رفتن به مطلب

مدیران و کدنویس های بیست اسکریپت لطفا راهنمایی بکنید

sun.night902

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت مدیران و کدنویس های بیست اسکریپت

میخواستم بگم که یه راهنمایی میخواستم بیشتر کمک هست برای کدهای قالب قبلی بیست اسکریپت

داخل متاباکس دکمه های

دانلود و دمو و منبع هست

خوب حالا من میخوام مشاهده دمو رو مثل قالب جدید تبدیل به پیشنمایش انلاین و پیشنمایش آفلاین بکنم

کدهای متاباکس و کدهای موجود در فایل پست بصورت زیر هستن

متابکس با فراخوانی :

$mirror_download = get_post_meta($post->ID, '_mirror_download', $single = true);   $demo = get_post_meta($post->ID, '_demo', $single = true);   $vol = get_post_meta($post->ID, '_vol', $single = true);

متابکس برای نمایش :

<label for="mirror">دانلود غیر مستقیم : </label> <input class="dw_20_ltr" id="mirror" type="text" name="_mirror_download" value="<?php echo $mirror_download; ?>">   <br />   <label for="demo">مشاهده دمو : </label> <input class="dw_20_ltr" id="demo" type="text" name="_demo" value="<?php echo $demo; ?>">   <br />   <label for="vol">حجم : </label> <input id="vol" type="text" name="_vol" value="<?php echo $vol; ?>">

پوشه سینگله فراخوانی :

$mirror_download = get_post_meta($post->ID, '_mirror_download', $single = true);                   $demo = get_post_meta($post->ID, '_demo', $single = true);                   $vol = get_post_meta($post->ID, '_vol', $single = true);

پوشه سیمگله نمایش :

<?php endif; if( is_field($mirror_download) ) : ?>                   <a class="post_button container download" href="https://go.20script.ir/index.php?url=<?php echo $mirror_download; ?>" title="دانلود غیر مستقیم">دانلود با لینک غیر مستقیم</a>                   <?php endif; ?>                   <span class="post_button_sep"></span>                   <?php if( is_field($demo) ) : ?>                   <a class="post_button container demo" href="https://go.20script.ir/index.php?url= لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.   echo $demo; ?>" title="مشاهده دمو" target="_blank">مشاهده دمو</a>                   <?php endif; if( is_field($vol) ) : ?>                   <div class="post_button container vol">حجم : <?php echo $vol; ?></div>                   <?php endif; ?>                   <span class="post_button_sep"></span>

حالا من میخوام یه قسمت زیر دمو اضافه بکنم به اسم پیش نمایش آفلاین

چه کدی رو باید تکرار بکنم ؟

خودم demo رو کپی کردم و بعدش تبدیل به demo1 کردم و قرار دادم

ولی متاسفانه کار نمیکرد

برای مشاهده باکس در نوشته ها میتونید به لینک زیر مراجعه کنید

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...