رفتن به مطلب

هزینه طراحی نرم افزار موبایل چقدر است؟


hesam

پست های پیشنهاد شده

هزینه طراحی یک اپلیکیشن معمولاً به ازای هر پروژه متفاوت است و به عوامل مختلفی وابسته است. برخی از عوامل کلیدی که می‌توانند هزینه طراحی اپلیکیشن را تحت تأثیر قرار دهند عبارت‌اند از:

 1. اندازه و پیچیدگی اپلیکیشن: اگر اپلیکیشن شما دارای بیشترین امکانات و پیچیدگی‌ها باشد، هزینه طراحی آن احتمالاً بیشتر خواهد بود.
  امکاناتی مانند, درگاه پرداخت, ارتباط بی درنگ, استفاده از پایگاه داده های مختلف, و… همه این موارد در تعیین قیمت تاثیر گذار است.
 2. پلتفرم‌های هدف: اگر شما می‌خواهید اپلیکیشن را برای چندین پلتفرم مختلف مانند iOS و Android طراحی کنید، هزینه طراحی احتمالاً بیشتر خواهد بود.
 3. طراحی UI/UX: طراحی ظاهر و تجربه کاربری اپلیکیشن نقش مهمی در هزینه طراحی دارد. طراحی UI/UX حرفه‌ای معمولاً هزینه بیشتری دارد.
  طراحی رابط کاربری برنامه یا همان UI در واقع نحوه طراحی و گرافیک اپلیکیشن است که کاربر نهایی آن را مشاهده میکند. این کار نیاز به متخصص UI/UX دارد که ابتدا این طراحی را انجام دهد و سپس برنامه نویس موبایل آن را تبدیل به کدهای مورد نیاز کند.
   
 4. امکانات و ویژگی‌های اضافی: اگر شما امکانات و ویژگی‌های اضافی به اپلیکیشن اضافه می‌کنید مانند پرداخت آنلاین، نقشه‌ها، پیام‌رسان و …، هزینه طراحی احتمالاً افزایش می‌یابد.
 5. محل قرارگیری تیم توسعه: هزینه طراحی اپلیکیشن ممکن است بسته به محل قرارگیری تیم توسعه متغیر باشد. در برخی مناطق هزینه کارکنان برنامه‌نویسی کمتر است و در برخی مناطق بیشتر است.
 6. توافق با توسعه‌دهندگان: هماهنگی و توافق میان شما و تیم توسعه‌دهنده نیز تأثیر زیادی بر روی هزینه طراحی اپلیکیشن دارد.
 7. زمان طراحی و توسعه: مدت زمانی که برای طراحی و توسعه اپلیکیشن نیاز است نیز تأثیری بر روی هزینه دارد. زمان بیشتر معمولاً هزینه بیشتری نیز دارد.

به طور کلی، هزینه طراحی یک اپلیکیشن به موارد فوق و بیشتر بستگی دارد. برای اطلاع از هزینه دقیق طراحی اپلیکیشن خود، بهتر است با تیم طراحی و توسعه مشورت کنید تا بتوانند بر اساس نیازها و پیچیدگی‌های پروژه، هزینه مناسبی را برای شما محاسبه کنند.


منبع: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
×
×
 • اضافه کردن...