رفتن به مطلب

اسکریپت تالار گفتمان

axel

پست های پیشنهاد شده

باسلام و وقت بخیر
لطفا بهترین اسکریپت تالار گفتمان را معرفی فرمایید
اسکریپت انجمن ساز پیشرفته IPS Community Suite نسخه 4.5.4 رو نصب کردم داخل توضیحات ذکر شده "فارسی ساز اسکریپت درون فایل موجود است بعد از نصب آن را بارگذاری کنید" لطفا بیشتر راهنمایی فرمایید. سپاس

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام وقت بخیر

اسکریپت IPB یا همون IPS تقریبا میشه گفت بهترین اسکریپت موجود انجمنه.

داخل پکیج دانلودی باید یه فایل XML برای زبان باشه. کافیه بعد از نصب انجمن وارد پنل مدیریت بشید و از منوی Look & Feel وارد Manage Languages بشید. یک قسمت به نام Import هست که اگه واردش بشید بخش Import Language XML رو می بینید. اون فایل XML زبان رو از اینجا وارد کنید.

اگر هم فایل XML نبود یا پیداش نکردید یا منشکل داشت، توی سایت های فارسی فارسی سازش هست کافیه توی گوگل سرچ کنید

• Like 2
لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۲/۲۰ در 12:19، axel گفته است :

باسلام و وقت بخیر
لطفا بهترین اسکریپت تالار گفتمان را معرفی فرمایید
اسکریپت انجمن ساز پیشرفته IPS Community Suite نسخه 4.5.4 رو نصب کردم داخل توضیحات ذکر شده "فارسی ساز اسکریپت درون فایل موجود است بعد از نصب آن را بارگذاری کنید" لطفا بیشتر راهنمایی فرمایید. سپاس

اگر  پولی مد نظرتون باشه  vbulletin ، نسخه های  دیگه هم  من استفاده کردم Mybb  و   phpBB 
من از هرسه این  سیستم ها استفاده کردم ، به شخصی ویبلوتین رو پیشنهاد میکنم ولی نسخه ایرانی اون به دلیل بی مهری دوستان ایرانی  تعطیل شد ،  mybb هم عالیه ، انجمن ایرانی دارند و ساپورت میکنن از نظر مشکلات phpbb هم  بد نیست .   IPS هم شخصا استفاده کردم  ، البته بسته به نظر شما  پیشنهاد میکنم هر کدام که قالب های زیبایی داشتند انتخاب کنید .

کاربر بیشتر به قالب سایت نگاه میکنه و جذابیت ش در اصل.

بهترین باشید

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...