رفتن به مطلب

مشکل مشکل افزونه yoast seo premium

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب متاسفانه من زمانی که اومدم وردپرس را بروز رسانی کنم افزونه ها رو نیز بروز رسانی کردم الان مشکلی که دارم اینه که افزونه وردپرس سئو من از همین سایت شما نسخه قدیمی گرفته بودم و در بخش نوشته های سایت من دیگه نشون داده نمیشه. من نسخه قبلی رو تو هاستم داشتم هرکاری کردم جایگزینشم کردم اما بازم نشون داده نمیشه. 

از طرفی وردپرس گیر داده میگه بایستی نسخه php سایت را بالا ببری وقتی بالا میبرم سایت کلا نشون داده نمیشه و یک خطای مهم در وردپرس میگیره من حدس میزنم مشکل از افزونه سئو هست چه راهی پیشنهاد می کنید که این افزونه سئو نسخه جدید باشه و از طرفی با نسخه ورژن پی اچ پی به مشکل نخوره .

تو عکسی که پیوست کردم مشخصه اصلا باکس ها باز نمیشه ممنون میشم راهنمایی کنید تا این مشکل من حل بشه و سئو سایت به مشکل نخوره

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام وقت بخیر

برای دانلود آخرین نسخه که می تونید از اینجا دانلود کنید:

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

نمایش ندادن باکس هم ربطی به نسخه PHP نداره، به احتمال زیاد مشکل و تداخل جاوا اسکریپت هست. اگه همه چیزتون آپدیت هست و این مشکل وجود داره احتمالا با نصب آخرین نسخه Yoast مشکلتون حل میشه. اگه قالبتون کدهای داخل فانکشن قدیمی داشته باشه ممکنه باعث تداخل شده باشه.

در چنین صورتی اگه مشکلتون حل نشد، افزونه هاتون رو همه غیرفعال کنید و فقط Yoast رو فعال نگهدارید. تست کنید مشکل حل میشه یا نه. اگه همچنان افزونه باز نشد یعنی افزونه هاتون اوکی هستن و باید قالب رو تست کنید. یکبار قالب رو به قالب پیش فرض وردپرسی مثلا دوهزار و بیست تغییر بدید و تست کنید. اگه باکس باز شد، مشکل از قالب هست که جاوا اسکریپت هایی وارد صفحه افزودن مطلب می کنه که باعث بهم خوردن سایر جاوا اسکریپت ها میشه و باید قالب رو هم آپدیت کنید و اگه اختصاصی هست باید با طراحش صحبت کنید آپدیتش کنه.

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...