رفتن به مطلب

اسکریپت مدیریت مدارس Ekattor School Management نسخه 3

پست های پیشنهاد شده

با سلام

اسکریپت ذکر شده را از سایت دانلود کردم.

به راحتی نصب شد و مشکلی در شناخت دیتابیس و وصل شدن به آن را نداشت.

ولی در هنگام لاگین شدن .چند درصد پرمیکنه و ارور میده.

در حالی که اگر نام کاربری و رمز اشتباه وارد کنم به درستی تشخیص میده و میگه اشتباه هست.

ممنون میشم که یبار تست کنید و برای درست کردنش منو راهنمایی کنید.

با تشکر

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خدمت شما دوست عزیز

باید بهتون عرض بکنم که این اسکریپت ها کاملا مشکل دارن

شما اگه همون اول دموی اسکریپت رو م تست میکردی متوجه وجود مشکل در بخش های زیادیش میشدی

پیشنهاد میکنم اگه دانش آموز هستی یا مدیر مدرسه و یا مدیر آموزشگاه میخوای برای آموزشگاهتون وبسایت بسازی دست داخل جیبت بکنی و مقداری هزینه پرداخت بکنی

افراد زیادی هستن که سایت مدرسه طراحی میکنن اونم با کیفیت بسیار عالی و پیشرفته

اگه میخواستیمیتونم بهتون معرفی بکنم

قیمت های متعددد

کیفیت های متفاوت و...

لینک به دیدگاه

سلام خدمت شما دوست عزیز

باید بهتون عرض بکنم که این اسکریپت ها کاملا مشکل دارن

شما اگه همون اول دموی اسکریپت رو م تست میکردی متوجه وجود مشکل در بخش های زیادیش میشدی

پیشنهاد میکنم اگه دانش آموز هستی یا مدیر مدرسه و یا مدیر آموزشگاه میخوای برای آموزشگاهتون وبسایت بسازی دست داخل جیبت بکنی و مقداری هزینه پرداخت بکنی

افراد زیادی هستن که سایت مدرسه طراحی میکنن اونم با کیفیت بسیار عالی و پیشرفته

اگه میخواستیمیتونم بهتون معرفی بکنم

قیمت های متعددد

کیفیت های متفاوت و...

دوست عزیز بحث پرداخت وجه نیست و منم کار مدرسه نمیخوتم انجام بدم. این مورد برام جالب هست و دوست دارم ببینم ایراد این ارور چیه و چجوری میشه درستش کرد.

حتی اگه خود 20script نسخه خام و بدون دستکاری این رو داشته باشه و بتونه بهم بده خیلی خوب میشه که خودم بیام شرو کنم و نال کنمش.

لینک به دیدگاه

• 1 month پیش ...

عزیز جان مطمعن هستید که تمامی مراحل را به درستی انجام دادید چون من خودم نصب کردم و بدون مشکلی وارد شدم دقت کنید

من مراحل را میگم ببینید به درستی انجام داده اید

a.دقت کنید محتویات فایل ekattor 3.4 که برای ما مهمه نه محتویات فایل __MACOSX و شما فقط نیاز به اپلود کردن فایل ekattor 3.4 دارید.

1-اپلود کنید فایل دانلود شده را در درون دایرکتوری public_html

دقت کنید چون من دانلود کردم فایل zip نبود rar بود پس از حالت فشرده خارج و دوباره با فرمت zip فشرده کنید.

2-بعد از اپلود از حالت فشرده خارج کرده.

3-یک دیتا بیس mysql بسازید.

4-در دایرکتوری application وارد پوشه config شده و فایل database.php را ویرایش کنید

$active_group = 'default';$query_builder = TRUE;$db['default'] = array(   'dsn'    => '',   'hostname' => '',   'username' => '',   'password' => '',   'database' => '',   'dbdriver' => 'mysqli',   'dbprefix' => '',   'pconnect' => FALSE,   'db_debug' => TRUE,   'cache_on' => FALSE,   'cachedir' => '',   'char_set' => 'utf8',   'dbcollat' => 'utf8_general_ci',   'swap_pre' => '',   'encrypt' => FALSE,   'compress' => FALSE,   'stricton' => FALSE,   'failover' => array(),   'save_queries' => TRUE);

دقت کنید متن mysqli را به mysql تبدیل کنید.

5-سپس وارد دایرکتوری application پوشه config شده و فایل riotes را باز کرده

$route['default_controller'] = 'install';$route['404_override'] = '';$route['translate_uri_dashes'] = FALSE;

در خط 52 عبارت ‘install’ به ‘login’ تبدیل کنید .

6-حالا به سی پنل خود بروید و وارد phpmyadmin بشید سپس وارد دیتا بیسی که به این منظور ساخته اید شوید.

ec5v_szdc.png

و از تب بالا روی import کلیک کنید

rs2p_asdgvsd.png

سپس در پنجره باز شده مسیر وارد مسیر زیر شوید

پوشه Ekattor.School.Management.System.Pro.v3.4

پوشه ekattor 3.4

پوشه Ekattor School Management System Pro

پوشه uploads

و فایل install.sql که 145 کیلو بایت حجم داره رو انتخاب و اپلود کنید.

9eeu_sdfbdf.png

احتمالا شما این فایل install.sql با فایل ._install.sql اشتباه گرفتید.که باعث بروز این مشکل شده

یپی با نام و یوزر زیر وارد شوید.

Email: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

Password: 1234

لینک به دیدگاه

• 2 ماه پیش ...

دوستان وقتی با اسم دانش آموز وارد میشم ! تو بخش ریز نمرات ! نمره کل دانش آموزان کلاس رو نشون میده! راهی هست که فقط نمره خود دانش آموز رو نشون بده ! خیلی واجبههه برام ! کس ی هست کمک کنه ؟

لینک به دیدگاه

اگه میشد یکی از دوستان این اسکریپت رو فارسی کنه که خیلی عالی میشد.

من مقداری ازشو فارسی کردم ولی دیگه بیشتر از این وقت نداشتم که اسکریپت رو به طور کامل فارسی کنم.

لینک به دیدگاه

اگه میشد یکی از دوستان این اسکریپت رو فارسی کنه که خیلی عالی میشد.

من مقداری ازشو فارسی کردم ولی دیگه بیشتر از این وقت نداشتم که اسکریپت رو به طور کامل فارسی کنم.

داداش میتونی اون کارو کنی که دانش آموز نتونه نمره همکلاسیاشو ببینه ؟؟؟؟ خیلی واجبهههه !

لینک به دیدگاه

داداش میتونی اون کارو کنی که دانش آموز نتونه نمره همکلاسیاشو ببینه ؟؟؟؟ خیلی واجبهههه !

دوست عزیز؛

لطفا از جدید ترین نسخه اسکریپت استفاده کن که اکثر ایراداتش رفع شده و میتونی از طریق لینک زیر نسخه 3.4 رو از بیست اسکریپت دانلود کنی.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

در نسخه جدید تقریبا بیشتر مشکلات رفع شده و مشکلی که شما میگید برای من بوجود نیومده ولی اگه بازم مشکلی بود در خدمتم.

لینک به دیدگاه

اوکی فارسی شده هستش ؟

همانطور که در پست قبل گفتم متاسفانه فارسی نیست اما فارسی سازیش زیاد مشکل نیست و حتی با دانش کم از زبان برنامه نویسی میشه فارسیش کرد.

چون در نسخه جدید و در تنظیمات زبان میشه زبان جدید اضافه کرد و در تنظیمات زبان هم میشه راست چین و چپ چین بودن سایت رو مشخص کرد.

لینک به دیدگاه

وارد phpmyadmin بشید و در تیبل اکانت ها ، اکانت مربوط به مدیریت رو پیدا کنید و تغییر بدید .

• Like 3
لینک به دیدگاه

دوستان سوال اخرممم خیلیی فوریه ! من جای ایمیل دانش آموز اسمشونو وارد کردم ! اما سیستم میگه فقط باس ایمیل باشه ! راهی هست این مشکلو برطرف کنم ! یعنی نام کربری شه ججایه ایمیل و نیاز به ات ساین نباشه؟

لینک به دیدگاه

سلام.

اگه داخل phpmyadmin و دیتابیس مربوط به این اسکریپت ، در تیبل مربوط به دانش آموزان ، ایمیل اونها رو هم وارد کرده باشید میتونید با تغییر نام مشکل رو رفع کنید.

یعنی نام سطری که نام رو وارد کردید رو با فیلدی که ایمیل هست جابجا کنید

غیره این اگه ایمیل داخل دیتابیس نباشه نمیشه کاریش کرد

• Like 3
لینک به دیدگاه

درود ، آخرین ورژن این اسکریپت رو (اورجینال) داریم. فارسی سازی هم میشه . کسانی که تمایل به تغییرات دلخواه در اسکریپت هم هستند میتونن تماس بگیرن انجام میدیم.با تشکر

09374783440

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان کی می دونی اطلاعات اتصال به دیتابیش رو باید کجا وارد کنیم.ورژن سه بدون مشکل نصب شد ولی ورژن 3.4 با مشکل بر خوردم

لینک به دیدگاه

• 2 ماه پیش ...

دوستان یع مشکلی دارم ! مثلا وقتی میخام بک اپ دانش اموزان رو بزارم یا همون ثبت گروهی دانش اموزان و یا چند بخش دگ دیتابیس ارور رو میده

لینک به دیدگاه

Server error

500

The website encountered an error while retrieving لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. . It may be down for maintenance or configured incorrectly.

لینک به دیدگاه

Server error

500

The website encountered an error while retrieving لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. . It may be down for maintenance or configured incorrectly.

این خطا به علت timeout هست . یعنی مدت زمان انتظار برای ارسال و دریافت اطلاعات توسط اتصال اینترنت شما یا سرور ضعیف است .

یا اینترنت شما ضعف دارد یا سرور جهت انجام این کار قدرتمند نیست .

• Like 3
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...