رفتن به مطلب

ایجاد توضیحات متا از محتوا (سئو وردپرس)

پست های پیشنهاد شده

• مدیریت کل سایت

به طور پیش فرض وردپرس یک برچسب <meta description> به وبلاگ خود اضافه کرده است. در حالی که لازم نیست. برخی از کارشناسان SEO اصرار دارند که این برچسب برای SEO سایت شما مهم است. در اینجا یک کد ساده برای انجام این کار وجود دارد.

1405421525051.jpg

کد زیر را به فایل functions.php خود اضافه کنید:

function create_meta_desc() {   global $post;if (!is_single()) { return; }   $meta = strip_tags($post->post_content);   $meta = strip_shortcodes($post->post_content);   $meta = str_replace(array("\n", "\r", "\t"), ' ', $meta);   $meta = substr($meta, 0, 125);   echo "<meta name='description' content='$meta' />";}add_action('wp_head', 'create_meta_desc');

• Like 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 10 ماه پیش ...
  • 1 year پیش...
  • 6 ماه پیش ...

سلام دوستان کسی در مورد سئو چیزی میدونه منظورم اینه که کسی قیمت دستش هست چون من یه سایت دارم که میخوام سئوش کنم با یه شرکتی حرف زدم اونام یه قیمت دادن با چند تا نمونه کار

من که چیز خاصی نفهمیدم نمونه کار ها شون از نظرظاهری خیلی قشنگن فقط من نمیدونم سئو شون خوبه یا نه یا اصلا این شرکت تو این زمینه صاحب نامه یا خیر اگه کسی از دوستان تو زمینه سئو تخصص داره منو راهنمایی کنه من اردس این شرکت رو بهتون میدم برید ببینید

ویرایش شده توسط مهمان
لینک به دیدگاه

سلام دوستان کسی در مورد سئو چیزی میدونه منظورم اینه که کسی قیمت دستش هست چون من یه سایت دارم که میخوام سئوش کنم با یه شرکتی حرف زدم اونام یه قیمت دادن با چند تا نمونه کار

من که چیز خاصی نفهمیدم نمونه کار ها شون از نظرظاهری خیلی قشنگن فقط من نمیدونم سئو شون خوبه یا نه یا اصلا این شرکت تو این زمینه صاحب نامه یا خیر اگه کسی از دوستان تو زمینه سئو تخصص داره منو راهنمایی کنه من اردس این شرکت رو بهتون میدم برید ببینید

دوستان این چند تا از نمونه کار هاشونه نمونه1 نمونه2 نمونه3 نمونه4 نمونه5 نمونه6 نمونه 7اگه کسی تو این حوضه صاحب نظره این ادرس ایمیل منه لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. متونه بهم ایمیل بده و راهنماییم کنه با تشکر

ویرایش شده توسط مهمان
لینک به دیدگاه

دوستان این چند تا از نمونه کار هاشونه نمونه1 نمونه2 نمونه3 نمونه4 نمونه5 نمونه6 نمونه 7اگه کسی تو این حوضه صاحب نظره این ادرس ایمیل منه لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. متونه بهم ایمیل بده و راهنماییم کنه با تشکر

• درود

• لطفا تبلیغات درپست ها نکنید دوست عزیز پاکساززی شد و پست فوق بسته شد

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...