رفتن به مطلب

مشکل bedrive و belink

پست های پیشنهاد شده

این دو اسکریپت نصب میشن و کار نصب بدون مشکل انجام اما پس از پایان نصب اسکریپت بالا نمیار و خطا میده و میگه فایل htaccess پیدا نشد درحالی که هست کسی میدونه مشکل کجاست اسکریپ دیگه نصب کردم درست امد ولی این نمیاد

همه نسخه ها رو هم امتحان کردم و تو دو جا هاست امتحان کردم همین مشکل داشت 

همچنین در دومی هاست اصلا نصب نمیاره 

این شکلی نمایش میده 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 هفته پیش...

سلام وقت بخیر

خب اسکریپت لاراول هست و شما باید فایل های داخل پوشه public رو بطور پیش فرض اجرا کنید.

اگه آدرس سایت رو به صورت site.ltd/public باز کنید می بینید که سایت باز میشه. ولی اگه بخواین به صورت عادی سایت رو باز کنید یا باید به هاستینگ بگید Root Directory رو روی پوشه public تنظیم کنه (روی هاست دایرکت ادمین خودتون می تونید اینکارو انجام بدید، اما توی هاست سی پنل امکانش نیست و فقط سابدامین و ادان دامین ها می تونن Root Directory سفارشی داشته باشن. توی سی پنل باید محتویات پوشه public اسکریپت به public_html منتقل بشه و یه سری از فایل های اسکریپت دستکاری بشن)

یا اینکه اسکریپت رو روی یک ادان دامین نصب کنید. 

و یا اینکه محتویات پوشه public رو به روت منتقل کنید (منظور از روت همونجاییه که پوشه vendor قرار داره) و چند فایل که داخل روت هستن باید باز بشن و اگه پوشه public رو هدف داشته باشن ادیت کنید و عبارت public رو از اون آدرس دهی ها حذف کنید.

برای اسکریپت های لاراول اگه تخصص کدنویسی ندارید که بتونید اسکریپت رو اصلاح کنید، می تونید از فریلنسر هم استفاده کنید و با پرداخت هزینه مشکل رو حل کنید. یا اینکه از هاست دایرکت ادمین استفاده کنید که هاستینگ بتونه راحت دامین اصلی رو اصلاح کنه براتون و Root رو روی پوشه ای غیر از public_html تنظیم کنه.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...