رفتن به مطلب

نصب مدت اعتبار لایسنس

پست های پیشنهاد شده

در 1 دقیقه قبل، amin sa گفته است :

من یه نال شده گرفتم نصب کردم بعد سه ماه از کار افتاد نه وارد پنل ادمین شد نه نصب میشد

اگه نال شده باشه زماندار نیست مگر اینکه اون شخص کدنویس جوری کدنویسی رو دستکاری کرده باشه که بعد از یه مدت از کار بیفته ولی معمولا چنین کاری رو انجام نمیدن.

امکانش هست اون اسکریپت به دلایل مختلفی از کار افتاده باشه مثل تغییر نسخه PHP هاست، تغییر کردن ماژول های سرور توسط هاستینگ که اون اسکریپت نتونه به فعالیت خودش ادامه بده و اون آپدیت ها باعث اختلال در عملکرد اسکریپت شدن یا اینکه داخل اسکریپت یک بدافزار قرار داشته باشه که اسکریپت رو از کار بندازه. 

زمانی که اسکریپت از کار افتاد دقیقا چه اتفاقی افتاد؟ موقع باز کردن سایت خطا میگرفتید یا موقع لاگین کردن؟ در چنین مواقعی فایلی به نام error_log در فایل منیجر هاست می تونه کمک کنه بفهمیم مشکل از کجاست. می تونید از طریق هاست قابلیت نمایش ارورها رو فعال کنید تا اگر سایت خطایی داشته باشه نشون بده. اینطوری میشه مشکل رو پیدا و رفع کرد.

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اوایل کار میکرد بعد از سه ماه وارد پنل ادمین نمیشد تو حالت لود میموند فکر کردم از هاست ولی نبود پاک کردم دوباره نصب کنم نصب نمیکرد موقعی که دکمه پایان میزنم تو حالت لود میمونه نصب نمیشه

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، amin sa گفته است :

اوایل کار میکرد بعد از سه ماه وارد پنل ادمین نمیشد تو حالت لود میموند فکر کردم از هاست ولی نبود پاک کردم دوباره نصب کنم نصب نمیکرد موقعی که دکمه پایان میزنم تو حالت لود میمونه نصب نمیشه

اگه کاملا اسکریپت رو پاک می کردید کامل و دوباره نصب می کردید ولی نصب نمیشد، پس مشکل از هاست و تغییر کردن ماژول های سرور هست. ماژول ها خیلی چیزا هستن از توابع اصلی هاست گرفته تا حتی نسخه ی دیتابیس و یا تنظیمات امنیتی هاستینگ می تونه توی نصب تاثیر داشته باشه. اسکریپت رو مجددا دانلود و نصب کنید ببینید نصب میشه یا خیر.

نسخه PHP رو روی 5.6 یا 7.4 تنظیم کنید و در هر دو حالت تست کنید.

همچنین با برنامه XAMPP هم بطور لوکال هاست می تونید اسکریپت رو نصب کنید.

زمانی که موقع نصب توی حالت لودینگ بمونه در واقع یک خطایی باید داشته باشه سایت. زمانی که چنین اتفاقی پیش اومد فایل منیجر و روت اسکریپت رو چک کنید که فایل error_log ساخته شده یا خیر. ارورهای داخلش رو اینجا قرار بدید تا بررسی کنیم مشکل از کجاست.

• Like 1
لینک به دیدگاه

وقت بخیر من هر کاری کردم نشد این اسکریت ptc lab که ورژن پایینهست داخل سایت خوبتون اوکی نصب میشه ولی ورژن 3.2 که نال شده اونم نصب نمیشه تو حالت لود میمونه بعد ارور 

Gateway Timeout

The gateway did not receive a timely response from the upstream server or application.

Additionally, a 504 Gateway Timeout error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

لینک به دیدگاه

ارور 504 زمانی رخ میده که توی یک صفحه اطلاعاتی از سرور دیگه ای بخواد لود بشه و اون سرور خارجی قادر به پاسخگویی نباشه.

اسکریپت های لایسنس دار معمولا برای چک کردن لایسنس به یک سرور دیگه وصل میشن و اگه اون سرور در دسترس نباشه یا اینکه سرور شما ایران باشه و آی پی ایرانم توی اون سرور دوم تحریم باشه چنین اروی دریافت می کنید.

نسخه ای که قصد دارید نصب کنید درست نال نشده و مشکلات کدنویسی داره. بگردید چند نسخه از چند سایت دیگه هم دانلود و نصب کنید شاید یکی از اونها درست نال کرده باشن. توی نال کردن باید دسترسی به سرور خارجی رو مسدود کرد که نخواد اعتبار لایسنس رو چک کنه.

• Like 1
لینک به دیدگاه

نسخه نال شده از این ورژن نیست نسخه لایسنس دار دارم شما انجام نمیدید روی سایت خودتون آپدیدت شده اون ورژن قدیمی بزارید 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، amin sa گفته است :

من هزینه نال کردنش هم میدم خدمتتون اگه مقدور هست

سلام

پ.خ بدید تا در اسرع وقت براتون نال کنم

ویرایش شده توسط tag1
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، amin sa گفته است :

هزینه اش هم ممنون لطف کنید 

پیام خصوصیشون باهاشون در ارتباط باشید

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، amin sa گفته است :

با کی باید صحبت کنم شماره شون ندارم کجا باید صحبت کنم

داخل همین انجمن پیام خصوصی داریم! به کاربر موردنظرتون می تونید پیام خصوصی بدید.

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...