رفتن به مطلب

نحوه آپلود در اسکریپت کلیجا در هاست دانلود

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر . 

من بر روی هاست معمولی خودم کلیجا رو نصب کردم اما میخوام که فایل ها در هاست دانلودم بره که فضای بیشتری داره نه داخل هاست اصلی ام چطور این امر ممکنه ؟ چون توی هاست دانلود هم دیتابیس نمیدن که بخوایم مستقیم اونجا نصب کنیم . ممنونم .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام وقت بخیر.

توی کلیجا باید افزونه FTP رو نصب کنید و توی هاست دانلود یه اکانت FTP بسازید و به اسکریپت متصل کنید. توی پنل مدیریت کلیجا از قسمت مدیریت افزونه ها می تونید جستجو و نصب کنید. این هم افزونه در مخزن گیت هاب:

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلام وقت بخیر . 

اگر می شود این بخش ها را توضیح می دهید که چگونه پر کنم ؟ ممنون لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

پس از ساخت اکانت ftp یک ftp username و یک ftp server دریافت کردم به همراه پورت 21 این ها را به چه شکل در اینجا قرار دهم ؟ 

ویرایش شده توسط admin_html
لینک به دیدگاه

افزونه رو ناقص نصب کردید. از خود پنجره افزونه ها توی پنل مدیریت یکبار حذف کنید و مجددا نصب کنید. بعد عنوان و توضیحات فیلدها نمایش داده میشه و کافیه اطلاعات خواسته رو پر کنید.

• Like 1
لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۸/۲۸ در 17:57، Masih گفته است :

افزونه رو ناقص نصب کردید. از خود پنجره افزونه ها توی پنل مدیریت یکبار حذف کنید و مجددا نصب کنید. بعد عنوان و توضیحات فیلدها نمایش داده میشه و کافیه اطلاعات خواسته رو پر کنید.

سلام وقت بخیر .افزونه به صورت دستی و حتی از فروشگاه داخل پنل kleeja نیز دانلود کردم اما عناوین به این شکل هست اگر می شود راهنمایی کنید واقعا به ftp شدیدا نیازمندم .

عناوین آن را به ترتیب اگر می شود ارسال کنید . بسیار ممنونم . 

ویرایش شده توسط admin_html
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، admin_html گفته است :

عناوین آن را به ترتیب اگر می شود ارسال کنید . بسیار ممنونم . 

عنوان فیلدها که توی همون کد عناوین مشخص هست. مهم اینه که افزونه به درستی نصب نشده و روی عملکردش تاثیر میگذاره.

نسخه PHP هاستتون رو چک کنید حتما روی 8 به بالا باشه

توی بخش زیر کدهای ترجمه به همراه متن اصلی اونها که قرار بوده توی سایت اجرا بشه نوشته شده:

'KJ_FTP_OPT_NAME'         => 'Unique Name',
        'KJ_FTP_OPT_NAME_HELP'    => 'Kleeja uses this name to identify that a file is related to this FTP account. Changing it will ruin the old files connection. Only edit this if you want to recover a connection of an old FTP account that has been deleted.',
        'KJ_FTP_OPT_HOST'         => 'Host',
        'KJ_FTP_OPT_HOST_HELP'    => ' Like: kleeja.com or a subdomain: sub.kleeja.com or an IP:  188.54.12.11',
        'KJ_FTP_OPT_USERNAME'     => 'Username',
        'KJ_FTP_OPT_PASSWORD'     => 'Password (hidden, type a new password only you want to change it)',
        'KJ_FTP_OPT_PORT'         => 'Port',
        'KJ_FTP_OPT_ROOT'         => 'Root Path',
        'KJ_FTP_OPT_ROOT_HELP'    => 'The path where Kleeja will create "uploads" folder in. Usually keeping it empty is fine.',
        'KJ_FTP_OPT_PASSIVE_HELP' => 'Secure Passive FTP mode, slower.',

'KJ_FTP_OPT_ACTIVE'      => 'Active',
        'KJ_FTP_OPT_ACTIVE_HELP' => 'Inactive account will not receive new uploads to it, but will continue serving previous upload from it.',

'KJ_FTP_OPT_LINK'      => 'Direct Link',
        'KJ_FTP_OPT_LINK_HELP' => 'Link: http://kleeja.com or https://www.example.com/ftp1; If left empty, we will try to generate a link from the ftp host and given root folder.',

'KJ_FTP_ADD_NEW_ACCOUNT'     => 'Add New FTP Account',
        'KJ_FTP_ADD_NEW_ACCOUNT_EXP' => 'Are you sure of adding a new FTP account? <br><small>You can edit the account information after adding it.</small>',

'KJ_FTP_ACCOUNT_ADDED'         => 'The FTP account has been added successfully!',
        'KJ_FTP_ACCOUNT_UPDATED'       => 'The FTP account has been updated successfully!',
        'KJ_FTP_ACCOUNT_NAME_CONFLICT' => 'The unique name is existed before, you can not have two accounts with same unique name!',

'KJ_FTP_NO_ACTIVE_ACCOUNTS_NOTE' => 'Because you did not activate any FTP account, Kleeja will fallback to the default local uploading method. To make Kleeja Use FTP uploading method, <a href="./?cp=kj_ftp_options">activate an FTP account</a> now!',

],

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...