رفتن به مطلب

مشکل در نصب قالب bazar

پست های پیشنهاد شده

تو پنل مدیریتی وردپرس برید به آدرس : تنظیمات > پیوند های یکتا . از اونجا پیوند یکتا رو روی پیش فرض یا هر کدوم که مورد سلیقه خودتون هست بزارید من به شخصه میزارم روی نام نوشته . هر کدوم خواستید بزارید و امتحان کنید .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تو پنل مدیریتی وردپرس برید به آدرس : تنظیمات > پیوند های یکتا . از اونجا پیوند یکتا رو روی پیش فرض یا هر کدوم که مورد سلیقه خودتون هست بزارید من به شخصه میزارم روی نام نوشته . هر کدوم خواستید بزارید و امتحان کنید .

من قبلا این تنظیم رو انجام دادم.

الان هم چند جور مختلف امتحان کردم

تو مرورگر مینویسم

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

ولی خودش بعد از لود شدن صفحه اون متن رو به آخر آدرس اضافه میکنه

لینک به دیدگاه

• 2 هفته پیش...
بفرما عزیز :

js_composer ورژن 4.8.0.1 :

SliderRevolution ورژن 5.1 :

با سلام لطفا اگر فایل درون ریز فارسی شده مشابه همینایی که 80000 میفروشن دارین بزارین تا بتونیم با استفاده از اون تنظیمات رو انجام بدیم

فایل درون ریز پیش فرض سایت انگلیشه و یکم برای ماتازه کارا گنگ و نامفهومه

ممنون

لینک به دیدگاه

خوب مسلما فایل درون ریز فارسی قالب فقط و فقط با خریدنشون بدست میاد wink شما باید درون ریز انگلیسی رو نصب کنید و اقدام ب فارسی کردن بخش های مختلفش کنید . دسته هارو کم یا زیاد کنید ، اسم دسته ها رو تغییر بدید . نوشته هارو کم و زیاد کنید ابزارک هارو جابجا کنید و ... با ی مقدار وقت گذاشتن میشه مثل دمو فارسی تنظیمش کرد

• Like 1
لینک به دیدگاه

خوب مسلما فایل درون ریز فارسی قالب فقط و فقط با خریدنشون بدست میاد wink شما باید درون ریز انگلیسی رو نصب کنید و اقدام ب فارسی کردن بخش های مختلفش کنید . دسته هارو کم یا زیاد کنید ، اسم دسته ها رو تغییر بدید . نوشته هارو کم و زیاد کنید ابزارک هارو جابجا کنید و ... با ی مقدار وقت گذاشتن میشه مثل دمو فارسی تنظیمش کرد

چطوز فازسیش کنم؟

لینک به دیدگاه

کلا هرجایی که انگلیش هست رو .... مخصوصا فایلهای درون ریز نمونه خودشو

یه بخشایی تو پنل مدیریتش هم انگلیشه که واقعا عذاب آور میشه

لینک به دیدگاه

بغیر از پنل و ترجمه ی رشته های سایت که باید از فایل ترجمه انجام بشه بقیه قسمت از محل خودشون قابل ترجمه ان

• Like 1
لینک به دیدگاه

• 3 هفته پیش...
یه پوسته دیگه فعال کنید چیزی بهم نمیریه . اگر از پوسته باشه که چرا قابل حله

سلام

اگر برگه advanced pop up را به عنوان home انتخاب کنیم، موقع لود شدن اولیه سایت، یک پاپ آپ باز میشه.

امکان داره بفرمایید این پاپ آپ را از کجا میشه تنظیمش کرد؟ متن داخلش و عکسش رو منظورم هست

لینک به دیدگاه

سلام

بله

از برگه های پیش فرض پوسته نیلسن هست.

الان قابل مشاهده هست

• Like 1
لینک به دیدگاه

انقدری که روی این وقت گذاشتین الان می تونستین یه قالب اختصاصی واسه خودتون طراحی کنید

لینک به دیدگاه

از اول ک پوسته نصب شد این بوده یا تازگی اومده ؟ از پنل تنظیمات باید باشه همچین تنظیماتی که این پاپ اپ رو مدیریت کنه

لینک به دیدگاه

• 4 هفته پیش...
بفرما . ورژن 1.2.4 فارسی : لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

با سلام

من این قالب رو نزدیک دو ماه پیش نصب کردم و اصلا فرصت نکردم که روی سایت اطلاعات خاصی بریزم

امروز بعد از دوماه که همه چیز به صورت عادی پیش میرفته از طرف شرکت پشتیبان هاست با من تماس گرفته اند که " سایتتون به شدت در حال مصرف CPU هست و به شدت بار روی MYSQL اضافه کرده و ما ناچاریم سایت را معلق کنیم"

طبق راهنمایی هایی که خودشون کردند، میگن احتمالا چون شما از قالب رایگان استفاده کردین قالب دارای BACK DOOR هست و از بیرون بهش دسترسی هست.

و این اشکال توسط شخصی خارجی ایجاد شده

ضمن تشکر از زحمات شما تا الان، در صورت امکان راهنمایی بفرمایید

لینک به دیدگاه

با سلام

دسترسی backdoor که اصلا ارتباطی با استفاده و فشار روی دیتابیس نداره !! سایتتون لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. رو بررسی کردم مورد خاصی نداره ! چندین احتمال وجود داره . احتمال اول اینکه قالب یا یکی از پلاگین های شما مشکل داشته باشه و بصورت پی در پی و مداوم در log گزارش ثبت کنه که این روند کمی به منابع آزار میرسونه و باید مشکل رو برطرف بفرمائید. احتمال دوم اینکه از پورت sql یا http در حال حملات تکذیب باشید که فشار روی منابع شما داره!

اگر قالبتون رو از بیست اسکریپت دریافت فرمودین احتمالا توسط منتشر کننده تست امنیتی شده و از صحتش اطمینان حاصل شده. حدالمقدور فایل log موجود در پوشه اصلی هاست رو بررسی بفرمائید و ببینید چه گزارشاتی ثبت شده!

همچنین جهت اطمینان از سلامت پلاگین ها و قالب افزونه زیر رو نصب و نتایج ارائه شده رو بررسی بفرمائید.

پاینده باشید.

• Like 2
لینک به دیدگاه

با سلام

دسترسی backdoor که اصلا ارتباطی با استفاده و فشار روی دیتابیس نداره !! سایتتون لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. رو بررسی کردم مورد خاصی نداره ! چندین احتمال وجود داره . احتمال اول اینکه قالب یا یکی از پلاگین های شما مشکل داشته باشه و بصورت پی در پی و مداوم در log گزارش ثبت کنه که این روند کمی به منابع آزار میرسونه و باید مشکل رو برطرف بفرمائید. احتمال دوم اینکه از پورت sql یا http در حال حملات تکذیب باشید که فشار روی منابع شما داره!

اگر قالبتون رو از بیست اسکریپت دریافت فرمودین احتمالا توسط منتشر کننده تست امنیتی شده و از صحتش اطمینان حاصل شده. حدالمقدور فایل log موجود در پوشه اصلی هاست رو بررسی بفرمائید و ببینید چه گزارشاتی ثبت شده!

همچنین جهت اطمینان از سلامت پلاگین ها و قالب افزونه زیر رو نصب و نتایج ارائه شده رو بررسی بفرمائید.

پاینده باشید.

با سلام

آدرس سایت testogas.com هست

قالب را هم از همین سایت گرفتم

یکی از اعضا به اسم آقا یا خانم ولتاژ برام در چند پست بالاتر گذاشته بودند.

من الان فایل لوگ را چک میکنم و همینجا میزارم

ممنون از شما

لینک به دیدگاه

با سلام

فایل لوگ را لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. اپلود کردم

من خودم سوادم نمیرسه

ممنون میشم شما بررسی بفرمایید

لینک به دیدگاه

خب در فایل لاگ کمی توجه کنید متوجه میشین که فشار اخیر روی حافظه سرور شما از طریق افزونه هایی مثل Essential Grid و... هستش ! خطوط رو از پایین به بالا بررسی کنید متوجه مشکلات موجود خواهید شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...