رفتن به مطلب

نصب اسکریپت rocket lms

پست های پیشنهاد شده

سلام

ممکنه توی نصب اسکریپت rocket lms کمک کنید؟

من تمام مراحلی که درون آموزش سازنده بود رو انجام دادم اما بالا نمیاد

demo.kborhan110.ir اینم آدرسش

اگر دسترسی هم میخاید به خودتون میدم

ممنون میشم کمک کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام وقت بخیر

الان سایتتون رو چک کردم. توی متن هم نوشته که باید تمامی ماژول ها فعال باشن. در مرحله نصب و قسمت بررسی پیش نیازها، سه ماژول توی سرورتون فعال نیست و بخاطر همین امکان نصب و ادامه مراحل وجود نداره. اگه خودتون نتونستید فعال کنید یه تیکت بزنید به هاستینگ و بگید این سه تا که توی تصویر مشخص کردم رو فعال کنن روی هاستتون

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، Masih گفته است :

سلام وقت بخیر

الان سایتتون رو چک کردم. توی متن هم نوشته که باید تمامی ماژول ها فعال باشن. در مرحله نصب و قسمت بررسی پیش نیازها، سه ماژول توی سرورتون فعال نیست و بخاطر همین امکان نصب و ادامه مراحل وجود نداره. اگه خودتون نتونستید فعال کنید یه تیکت بزنید به هاستینگ و بگید این سه تا که توی تصویر مشخص کردم رو فعال کنن روی هاستتون

نه این اسکریپت دیگه ای هست ببخشید بی اطلاع اسکریپت رو عوض کردم

میشه من دسترسی بدم اونو نصب کنید؟

لینک به دیدگاه

الان دوباره نصبش کردم ولی انگار استایل رو نمیخونه

همه توضیحات نصب رو خوندم و همه رو انجام دادم اما بازم نشد

الان روی همون دامنه گذاشتم لطفا دوباره چک کنید

لینک به دیدگاه

سلام مجدد.

الان من چک کردم باز توی سابدامین دو تا فایل زیپ بود.

شما اسکریپت ها رو روی سابدامین های مختلف نصب کنید و اجازه بدید تست کنیم. درگیر پروژه هستیم نمی تونیم زود بررسی کنیم ممکنه یه مقدار طول بکشه. شما رو هم درک می کنم که میخواین زودتر همه رو تست کنید ولی پیشنهاد می کنم هر اسکریپت رو روی یه سابدامین خاص خودش نصب کنید برای تست.

اگه طبق فایل آموزش و مستندات داخل اسکریپت پیش برید مشکلی پیش نمیاد

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Masih گفته است :

سلام مجدد.

الان من چک کردم باز توی سابدامین دو تا فایل زیپ بود.

شما اسکریپت ها رو روی سابدامین های مختلف نصب کنید و اجازه بدید تست کنیم. درگیر پروژه هستیم نمی تونیم زود بررسی کنیم ممکنه یه مقدار طول بکشه. شما رو هم درک می کنم که میخواین زودتر همه رو تست کنید ولی پیشنهاد می کنم هر اسکریپت رو روی یه سابدامین خاص خودش نصب کنید برای تست.

اگه طبق فایل آموزش و مستندات داخل اسکریپت پیش برید مشکلی پیش نمیاد

بلاخره نصب کردم درست شد
فقط مشکل اینجاست لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

آیا میدونید باید چکار کرد؟

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، Masih گفته است :

سلام مجدد

حالت دیباگ رو از فایل env غیرفعال کنید. اگه باز ارور داد اسکرین شات بدید

غیر فعال کردم ارور داد

موضوع تو همون کد نویسی هست که میگه یه کد رو جا به جا کن بعد که میکنم بازم همون میشه

لینک به دیدگاه

خطای 500 به دلیل مشکلات کدنویسی رخ میده. معمولا با رخ دادن این ارور توی فایل error_log داخل فایل منیجر دقیق نوشته میشه چه فایلی و کدوم خط باعث این مشکل هست و میتونید مشکل رو اینطوری راحت تر حل کنید.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Masih گفته است :

خطای 500 به دلیل مشکلات کدنویسی رخ میده. معمولا با رخ دادن این ارور توی فایل error_log داخل فایل منیجر دقیق نوشته میشه چه فایلی و کدوم خط باعث این مشکل هست و میتونید مشکل رو اینطوری راحت تر حل کنید.

گشتم نبود

هیچ فالی به نام log-error نداره

لاگ هاستم گرفتم مشکلی نبود

هچی هست تو همون صفحه ای هست که فرستادم اول

لینک به دیدگاه

فایل error_log توی روت اسکریپت قرار میگیره. همونجایی که اسکریپت رو نصب کردید. حالا اگه روی دامین اصلی نصب کردید که توی پوشه public_html اگه سابدامین باشه پوشه ساب دامین، اگه اسکریپت لاراول باشه در مسیر storage پوشه ای به نام log وجود داره که داخل اونجا خطاها به تفکیک تاریخ وقوع ذخیره میشن.

زمانی که خطای 500 رخ میده یعنی یکی از فایل ها مشکل کدنویسی داره که سرور قادر به اجراش نیست و در 99 درصد مواقع فایل لاگ ساخته میشه.

می تونید یک تیکت به هاستینگ بزنید و بگید سایت رو بررسی کنن. اونا دسترسی بیشتری دارن و می تونن بهتون بگن مشکل از کدوم فایل و کدوم خط در اسکریپت هست و راه حل رو یا خودشون براتون اعمال می کنن یا بهتون میگن که ارجاع بدید ما در حد توان راهنمایی کنیم.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...