رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سایت پلاگین یاب

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

 

در مجموعه پلاگین یاب سعی شده است به نیازهای جامعه وبمستران فارسی زبان (از جمله افزونه و پوسته های وردپرس) پاسخ داده شود.

پلاگین یاب چیست؟

دامنه Pluginyab.ir در تاریخ 5 فروردین 1400 خریداری و جهت راه اندازی وب سایتی رایگان برای توسعه دهندگان وب فارسی رزرو شد. کار طراحی سایت پلاگین یاب در خرداد سال 1400 شروع گردید و پس از طراحی و راه اندازی اولیه در تاریخ 1 تیر 1400 به صورت رسمی راه اندازی و در کنسول جستجوگر گوگل ثبت شد.

هدف از راه اندازی پلاگین یاب دسترسی و دانلود فایل های مورد نیاز وب مستران است. پلاگین یاب و تمام مجموعه های آن برای اطمینان خاطر کاربران و بازدیدکنندگان (به جهت رعایت قوانین سایبری ایران) با دامنه ملی ir ثبت شده. همچنین تمام دامنه های زیر نظر مالک پلاگین یاب توسط شناسه یکتا در پژوهشگاه دانش های بنیادی (سامانه ایرنیک و ثبت دامنه های کشوری ایران) تایید هویت رسمی گردیده است.

هزینه های پلاگین یاب

تمام امکانات سایت پلاگین یاب به صورت کاملا رایگان و به صورت دائمی در دسترس می باشد. به این صورت که هیچ نوع فروشگاهی در سایت طراحی و راه اندازی نشده است. در صورت قرار گیری پرداخت اختیاری (دونیت) هیچ اجباری به پرداخت صورت نخواهد گرفت.

پلاگین یاب برای چه کسانی مفید است؟

بیشتر استفاده کنندگان سایت وب مسترانی هستند که با سیستم مدیریت محتوای وردپرس سایت های خود را طراحی می کنند. البته ناگفته نماند که هدف سایت تنها بر روی وردپرس نیست و به صورت موازی برای تمام روش های طراحی سایت پیش میرود. با این حال بیشتر مراجعه کنندگان سایت برای  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  به سایت مراجعه می کنند.

--------------------------------------------------------

لطفا افزونه های مورد نظرتون رو از راه های ارتباطی زیر درخواست بدین.
 

ایمیل :  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

تلگرام :  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

اینستاگرام :  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

 

ویرایش شده توسط darmasirezohoor
اضافه نمودن ایمیل
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
×
×
  • اضافه کردن...