی که به ذهنم رسید انگلیسی بودن مدیریت وبسایت شما هستش اما بعدش دیدم اصلا فونت های فارسی در فایل rtl نیستند.یعنی اینکه شما این قالب رو در نسخه پیش فرض تهیه کردید و اصلا روی فایل rtl کاری انجام نشده.من نسخه بهینه این قالب رو دارم و به همراه نصبش 20 تومن ارائه میکنم.بعد توی مارکت وردپرس در سایت همیاروردپرس بسیار در مورد مشکلات این قالب بحث شده.شما دارید وقتتون رو تلف میکنید.نسخه رایگان قالب be رو از سایت wplocker.com دانلود کنید و لذتش رو ببرید البته نسخه 8 این قالب در بیست اسکریپت هستش اما بخش ابزارک هاش مشکل داره.هم دموی فروشگاهی عالی ای داره و هم امکانات فوق العاده.قابلیت آپلود فونت توسط خودتون یکی از کوچیکترین امکاناتش هستش.

اما در مورد اسلایدر باید بگم که رولوشن اسلایدر نمیتونه بسته اسلایدهای tm_homeslider رو پیاده کنه که دلیلش دو تا چیزه یا هنوز ایمپورت نکردید یا موقع ایمپورت تغییر نام پیدا کرده.

لینک به دیدگاه

قالب porto

سلام

اولا این قالبی که شما تهیه کردید اصلا راست چین نیستش یعنی فایل rtl داره اما کار نمیکنه، تنها دلیلی که به ذهنم رسید انگلیسی بودن مدیریت وبسایت شما هستش اما بعدش دیدم اصلا فونت های فارسی در فایل rtl نیستند.یعنی اینکه شما این قالب رو در نسخه پیش فرض تهیه کردید و اصلا روی فایل rtl کاری انجام نشده.من نسخه بهینه این قالب رو دارم و به همراه نصبش 20 تومن ارائه میکنم.بعد توی مارکت وردپرس در سایت همیاروردپرس بسیار در مورد مشکلات این قالب بحث شده.شما دارید وقتتون رو تلف میکنید.نسخه رایگان قالب be رو از سایت wplocker.com دانلود کنید و لذتش رو ببرید البته نسخه 8 این قالب در بیست اسکریپت هستش اما بخش ابزارک هاش مشکل داره.هم دموی فروشگاهی عالی ای داره و هم امکانات فوق العاده.قابلیت آپلود فونت توسط خودتون یکی از کوچیکترین امکاناتش هستش.

اما در مورد اسلایدر باید بگم که رولوشن اسلایدر نمیتونه بسته اسلایدهای tm_homeslider رو پیاده کنه که دلیلش دو تا چیزه یا هنوز ایمپورت نکردید یا موقع ایمپورت تغییر نام پیدا کرده.

از توضیحات کاملتون ممنون

نظرتون در مورد قالب porto چیه؟

لینک به دیدگاه

لینک دموی قالب پورتو به همراه منتشر کننده اش؟

به نظر من کیفیت محصولات و خدمات خیلی مهم تر از فروشگاه هستش و اگر به منبع پخش کالایی دسترسی داشته باشید حاضرم به صورت شراکتی شروع کنیم.یک وبسایت با گرافیک عالی و امکانات منحصر به فرد طراحی میکنم و یک ماهه میارمش بین پنج تا جستجوی اول گوگل

توی سود هم شریک میشیم

لینک به دیدگاه

سلام

این نسخه از مگاشاپ فارسی، تست شده و سالم هستش

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. )

نکته : تمامی پلاگین های مورد نیاز رو باید نصب بفرمائید تا قالب کامل بشه.

پلاگین های مورد نیاز داخل فایل زیپ موجود هستند.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...