رفتن به مطلب

درخواست اسکریپت تبلیغات بنری (تبادل بنر)

پست های پیشنهاد شده

اسکریپت تبادل بنر یا همون پرداخت در ازای نمایش بنر و کلیک بر روی آن

به شخصه هیچ اسکریپت فارسی پیدا نکردم و در اسکریپت های موجود در اینترنت هم نسخه کاملی برای فارسی سازی و افزودن درگاه ایرانی پیدا نکردم

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید اگه بدون دیتابیس هم باشه مشکلی نیست خوبه

باتشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام. اسکریپت در این زمینه زیاده ولی خب باید هم فارسی سازی کنید و هم درگاه پرداخت بهش اضافه کنید. اسکریپت آماده ای براش وجود نداره.

یه اسکریپت در این سبک پیدا کنید و توی پونیشا درخواست بدید یکی براتون کارهاشو با هزینه انجام بده چون رایگان چیزی پیدا نخواهید کرد

لینک به دیدگاه

دوستان من اینو نصب کردم فقط بنر پیش فرض رو نمایش میده مشکل از کجاست یکی تست کنه و نتیجه رو در این تاپیک اعلام کنه

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ در 23:37، Masih گفته است :

سلام. اسکریپت در این زمینه زیاده ولی خب باید هم فارسی سازی کنید و هم درگاه پرداخت بهش اضافه کنید. اسکریپت آماده ای براش وجود نداره.

یه اسکریپت در این سبک پیدا کنید و توی پونیشا درخواست بدید یکی براتون کارهاشو با هزینه انجام بده چون رایگان چیزی پیدا نخواهید کرد

سلام مجدد اقای مسیح مطلبی که هست اینه که پونیشا زیر 120 هزار تومان قبول نمیکنه

مگه این اسکریپت تست و راهنماییش چقدر هزینه میخواد

من همین جا از هر کدام از دوستان بیست اسکریپتی درخواست میکنم

با تشکر 

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ در 03:36، anjoman.db گفته است :

سلام مجدد اقای مسیح مطلبی که هست اینه که پونیشا زیر 120 هزار تومان قبول نمیکنه

سلام وقت بخیر

اضافه کردن درگاه پرداخت به یک اسکریپت خودش  حداقل 500 هزار تومن هزینه داره. حالا فارسی سازی و راستچین کردن هم اگه بخواین دیگه هزینه بالاتر میره.

این جوابی هم که دارم میدم برای سوال قبلیتون هست.

توی پونیشا کسی تست اسکریپت انجام نمیده. روی هاست آنلاین اجراش کنید اسکریپت رو (توی سابدامین مثلا) بعد یه پروژه باید تحت عنوان عیب یابی و رفع باگ اسکریپت بزنید و خب بودجه هم حداقل 200 هزار تومن نیازه تازه باید خوش شانس باشید با این مبلغ فریلنسر پیدا بشه.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...