رفتن به مطلب

شرکت حمل و نقل اسپیدی


پست های پیشنهاد شده

برای ترخیص یک محموله در گمرک چه وظایفی باید پرداخت شود؟

اگر در حال ارسال محصولات به سرتاسر جهان هستید، احتمالاً با لیست طولانی مالیات ها و هزینه هایی که باید بپردازید تا محصول خود را از نقطه A به نقطه B بپردازید، آشنا هستید. در این لیست چیزی به نام عوارض وجود دارد. اکثر کشورها از واردکننده می خواهند که عوارض (که تعرفه نیز نامیده می شود) و مالیات بر واردات خود بپردازد. لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

نرخ ها بسته به نوع محموله و سیاست های کشور از صفر تا 20 درصد یا بیشتر متغیر است. انواع مختلف کالاها مشمول نرخ‌های متفاوتی هستند که معمولاً هزینه آن بر اساس وزن، حجم یا ترکیبی از هر دو محاسبه می‌شود.

بهترین راه برای برآورد وظایف، درک و استفاده از جدول تعرفه هماهنگ (HTS) برای کشور مورد نظر است. 3 اما تمرکز شما باید روی ایجاد و فروش اجناس خود باشد - نه یادگیری حقایق و ارقام خارج از چرخ خانه. با تمرکز بر نقاط قوت خود و اجازه دادن به یک مدافع و یک متخصص برای برآورد وظایف، بهترین فرصت را به کسب و کار خود بدهید. اگر با Zee ارسال می کنید، به لطف سال ها تجربه ما می توانیم محاسبات مالیاتی و مالیاتی بسیار دقیق را برای شما ارائه دهیم.
چه کسی کارهای اداری و پرداخت های مورد نیاز برای ترخیص کالا از گمرک را انجام می دهد؟

معمولاً مسئولیت رسیدگی به مدارک و پرداخت ها در طول فرآیند واردات به عهده واردکننده رکورد است. با این حال، این می تواند به اینکوترم های مورد استفاده بستگی داشته باشد.


چه زمانی ترخیص کالا از گمرک لازم است؟

ترخیص کالا از گمرک برای کلیه محموله های بین المللی کالاهای تجاری الزامی است. بنابراین، اگر کسب‌وکاری هستید که به دنبال واردات و/یا صادرات محصولات هستید، باید تمام اسناد مربوطه را آماده داشته باشید تا مأموران گمرک بررسی کنند.
فرآیند ترخیص کالا از گمرک: توضیح داده شده است

برای ترخیص کالا از گمرک چهار مرحله کلیدی وجود دارد:
1. بازرسی اسناد


2. محاسبه مالیات و عوارض

 

     هزینه های حمل و نقل - انتخاب یک ارائه دهنده حمل و نقل قابل اعتماد و مذاکره در مورد نرخ های خوب می تواند دشوار باشد. هر پنی به حساب می آید و هدر دادن هر یک از سکه های شما برای ارائه دهندگان حمل و نقل نامعتبر ممکن است رشد کسب و کار شما را در دراز مدت کند کند.

     بسته بندی – واردات شما راه بسیار زیادی در پیش رو دارد، بنابراین مطمئن شوید که کالاهای شما برای یک سفر طولانی و صخره ای به کشور مقصد آماده هستند. هنگامی که به خانه جدید می روند، بارها مورد رسیدگی قرار می گیرند. متعادل کردن محافظت با ظاهر ممکن است دشوار باشد، اما جزئیات مهمی است که باید به آن تسلط داشت.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
×
×
  • اضافه کردن...