رفتن به مطلب

درخواست این اسکریپت فارسی دانلود از یوتیوب (در ازای هزینه)

hxoxo2013

پست های پیشنهاد شده

سلام بچه ها . اقا من دنبال راحت ترین راه دانلود از یوتیوب هستم و برای اینکار تا الان راهی راحت تر از سایت هایی که لینک میدی و دانلود میکنی پیدا نکردم . (منظور اینکه اگه راه راحت تری هست پیشنهاد بدین) ... حالا این وسط تاحالا دو تا سایت فارسی دیدم برای اینکار یکی tube.dooni.ir بود که تعطیل شد . حالا هم سایت dasan.ir که دقیقا از همون اسکریپت اما با قالب خوشگلتری داره استفاده میکنه . حالا کسی هست که این اسکریپت رو داشته باشه ؟؟ من خیلی کار کردم با این سایت ها از سایت های چیلتر شده بگیر تا همین ایرانی ها. هیچکدوم اندازه این اسکریپت عالی نبوده چه توی سرعت چه توی تفکیک کیفیت ها ... و ازونجایی که دو سایت تاحالا دیدم که استفادش کردن مطمئنم شخصی نیست و یه جوری برای فروش پیدا میشه ...

کسی این اسکریپت رو میشناسه ؟ از کجا میتونم دانلود کنم ؟؟ حاضرم هزینه هم بدم براش (زیاد نه هاا :دی) اگه جایی برای فروش گذاشته بگین لطفا ... یا اگه مجانیه یا حتی اگه اسکریپت خوب و جواب داده ای جز رپیدلیچ و اینچیزا میشناسین لطفا دریغ نکنین بگین ... خیلی لازممه . مرسی ازتون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

شما میتونید از این اسکریپت استفاده بکنی

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

فارسی سازی هم میشه براتون انجام بدیم هزینه فارسی سازی 10 هزار تومان هست

هاست یا دامنه هم خواستید در خدمتیم

دامنه tk فکر بکنم برای سایت های دانلود از یوتوب که فیلتر میشن به درد بخوره :coolsmiley02:

تغییرات در قالب + افزودن جایگاه تبلیغات هم با قیمت کم میتونیم انجام بدیم براتون

موفق باشید

webord.ir

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

شما میتونید از این اسکریپت استفاده بکنی

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

فارسی سازی هم میشه براتون انجام بدیم هزینه فارسی سازی 10 هزار تومان هست

هاست یا دامنه هم خواستید در خدمتیم

دامنه tk فکر بکنم برای سایت های دانلود از یوتوب که فیلتر میشن به درد بخوره :coolsmiley02:

تغییرات در قالب + افزودن جایگاه تبلیغات هم با قیمت کم میتونیم انجام بدیم براتون

موفق باشید

webord.ir

ممنون اما اینو تست کردم خیلی اذیت داره . از هر 10 تا ویدئدو 8تاش رو میگه این ویدئو protect شدس یا برای کشور شما نیس یا شامل کپی رایت میشه و کلی اذیت دیگه

نه برای وب سایت عمومی نمیخوام . برای استفاده شخصیم میخوام چون من کارم زیاده با دانلود از یوتیوب و سایت ها همش فیلتر میشن اعصابم خورد میشه. میخوام آپلودش کنم روی هاست خودم فقط خودم استفاده کنم ازش . ر راهی دیگه جز این هم پیدا کردم نیاز به فیلترشکن داره من میخوام بدون نیاز به فیلشکن انجام بدم تبدیل و دانلود رو

لینک به دیدگاه

خیلی خوب دوست عزیز

ببینید تعداد نچندان زیادی اسکریپت هست شما میتونید سرچ بکنید اسکریپت دانلود از یوتوب

میاره و هرکدوم رو خواستید تست و استفاده بکنید

البته داخل بعضی از سایت ها دیدم که نرم افزارش رو هم قرار میدن

اینم بگم یه سری سایت های خارجی هستن که این امکان رو قرار میدن یه شرچ ترفند دانلود از یوتوب هم بزن چون اون سایت ها سریع تر کارتو راه میندازن

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...