رفتن به مطلب

چند سوال در مورد اسکریپت کلیجا

پست های پیشنهاد شده

عرض سلام و احترام

دوستان چند تا سوال در مورد اسکریپت کلیجا داشتم ممنون میشم کمکم کنید.

1 - فایل هایی که آپلود میشن و اسم فایل دارای اسپیس است در صفحه دانلود اسم فایل رو در جاهایی که اسپیس است %20 نشان میده مثلا:

koohe damavand = koohe%20damavand

این مشکل رو چطوری میتونم برطرف کنم؟

2 - من قصد دارم وقتی کاربری عکسی رو آپلود میکنه همانند فایل بهش لینک بده و آدرس مستقیم رو نده به این شکل :

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

اما الان به این صورت هست :

که باعث میشه عکس مستقیم باز بشه.

3 - منوی بالای سایت من (قالب bootstrap) سمت چپ تصویر هست (صفحه اصلی - قوانین - راهنمای پسوند ها - آمار) چطوری میتونم این گزینه ها رو هم به سمت راست منتقل کنم که راست چین بشه (خود قالب فارسی هست و همه قسمت ها درسته جز این منو و منویپایینیش که زده عضویت و ورود)

** کلیجا ی من آخرین نسخه هستش 3.1.6

ممنون میشم راهنماییم کنید . با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام وقت بخیر

مورد اول که یه استاندارد هست و اگه فاصله توی آدرس به یونیکد تبدیل نشه امکان باز کردن آدرس وجود نداره. یا باید توی تنظیمات کلا اسم رو بصورت تصادفی قرار بدید یا همینطوری که هست بذارید باشه. وقتی ذخیره بشه توی سیستم کاربر به صور عادی نمایش داده میشه و این یونیکد پاک میشه خودش

مورد دوم توی تنظیمات هست باید تنظیمات لینک ها رو تغییر بدید

برای راستچین کردن، از Inspect مرورگر استفاده کنید. روی محدوده موردنظر کلیک راست کنید، گزینه inspect رو بزنید بعد توی قسمت کدهای HTML محدوده اصلی منو رو پیدا کنید و از قسمت CSS اون قسمت، کدها رو دستکاری کنید تا راستچین بشه. بعد فایلی که کدهای CSS داخلش هست + آدرس اون داخل فایل منیجر رو از همون قسمت پیدا کنید و کدهای جدید رو داخلش قرار بدید.

• Like 2
لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، Masih گفته است :

سلام وقت بخیر

مورد اول که یه استاندارد هست و اگه فاصله توی آدرس به یونیکد تبدیل نشه امکان باز کردن آدرس وجود نداره. یا باید توی تنظیمات کلا اسم رو بصورت تصادفی قرار بدید یا همینطوری که هست بذارید باشه. وقتی ذخیره بشه توی سیستم کاربر به صور عادی نمایش داده میشه و این یونیکد پاک میشه خودش

مورد دوم توی تنظیمات هست باید تنظیمات لینک ها رو تغییر بدید

برای راستچین کردن، از Inspect مرورگر استفاده کنید. روی محدوده موردنظر کلیک راست کنید، گزینه inspect رو بزنید بعد توی قسمت کدهای HTML محدوده اصلی منو رو پیدا کنید و از قسمت CSS اون قسمت، کدها رو دستکاری کنید تا راستچین بشه. بعد فایلی که کدهای CSS داخلش هست + آدرس اون داخل فایل منیجر رو از همون قسمت پیدا کنید و کدهای جدید رو داخلش قرار بدید.

سلام مجدد

ممنونم از راهنماییتون..

موارد دوم و سوم برطرف شد اما مورد اول پابرجاست .. یعنی کسی که یک فایل با اسم فارسی آپلود میکنه نام فایل بصورت نامفهوم و به اصطلاح خرچنگ قورباغه نمایش داده میشه. درصورتی که همون فایل رو با همون اسم در آپلودسنتر بیست اسکریپت که آپلود میکنیم درست نشون میده اسم فایل رو.

براتون اسکرین شات گرفتم که بهتر متوجه منظور بنده بشین.

چندتا جا سرچ کردم نوشته بودند ممکنه از دیتابیس باشه که از طریق phpmyadmin اقدام کردم و گزینه های جداول رو به  utf8_persian_ci و utf8_general_ci تغییر دادم اما درست نشد.

ممنون میشم راهنماییم کنید.

با تشکر.

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، ten_soldier2002 گفته است :

چندتا جا سرچ کردم نوشته بودند ممکنه از دیتابیس باشه که از طریق phpmyadmin اقدام کردم و گزینه های جداول رو به  utf8_persian_ci و utf8_general_ci تغییر دادم اما درست نشد.

سلام.

به گزینه utf8_unicode_ci تغییر بدید

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...