رفتن به مطلب

مشکل ایجاد ایمیل خودکار برای کاربران ثبتنام در وردپرس

پست های پیشنهاد شده

من از بوکلی استفاده میکنم
کاربرای سایت با دیجیتس ثبتنام میکنن و با شماره موبایل عضو میشن،در واقع نام کاربریشون شماره موبایل هست
حالا وقتی در بوکلی میخوان رزرو کنند ازشون ایمیل میخواد و چون کاربرا با موبایل ثبتنام کردن ایمیل ندارند.
حالا بحث اینه که چه کد یا افزونه ای هست که بزنم و هنگام ثبتنام با دیجیتس ایمیل هم برا کاربرا خودکار بر اساس نام کاربریشون ایجاد بشه

ممنون میشم کمک کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 11 ساعت قبل، moein921 گفته است :

من از بوکلی استفاده میکنم
کاربرای سایت با دیجیتس ثبتنام میکنن و با شماره موبایل عضو میشن،در واقع نام کاربریشون شماره موبایل هست
حالا وقتی در بوکلی میخوان رزرو کنند ازشون ایمیل میخواد و چون کاربرا با موبایل ثبتنام کردن ایمیل ندارند.
حالا بحث اینه که چه کد یا افزونه ای هست که بزنم و هنگام ثبتنام با دیجیتس ایمیل هم برا کاربرا خودکار بر اساس نام کاربریشون ایجاد بشه

ممنون میشم کمک کنید

سلام دوست گرامی ، ایمیل پیشفرض ی که خود افزونه تعریف میکنه  یک sample هستش  ، یعنی مثلا     0912345678@gmail.com    به این صورت .

مشکل رو اینطوری میتونید حل کنید، در هنگام ثبت نام فیلد ایمیل رو قرار بدید که کاربر موقع ثبت نام حتما ایمیل رو درج کنه و اون فیلد رو  * ستاره دار ( ضروری)  کنید که  کاربر حتما ایمیل رو پر کنه  ، در قسمت توضیحات ثبت نام هم بنویسید که درج ایمیل به دلیل پیگیری رزرو   ضروری است .

• Like 1
لینک به دیدگاه

ممنون اما این مشکل ما رو حل نمیکنه

اتفاقا ما دیجیتس رو نصب کردیم که ایمیل دیگه استفاده نکنیم چون کاربرهای ما عموم جامعه هستن و اکثرا ایمیل ندارند یا یادشون نیست و کلا میخوام روال سایتهای نوبت دهی مثل دکتر دکتر یا دکتر تو که فقط با شماره تلفن هستن رو در سایتمون پیاده کنیم

لینک به دیدگاه

• 3 هفته پیش...
در در ۱۴۰۲/۲/۳۰ در 10:08، moein921 گفته است :

ممنون اما این مشکل ما رو حل نمیکنه

اتفاقا ما دیجیتس رو نصب کردیم که ایمیل دیگه استفاده نکنیم چون کاربرهای ما عموم جامعه هستن و اکثرا ایمیل ندارند یا یادشون نیست و کلا میخوام روال سایتهای نوبت دهی مثل دکتر دکتر یا دکتر تو که فقط با شماره تلفن هستن رو در سایتمون پیاده کنیم

یا باید افزونه اختصاصی براتون بنویسند  یا اینکه  اون عزیزی که افزونه  رو در مارکت ایرانی گذاشته بهشون بگید براتون اختصاصی سازی کنه ( البته بعید میدونم کمک کنند چون خیلی سرسخت هستند توی پاسخگویی و من همیشه خودم بحثم میشه باهاشون ) 

راهکار ش هم من گفتم بهتون میتونید پیش فرض ایمیل رو تغییر بدید و مثلا   اگر اسم سایت شما   yourname.com هست  پیش فرض ایمیل رو  تغییر بدید به mobile@yoursite.com  به کاربر هم اعلام کنید ایمیل ورود شما    این هست  mobile@yoursite.com

ولی اینکه  مثلا  سیستم اتوماتیک برای هرکاربر ایمیل  بسازه  اون هم واقعی !  من خودم ندیدم  ، چون این حق دسترسی از سمت هاست هست که میشه ایجاد ایمیل کرد .

ویرایش شده توسط okhovat
  • Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...