رفتن به مطلب

ایندکس نشدن سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام

سایتم فقط صفحه اصلیش ایندکس شده: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

صفحاتی که مشکل نداشتن هم ایندکس نشده،صفحاتی که مشکل داشتن رو رفع کردم.

اکثرا خطای Discovered مشاهده میشه برای صفحات مشکل دار

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام وقت بخیر

مشکلات خود سایت یه طرف قضیه هست، مشکل اصلی این سایت اینه که توسط گوگل اسپم شناسایی شده! با API گوگل که اسکن کردم متوجه شدم اینو. دلیل اسپم شدن هم اینه که برای سایت تازه تأسیس 10 هزار تا بک لینک ثبت شده در صورتی که این کار بزرگ ترین اشتباهیه که برای یه سایت تازه تأسیس میشه انجام داد یعنی خریدن بک لینک در تعداد بالا برای ابتدای کار.

تا 6 ماه اول 200 تا بک لینک باکیفیت با آتوریتی بالا کافیه. بعد از اون که مطالب توی گوگل ایندکس شدن در صورتی که احساس شد مطالب توی نتایج گوگل نمیان میشه بک لینک بیشتر خرید. دامین توی لیست سیاه گوگل قرار گرفته و دقیق مشخص نیست از لیست سیاه درمیاد یا خیر.

• Like 2
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Masih گفته است :

سلام وقت بخیر

مشکل اصلی این سایت اینه که توسط گوگل اسپم شناسایی شده! با API گوگل که اسکن کردم متوجه شدم اینو. دلیل اسپم شدن هم اینه که برای سایت تازه تأسیس 10 هزار تا بک لینک ثبت شده

چطوری اسکن کردید بی زحمت اگه سایت یا آموزشی براش هست بفرمایید

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، tag1 گفته است :

دامین رو باید عوض کنم؟آیا میشه از لیست سیاه خارج کرد؟

دو راه دارید یا دامین عوض کنید یا چند ماه باید صبر کنید ببینید گوگل دامین رو از لیست سیاه خارج می کنه یا خیر.

در 31 دقیقه قبل، pedram70 گفته است :

چطوری اسکن کردید بی زحمت اگه سایت یا آموزشی براش هست بفرمایید

یه برنامه اختصاصی هست که با API پرمیوم گوگل کنسول نوشتم و بیشتر برای مشتری ها اسکن انجام میدم.

اطلاعی ندارم سایت یا ابزاری برای اینکار هست یا خیر. توی گوگل سرچ کنید Google blacklist spam checker tool

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلام مجدد

من دامنه رو هم تغییر دادم بدون لینک دادن و بک لینک ولی یک هفتست صفحات دیگه از دامنه جدید ایندکس نشده: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

فقط در بخش سایت مپ خطای Sitemap could not be read نشون داده میشه.

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، tag1 گفته است :

فقط در بخش سایت مپ خطای Sitemap could not be read نشون داده میشه.

سلام

چک کنید سایت مپ مشکلی نداشته باشه. با ابزار  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  چک کنید

+ دامین تازه تاسیس دیر ایندکس میشه

البته ممکنه کدنویسی سایت هم مشکل داشته باشه اونم باید بررسی کنید دونه دونه فایل های سایت رو

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...