رفتن به مطلب

مشاوره در مورد میزبان ( هاستینگ ) خوب

SAMAN123

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من چند روزه که دارم میگردم و کاملا گیج شدم

ی سایت وردپرس دارم شرکتی با انجمن ساز نال

ی سایت دارم وردپرس دانلود کتابهای صوتی

میشه لطف کنید ی چندتا میزبان خوب و با سابقه معرفی کنید؟؟؟

من نظرم روی این ها هست

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

توجه کنید که لینک هاشون رو گذاشتم ، ، مثل اینکه ایران وب سرور چندتا سایت بزرگ رو داره میزبانی میکنه همینطور آپلود سنتر و غیره 20 اسکریپت رو ، نت افراز و یوگیگ هم که با سابقه هستن ...

اگر با این هاستینگ ها کار کردید نظرتون رو بگین ، اگر کار نکردید و هاستینگ خوب سراغ دارید معرفی کنید ....

لطفا تخریب نکنید هاستی رو ، اگر از سرویس دهی هاستی راضی نبودید فقط بگین من راضی نبودم و دلیلش هم این بود ....

ممنون از شما خوبان

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

اول از همه باید ببینی خودت چه اولویت هایی داری چه چیزهایی نیاز داری

اگه سایت با بازدید خیلی بالا و تعداد آنلاین زیاد داری پیشنهاد نیکنم از دایرکت ادمین استفاده بکنی

ولی درمورد هاستینگ ها

یوگیگ نظری ندارم چون تاحالا باهاش کار نکردم ولی تی مراجعاتی که بهش داشتم هزینه سرویس هاش گرون تر از اون چیزی هست که باید باشه

ایران وب سرور میتونم بگم یکی ازبهترین سرویس های میزبانی هست که خدمات زیادی داره و پشتیبانی بسیار عالی داره و من بشخصه از پشتیبانیش لذت میبرم

اما اگر هاست ارزون سی پنل میخوای باید سراغ میزبان هایی مثل پیشگام وب بری هرچند جدیدا زیاد مورد حمله دی داس قرار میگیره ولی میزبان خوبی هست با پشتیبانی تلفنی از 8 صبح تا 11 شب

اگر میزبانی میخوای که تمام امکانات پنلتو خودت تنظیم بکنی و در همین حال قیمت مناسب داشته باشه پارس پک رو بهت معرفی میکنم

این هاستینگ ها با تجربه هستن و چندین سال هست که از کارشون میگگذره و بهشون به راتی میتونی اعتماد بکنی

ولی اگه بگی چه خصوصیاتی مدنظر داری بهتر میشه بهت گفت از کدوم میزبان و کدوم پکیج استفاده بکنی

لینک به دیدگاه

من به شخصه لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. رو پیشنهاد می دم. نزدیک 10 تا سایت رو معرفی می کردم که همشون راضی بودن. هم قیمتاش هم سرویس دهی و جوابگویی شون

لینک به دیدگاه

ایکس پی هاست[/url] رو پیشنهاد می دم. نزدیک 10 تا سایت رو معرفی می کردم که همشون راضی بودن. هم قیمتاش هم سرویس دهی و جوابگویی شون

:54: بازاریابی :54:

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

اول از همه باید ببینی خودت چه اولویت هایی داری چه چیزهایی نیاز داری

اگه سایت با بازدید خیلی بالا و تعداد آنلاین زیاد داری پیشنهاد نیکنم از دایرکت ادمین استفاده بکنی

ولی درمورد هاستینگ ها

یوگیگ نظری ندارم چون تاحالا باهاش کار نکردم ولی تی مراجعاتی که بهش داشتم هزینه سرویس هاش گرون تر از اون چیزی هست که باید باشه

ایران وب سرور میتونم بگم یکی ازبهترین سرویس های میزبانی هست که خدمات زیادی داره و پشتیبانی بسیار عالی داره و من بشخصه از پشتیبانیش لذت میبرم

اما اگر هاست ارزون سی پنل میخوای باید سراغ میزبان هایی مثل پیشگام وب بری هرچند جدیدا زیاد مورد حمله دی داس قرار میگیره ولی میزبان خوبی هست با پشتیبانی تلفنی از 8 صبح تا 11 شب

اگر میزبانی میخوای که تمام امکانات پنلتو خودت تنظیم بکنی و در همین حال قیمت مناسب داشته باشه پارس پک رو بهت معرفی میکنم

این هاستینگ ها با تجربه هستن و چندین سال هست که از کارشون میگگذره و بهشون به راتی میتونی اعتماد بکنی

ولی اگه بگی چه خصوصیاتی مدنظر داری بهتر میشه بهت گفت از کدوم میزبان و کدوم پکیج استفاده بکنی

شما ایران وب سرور رو تایید میکنید؟؟؟ مطمئن هستین اشتباه نگرفتین؟؟؟؟ میشه روی لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ببینید خودشون هستن یا نه ؟؟؟؟ سرویس ابریشون واقعا ابری هست؟؟؟

لینک به دیدگاه

یوگیگ قیمت هاش خوبه ، یعنی بد نیست ، همه چیز نامحدود ، ابری ، هارد ssd در پلن حرفه ای به بالا و بسیاری امکانات دیگر ماهی 14000 تومن ،،،

لینک به دیدگاه

بله ایران وب سرور رو تایید میکنم

ولی تاحالا ازش میزبانی نگرفتم که ببینم چطوره ولی کلود پارسپک رو تایید میکنم چون بسیار حرفه ای و پرسرعت هست

یوگیگ به نظر من گرونه ممکنه هم ارزون باشه بعدش یوگیگ مطمئن نیستم خودش شرکت میزبان باشه احتمال زیاد نماینده هست

ولی اگه جایی میخوای کاود باهش و قیمت مناسب و پستیبانی 24 ساعته تیکی و تلفنی بهتره بری سراغ پارس پک

هم امنیت خوبی داره هم خدمات خوبی

لینک به دیدگاه

خیلی ناراضی داره پارس پک ، یوگیگ هم منظورم همون سایتی هست که هاست رایگان هم میده ، 80 هزار کاربر در قسمت رایگانش داره و بالای ده هزار کاربر هم در بخش حرفه ای و پولی داره

لینک به دیدگاه

بخش رایگان که حرفشو نزن بیا خودم برات هاستینگ رایگان راه بندازم با قیمت مناسب :107:

از نظر من دور یوگیگ خط بزن

پارس پک تا حالا نفهمیدم ناراضی داشته باشه

ولی ایران وب سرور که میدونم عالیه

اگه میخوای از ایران وب سرور بگیری با مدیر بیست اسکریچت تماس بگیر

لینک به دیدگاه

مدیریت اینجا اگر بیاد نظرشو درمورد ایران وب سرور که میزبان آپلودسنترشون هست بگه ممنون میشم

لینک به دیدگاه

بخش رایگان که حرفشو نزن بیا خودم برات هاستینگ رایگان راه بندازم با قیمت مناسب :107:

از نظر من دور یوگیگ خط بزن

پارس پک تا حالا نفهمیدم ناراضی داشته باشه

ولی ایران وب سرور که میدونم عالیه

اگه میخوای از ایران وب سرور بگیری با مدیر بیست اسکریچت تماس بگیر

منظورم این نبود که رایگان بگیرم ، منظورم این بود که یوگیگ شرکت بزرگیه و نماینده نیست ، وگرنه من خودم هاست های خارجی رایگان سراغ دارم در حد بعضی ازین پولیای ایران

لینک به دیدگاه

اگه مشکل مالی نداشته باشید میهن وب هاست یا تینا وب هاست خوبه

مشکل مالی که ندارم ولی اندازه دی ال نمیخوام هزینه کنم که خیلی گرونه ، ولی من میخوام ی هاستینگی باشه که محدودیت حجم دیتابیس رو نداشته باشه و بتونم راحت روی انجمنم فعالیت کنم......

لینک به دیدگاه

up...

اینجور که معلومه بیست اسکریپت یه چند روزی خلوته

هیچکس نیست آخه پست جدید هم که روزی یکی

آخر هفته پست رو آپ بکنی بهتره

لینک به دیدگاه

سلام من میهن وب هاست استفاده کردم خوبه

مهر هاست استفاده کردم راضی نبودم کند بود و پشتیبانی دیر به دیره

آبتین وب هم استفاده کردم پشتیبانیش بهتر از مهر هاست بود اما بازم کند بود

الان ترک سرور دارم استفاده میکنم واقعا عالیه . قیمتش یکم از مثلا آبتین بیشتر بود اما سرعت لود سایتم سه 4 برابر شده و پشتیبانیش واقعا عالیه حتی شماره خوده مدیر سایتم میتونی داشته باشی .

به هر حال بازم طبق نیازتونه . ترک سرور تا جایی که میدونم تا 6 هزارتا بدونه افت سرعت میتونی باهاش سرویس داشته باشی .

این تجربه ی من بود .

لینک به دیدگاه

• 1 year پیش...

بنظرم یه سری به آدُروب بزن لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

سرویساشون خوبه

پشتیبانی قوی دارن

قیمتاشونم مناسبه

الانم حامی سایت monsterdownload.ir هستش

لینک به دیدگاه

درود خدمت شما

اشتباه نکنید

دوستان .و کاربران زیادی در این انجمن هستن که درای میزبانی خوبی هستند

@ لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

@AynaZ

@ لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

و دوستان دیگر

که پاسخگویی عالی و میزبانی خوبی هستند

دوستان گرامی اول دورو بر خودتونو نگاه کنید بعد جای دیگرو معرفی کنید

با تشکر

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...