رفتن به مطلب

افزونه بلاگ ریدر

sims30m3

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

ببخشید من اسکریپت بلاگ ریدر رو از اینجا دانلود کردم لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

نصب هم کردم

فقط برای ورود به پنل مدیریتت باید یوزر و پسورد چی وارد کنم ؟

لطفا راهنماییم کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 ماه پیش ...
  • 8 ماه پیش ...

با عرض سلام و خسته ناشید خدیمت شما هموطن عزیزم امید وارم سال خوبی را در پناه پروردگار یکتا اغاز کرده باشید می خواستم سوال کنم من این اسکریپت رو دانلود کردم بعد نصب کردم ولی مشکل دارم اینکه نمی دونم وارد کنترول پنل بشم این اسکریپت اصلا کنترل پنل داره که بشه کارایی انجام داد چون در صفه وب سایت هیچ جایی برای ورود نیست این یکی و سوال دیگرم این که اگر کنترول پنل ندار در قسمت هاست دامنه کجا بایستی تبلیغات گذاشت و کجا مطالب رو حذف کرد متشکر می شم اگر پاسخ بدید .

اینم ادرس سایت دوست داشتید یک نگاه بندازید به من بگید اگر پاسخی بدهید یک دنیا ممنون میشم متشکرم . atardownload.ir

لینک به دیدگاه

اینو بزن

dklhjfkhd

ldksjfsklfjdskl

با عرض سلام و خسته ناشید خدیمت شما هموطن عزیزم امید وارم سال خوبی را در پناه پروردگار یکتا اغاز کرده باشید می خواستم سوال کنم من این اسکریپت رو دانلود کردم بعد نصب کردم ولی مشکل دارم اینکه نمی دونم وارد کنترول پنل بشم این اسکریپت اصلا کنترل پنل داره که بشه کارایی انجام داد چون در صفه وب سایت هیچ جایی برای ورود نیست این یکی و سوال دیگرم این که اگر کنترول پنل ندار در قسمت هاست دامنه کجا بایستی تبلیغات گذاشت و کجا مطالب رو حذف کرد متشکر می شم اگر پاسخ بدید .

اینم ادرس سایت دوست داشتید یک نگاه بندازید به من بگید اگر پاسخی بدهید یک دنیا ممنون میشم متشکرم . atardownload.ir

لینک به دیدگاه

• بله پنل مدیریتی داره ولی بهتره ازش استفاده نکنین چون الگوریتم جدید گوگل متغییر هس و این موردهارو + جلوه نمیده

• برای ویرایش باید از فایل های اسکریپت که با فرمت html هسن استفاده کنین

• من پیدا نکردم اسکریپتش رو ادرس دانلود اسکریپت رو . چند مورد بود که باگ داش /// بدین لطفا ادرس دانلود رو تا بررسی کنیم

لینک به دیدگاه

• بله پنل مدیریتی داره ولی بهتره ازش استفاده نکنین چون الگوریتم جدید گوگل متغییر هس و این موردهارو + جلوه نمیده

• برای ویرایش باید از فایل های اسکریپت که با فرمت html هسن استفاده کنین

• من پیدا نکردم اسکریپتش رو ادرس دانلود اسکریپت رو . چند مورد بود که باگ داش /// بدین لطفا ادرس دانلود رو تا بررسی کنیم

خیلی ممنونم اینم لینک دانلودش لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. یک چیز دیگه می خواستم ببینم برای گذاشتن امارگیر چه کار باید بکنم قسمت ادز رفتم کد امار گیر رو گذاشتم ولی انگار نه انگار

لینک به دیدگاه

• بسبیار خب
  • برای بخش ادمین برین اینجا
  • لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• جهت عوض کردن یوزر و پسوردم برین از هاست و phpmyadmin خواسین اگر عوض کنین
  • برای گزاشتن امارگیر هم برین به تنظیامات استایل و بزارین کدش رو

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...