رفتن به مطلب

دوستان میخام سی شارپ یاد بگیرم دوره معرفی کنید لطفا

پست های پیشنهاد شده

سلام ، میخام برنامه نویسی سی شارپ یاد بگیرم ، تو گوگل سرچ کردم ده تا دوره مختلف از سایت های مختلف بودن ، تاپ لرن و توسینسو و فرانش و فرادرس و ... تجربش رو دارید؟ کسی میتونه بگه تجربه کدومشون رو دارید درست برم جلو ؟ ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام وقت بخیر

ببینید این زبان برنامه نویسی در اصل محتواش یکی هست. شما توی همین سایت هایی که گفتید توی بخش نظرات و دیدگاه ها ببینید نظر سایر افرادی که اون دوره رو گرفتن چی هست. آیا از نحوه آموزش دوره راضی بودن یا خیر.

چون هر مدرس طبق دستورالعمل خودش آموزش میده. ببینید توی این سایت ها کدوم یکی از دوره ها نظرات مثبت بیشتری گرفته. مخصوصا افرادی که هیچ آشناییتی با این زبان نداشتن و با اون دوره تونستن به جاهایی برسن از لحاظ کسب دانش.

و توی این بحث متاسفانه نباید روی توضیه یک نفر اکتفا کنید. برای مثال اگر من بیام بگم فلان دوره از فلان سایت کیفیت خوبی داره دلیل نمیشه واقعا شما بتونید با محتوای اون آموزش ارتباط برقرار کنید. من خودم برنامه نویس هستم و با این زبان آشناییت دارم و اگه بخوام یک دوره رو معرفی کنم طبق سرفصل ها نهایتا می تونم ببینم کدوم دوره کامل تر هست ولی چون محتوای همشون یکیه و تنها تفاوتش نحوه ی ارائه آموزش داخل دوره توسط مدرس هست، نمیتونم بگم دقیقا کدومشو شرکت کنید.

باید خودتون بشینید توضیحات دوره ها، سرفصل ها و بازخوردها و نظرات دوره های سایت های مختلف رو مقایسه کنید و ببینید کدوم یکی از اونها مناسب شماست و سایر افرادی که از نظر سطح دانش و آشنایی با این زبان مشابه خودتون هستن، با اون دوره تونستن کاری از پیش ببرن یا خیر.

برای سایر زبان ها هم همین مساله صدق می کنه. بهترین حالت یادگیری شرکت در دوره های حضوری هست ولی خب به دلایل مختلفی دوره های حضوری خیلی کمی برای این زبان های برنامه نویسی وجود داره و هزینه هاشونم بالاست ولی درصد یادگیری داخل جلسات حضوری بهتره. هر جا که نتونستید موضوع رو بفهمید می تونید سوال کنید و ایرادتون رو همون لحظه رفع کنید. چون توی کدنویسی و برنامه نویسی اگر شما یک مرحله رو درست متوجه نشید، فهمیدن و ارتباط دادن سایر سرفصل های دوره براتون خیلی سخت میشه و باعث میشه باقی دوره رو کلا دیگه نفهمید. 

واسه همین انتخاب یک دوره از پیش آماده شده داخل سایت ها رو باید با حساسیت انجام داد مگر اینکه از نظر هزینه مشکلی نداشته باشید و بخواین دوره سایت های مختلف رو خریداری کنید و هر کدوم رو جداگانه ببینید. چون ممکنه توی دوره یکی از سایت ها، اون موضوعی که کامل متوجه نشدید رو بیشتر و واضح تر توضیح داده باشن.

یا اینکه بگردید ببینید سایتی یا آموزشگاهی دوره آنلاین و زنده برگزار میکنه یا خیر و داخلش شرکت کنید. اینطوری تقریبا میشه گفت مثل همون جلسات حضوری میشه.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...