رفتن به مطلب

مشکل افزونه گرافیست

پست های پیشنهاد شده

راستش من خودم میخوام یه سایت داشته باشم که توش سفارشاتی مثل طراحی اعلامیه های فوت و کارت ویزیت و تراکت های تبلیغاتی و ... بگیرم و مشتری بعد از سفارش به صفحه منتقل شه که اطلاعات کار خواسته شده اش رو بنویسه و برای من توی سایت بیاد و بعد از تایید من کار شروع بشه و تصویری تار از کار به نمایش در بیادکه مشتری بعد از پرداخت در درگاه اینترنتی عکس واقعی به نمایش در بیاد با فرمت های معتبر عکس و در صورتی که مشتری خواسته باشه فایل لایه بازش در اختیارش قرار بگیره راستش نمیخوام

افزونه ها یا قالبی وجود ندارد که این قابلیت را داشته باشد؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در در ۱۴۰۲/۳/۴ در 20:45، erfan135511 گفته است :

راستش من خودم میخوام یه سایت داشته باشم که توش سفارشاتی مثل طراحی اعلامیه های فوت و کارت ویزیت و تراکت های تبلیغاتی و ... بگیرم و مشتری بعد از سفارش به صفحه منتقل شه که اطلاعات کار خواسته شده اش رو بنویسه و برای من توی سایت بیاد و بعد از تایید من کار شروع بشه و تصویری تار از کار به نمایش در بیادکه مشتری بعد از پرداخت در درگاه اینترنتی عکس واقعی به نمایش در بیاد با فرمت های معتبر عکس و در صورتی که مشتری خواسته باشه فایل لایه بازش در اختیارش قرار بگیره راستش نمیخوام

افزونه ها یا قالبی وجود ندارد که این قابلیت را داشته باشد؟

اگر در وردپرس میخواین این کار انجام بدید:

چیزی که میخواین متشکل از فرم و شرط برای فرم و سایت هست.یک فرم ساز پیدا کنید و چیزایی که گفتید رو روش پیاده کنید و سپس بعد شروطی که براش میخواین رو اعمال کنید و همینطور برای سایت.

البته برای محدودیتای که ذکر کردید باید کدنویسی انجام بشه.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...