رفتن به مطلب

خبر های خوشی در راه است ( اسکریپت شبکه اجتماعی . ساخت ایران )

Aliresalat

پست های پیشنهاد شده

نسخه آزمایشی ( عضویت فعلا غیر فعاله )

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اینم اصلا ایرانی نیست. یکی از اسکریپتای جدید و کمتر شناخته شده س که فارسی شده. اصلا طراحی 0 تا 100 به ما ایرانیا نیومده .

لینک به دیدگاه

ببخشید شما اصلا نظر نده منظورم به شما تنها نیست با همه بچه های گروه هستم لطفا اگه خودتون نمی تونید پست بزارید دیگران رو هم بی رغبت نکنید

کار ایشون خیلی خوبه

من هم بهش تبریک میگم بخاطر پست خوبشون وکمال تشکر رو دارم بازم منتظر خبرهای خوش از سوی شما دوست عزیز هستیم

ینی شما فکر می کنید یه ایرانی می تونه اینقد تو کار وب ماهر باشه که از خودش شبکه اجتماعی طراحی کنه؟؟ امکان نداره!اینو مطمئنم. بزار بزاره رو وب بهتون میگم ایرانیه یا نه . من کارم اینه. تشخیص سیستم های اصل از کلون شده

لینک به دیدگاه

ظاهرا شما از برنامه نویسی هیچ سر رشته ای ندارید وگرنه نوشتن یه اسکریپت شبکه اجتماعی کار شاخی نیست یه چیزی شبیه وبلاگدهی با یک سری فیلد و رکورد و البته کلاس های مختلف که تو اینترنت موجود هستن کلاس دانلود کلاس لایک کلاس نظر دادن ووووو یا حتا کلاس اپلود آواتار و ... شما اگه کمی برنامه نویسی بلد باشین نوشتن آسونه در مورد اون قسمت که گفتین برنامه نویس نداریم تو ایران حتما تو شهر شما همچین برنامه نویسی وجود نداره به هر حال لطفا وقتی نظر میدین سعی کنید در مورد اسکریپت باشه نظر ایده یا هر چیزی که دوس دارین

لینک به دیدگاه

البته این قسمت حرف شمارو هم قبول دارم این روز ها هیچ برنامه نویسی نمیاد از صفر شروع کنه به نوشتن چون واقعا کاز اشتباهی به دلایل مختلف من الان این پروژه رو خودم نوشتم هر روز چند خط کد 3 سال طول کشید این کار دست خودمه : لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. از صفر شروع کردن انقدر زمان لازم داره حالا من تنها هم بودم در این کار با این حال هنوزم کامل نشده

لینک به دیدگاه

آمتیس - سرویس اشتراک فایل های چندرسانه ای[/url] از صفر شروع کردن انقدر زمان لازم داره حالا من تنها هم بودم در این کار با این حال هنوزم کامل نشده

این سایت رو دقیقا کی آپلود و شروع به کار کردین.؟ شما چند سالتونه؟ از کی برنامه نویسی رو شروع کردین؟ من تنها زبان برنامه نویسی که باهاش آشنایی ندارم جاواس.

لینک به دیدگاه

ظاهرا شما از برنامه نویسی هیچ سر رشته ای ندارید وگرنه نوشتن یه اسکریپت شبکه اجتماعی کار شاخی نیست یه چیزی شبیه وبلاگدهی با یک سری فیلد و رکورد و البته کلاس های مختلف که تو اینترنت موجود هستن کلاس دانلود کلاس لایک کلاس نظر دادن ووووو یا حتا کلاس اپلود آواتار و ... شما اگه کمی برنامه نویسی بلد باشین نوشتن آسونه در مورد اون قسمت که گفتین برنامه نویس نداریم تو ایران حتما تو شهر شما همچین برنامه نویسی وجود نداره به هر حال لطفا وقتی نظر میدین سعی کنید در مورد اسکریپت باشه نظر ایده یا هر چیزی که دوس دارین

بله مطمئنن همینطوره. ساختش کار سختی نیس اما کار یک نفر نمی تونه باشه. به هر حال php باحال تر از اونیه که مردم فک می کنن

لینک به دیدگاه

26 سالمه تو سال 5 ابتدایی بودم که با اینترنت اشنا شدم که همون سال اولبن وبلاگم رو زدم و از اچ تی ام ال شروع کردم و فهمیدم خیلی به برنامه نویسی و مسائل مربوط بهش علاقه دارم اون سایت رو دقیق یادم نیست چه سالی شروع کردم ولی کلا یه سه سال طول کشید الان هم 2 سال افتتاح شده و هنوز هم کمو بیش به روزش کردم با موتور اسمارتی هم پایه گذاریش کردم

لینک به دیدگاه

26 سالمه تو سال 5 ابتدایی بودم که با اینترنت اشنا شدم که همون سال اولبن وبلاگم رو زدم و از اچ تی ام ال شروع کردم و فهمیدم خیلی به برنامه نویسی و مسائل مربوط بهش علاقه دارم اون سایت رو دقیق یادم نیست چه سالی شروع کردم ولی کلا یه سه سال طول کشید الان هم 2 سال افتتاح شده و هنوز هم کمو بیش به روزش کردم با موتور اسمارتی هم پایه گذاریش کردم

شما گفتین سایت رو 2 سال پیش افتتاح کردین درسته؟ این چیه توی صفحه ثبت نام Copyright © 2005-2015

این به این معنی که شما 10 سال پیش ینی وقتی 16 سالتون بوده این سایت رو زدین. زیاد با عقل من جور درنمیاد.

لینک به دیدگاه

مشکلتون چند سالگی ایشونه!اقا تبریک میگم,منم سوشیال کیت رو ارتقا دادم اما خب به هیجا نرسیدم

اما وقتی از صفر بنویسی دیگه همه چی دست خودته

اجاکس بود سایتت خوشم اومد موفق باشی

لینک به دیدگاه

مشکلتون چند سالگی ایشونه!اقا تبریک میگم,منم سوشیال کیت رو ارتقا دادم اما خب به هیجا نرسیدم

اما وقتی از صفر بنویسی دیگه همه چی دست خودته

اجاکس بود سایتت خوشم اومد موفق باشی

نخیر اصلا و ابدا. سیستمش هم جالبه و هم آجاکسی. اصلا تک نفره نمیشه سایت رو درست کرد. ایشون گفتن توی سه سال سایت رو ساختم. من پارسال چیزای زیادی نمی دونستم از وب ولی امروز با خیلی از سیستم ها طی این یک سال آشنا شدم و اینم بگم خیلی خوشحالم که ایشون این کارو کرده.

در کل اگه اهانتی شده، سوء ظنی بوده یا هرچی من پوزش میخوام. :23:

لینک به دیدگاه

این علی رسالت دروغگویی بیش نیست

قرار بود برای من سایت طراحی کنن اون پونصد هزار تومان گرفتند و رفتند

یه کرد بی شخصیت بچه نقده هم است اذربایجان غربی

ایشون دزد و کلاهبردار تشریف دارن

لینک به دیدگاه

• 2 هفته پیش...

.........

لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت

.........

سلام دوست عزیز اگر مشکلی دارید راه حلش توهین کردن نیست بهتره اینجور چیزا رو بین خودتون حل بفرمایید و از مراجع اقدام کنید اینجا هیچکس حق توهین به طرف مقابل را ندارد. پیشاپیش از همکاری شما متشکرم.

لینک به دیدگاه

این آقا کلاهبردار هست! 500 هزار تومان از یکی از مشتریاش از یه بنده خدایی اهل مهاباد گرفته واسه سفارش و دیگه گوشی رو جواب نمیده تا جایی که پلیس فتا هم دنبالشه!

لینک به دیدگاه

تشکر از مدیر سایت به خاطر حرف خوب و به جاشون

بله باید هم تشکر کنی

اگه مردی تلفن جواب بده

شکایت شما رو به عنوان کلاهبرداری تحویل پلیس فتا داد

چرا جرات نمیکنی تلفن جواب بدی

تو شبکه های اجتماعی حرفی نمیزنی

اینجا به شما هیچ توهینی نکردم

خودت میدونی تو خصوصی و شبکه های اجتماعی مثل تلگرام و .... فش هم شنیدی که جواب ندادی چون قبولش داری

جناب مدیر من هیچ توهینی به اییشون نکردم

و ایشون هم جوا گو نیستن

و من مانده م چطور هنور در این سایت فعالیت دارند.

لینک به دیدگاه

• 1 month پیش ...

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...